زمان مورد نیاز برای سند اجاره ای 2 روز
هزینه اجاره سند اجاره ای 7% الی 12%
 مدارک مورد نیاز برای اجاره سند برای وثیقه امکان تودیع وثیقه
چک و سفته
ضامن های معتبر جواز کسبی یا دارای فیش حقوقی
پرداخت هزینه
توانایی تامین اجاره سند از 500 میلیون تومان تا 10 میلیارد تومان
اجاره-سند-تک-برگ-گروه وکلای ژیوار

اجاره سند

خدمات اجاره سند توسط گروه وکلای کیفری ژیوار

گروه وکلای کیفری ژیوار در خصوص تامین سند اجاره ای می تواند برای سند 6 دانگ از 1 میلیارد تومان تا 1000 میلیارد تومان در سریع ترین زمان ممکن نسبت به اجاره سند اقدام کند.

اجاره سند چیست؟

اجاره سند پروسه ای می باشد که امکان آزادی زندانی را در قبال سند مالکیت برای متهمان در حبس در نظر گرفته می شود که نسب به رفع جرم اقدام کنند. برای این پروسه باید سندی ارائه شود که با میزان اجاره وثیقه برای آزادی زندانی برابر باشد. با تکیه بر تجربه اجاره سند در گروه تخصصی وکلای ما در کمتر از 72 ساعت شاهد ضمانت و ترخیص خواهید بود. ما در کنار شما در این پروسه از ابتدا تا انتها هستیم تا با آسودگی خاطر عزیزانتان به آغوش شما بازگردند. گروه وکلای کیفری ژیوار با سال سابقه و صدها پرونده موفق در زمینه مشاوره اجاره سند برای وثیقه برای زندانی تا لحظه آزادی در کنار شما خواهند بود.

قوانین اجاره سند 

زمانی که شخصی به ناچار باید وثیقه ای جهت ضمانت ارائه دهد که مبلغ آن مشخص شده باشد و موفق به دریافت آن از سوی اطرافیان خود نشود، روی به اجاره سند می آورد. شایان ذکر است که از قوانین مختص به خود پیروی می کند. اما عدم آگاهی از پروسه تهیه سند برای زندانی می تواند برای شخص هزینه های اضافی به بار آورد. برای آگاهی از قوانین و تهیه اجاره سند برای زندانی که به صورت مطمئن صورت گیرد باید از یک دفتر وکالتی معتبر که تحت نظر وکیل باشد کمک گرفت. در این میان شاید به آگهی سند اجاره ای در برخی از سایت ها نظیر دیوار یا شیپور برخورد نمایید. سند اجاره ای دیوار یا شیپور به هیچ عنوان توصیه نمی گردد.

آگهی سند اجاره ای یا اجاره سند مطمئن را می توانید در سایت گروه وکلای کیفری ژیوار مشاهده نمائید.

آگهی سند اجاره ای

آگهی سند اجاره ای روشی برای تبلیغات و معرفی سند برای زندانی می باشد.

اما آنچه مهم است صحت و سلامت سند اجاره ای است. آیا آگهی اجاره وثیقه از طرف یک مؤسسه معتبر درج شده است یا خیر؟ آیا آگهی وثیقه اجاره ای توسط دفتر وکالت درج شده است یا خیر؟
بدیهی است، مجموعه ای که هیچ تخصصی در نحوه معرفی وثیقه، کارشناسی و تودیع وثیقه ندارد اصلا محلی مناسب برای عقد قرارداد و واگذاری کار می باشد. بهترین مرجع و محل امن دفاتر وکلای دادگستری می باشند.

گروه وکلای کیفری ژیوار یک از آن مجموعه هایی است که چون صرفا وکالت پرونده های کیفری را به عهده می گیرد به سادگی می تواند از تهیه سند اجاره ای تا آزادی زندانی و عقد قراداد وثیقه و نقل و انتقال پول همراه شما باشد. البته فراموش نگردد که بعضی از آگهی اجاره سند مربوط به تسهیلات بانکی است که ما فعلا در این بخش فعالیتی نداریم.

خدمات تخصص وکیل اجاره سند

فرآیند اجاره سند

برای اجاره سند باید از فرآیند گذاشتن سند ضمانت مطلع بود. مراحل فرآیند اجاره سند به شرح زیر است:

 • مراجعه به دفتر و انعقاد قرارداد
 • تحویل سند
 • ارائه نامه نیابت
 • نامه کارشناسی و تعیین قیمت 
 • اخذ ضامن
 • پرداخت اجاره بهای ودیعه

اجاره سند بدون پیش پرداخت در تهران

اجاره سند بدون پیش پرداخت مبحثی می باشد که نباید به سادگی از آن چشم پوشی کرد زیرا وجود کلاهبرداران در این خصوص باعث سودجویی افراد زیادی شده است. بهترین دفاتر که می توان برای سند اجاره ای به آن اشاره کرد دفاتر حقوقی معتبر تحت نظر وکیل پایه یک می باشد. در همین خصوص باید گفت مشکلاتی نطیر وجود دلال یا عدم آزاد سازی سند پس از اتمام قرارداد و مواردی مشابه می تواند مشکل ساز باشد. همانطور که گفته شد این پروسه باید توسط وکیل متخصص صوت گیرد.

 • شماره تماس09101923725
 • آدرس دفتر: خیابان شریعتی، خیابان ظفر (شهید دستگردی)، بعد از خیابان نساء، پلاک 52، ساختمان بانک تجارت، طبقه سوم، واحد 3

سند اجاره‌ ای

مزایای اجاره سند برای مالکان سند چیست؟

از مزایای سند اجاره ای برای مالکین ملک این است که می توانند در این خصرص درآمد ثابت به صورت سالانه داشته باشند. کسب درآمد از طریق اجاره سند برای مالک مزیتی محسوب می شود که با یک قرارداد با رضایت طرفین در خصوص پرداخت قیمت سند اجاره ای صورت می گیرد.

مزایای اجاره سند:

 • آزادی موقت زندانی: مهم‌ترین مزیت، آزادی موقت زندانی و رهایی او از فضای طاقت‌ فرسای زندان است. این موضوع به زندانی فرصت می‌دهد تا در کنار خانواده خود باشد، به امور زندگی و کارش رسیدگی کند و برای دفاع از خود در دادگاه آماده شود.
 • جلوگیری از آسیب‌ های روحی و روانی: زندان می‌تواند آسیب‌ های روحی و روانی بسیاری را به زندانی و خانواده او تحمیل کند. اجاره سند با رهایی زندانی از این محیط، به حفظ سلامت روان او و خانواده‌اش کمک می‌کند.
 • فرصت برای پیگیری روند قضایی: آزادی موقت به زندانی فرصت می‌ دهد تا با وکیل خود مشورت کند، مدارک و شواهد لازم را جمع‌آوری کند و به طور موثرتر از خود در دادگاه دفاع کند.
 • امکان اشتغال و تامین مخارج خانواده: زندانی با آزادی موقت می‌تواند به شغل خود بازگردد و مخارج خانواده خود را تامین کند. این موضوع از بروز مشکلات مالی برای خانواده زندانی جلوگیری می‌ کند.

سند برای ضمانت زندانی به چه معنا است؟

منظور از سند برای ضمانت زندانی همان سند برای وثیقه زندانی است. پس از تودیع وثیقه در دادسرا یا دادگاه متهم می تواند تا اجرای حکم قطعی در بیرون از زندان باشد. سند برای ضمانت زندانی می تواند برای مرخصی باشد که در این صورت باید سند را به دادیاران ناظر بر زندان معرفی کرد و یا برای دادسرا و دادگاه که هنوز حکم قطعی صادر نشده است. اما بعصی اوقات اصلا زندانی در کار نیست. مثلا در دعاوی حقوقی مثل سند برای دستور موقت و یا سند برای تامین خواسته و یا سند برای اجرای احکام مدنی.

در چنین مواردی نیاز به صمانت های بسیار سنگینی است چون در سند اجاره ای برای دستور موقت ممکن است گرونده ای که برای آن سند اجاره شده است به نفع متقاضی دستور موقت خاتمه نیابد. در اینصورت، محکوم له می تواند تقاضای خسارت خویش را از محل سند  برای دستور موقت بنماید. پس برای اجاره سند برای دستور موقت اگر متقاصی سند هستید به آثار آن توجه کنید و اگر سند گذار برای دستور موقت هستید نیز متوجه نکات بالا باشید. سند اجاره ای برای تامین خواسته نیز مشابه اجاره وثیقه برای دستور موقت است. همان آثار حقوقی و جبران خسارات از محل سند اجاره ای تامین خواسته می باشد.

معایب اجاره سند

معایب این پروسه به شرح زیر است:

 • نیاز به وثیقه با ارزش کافی: نیاز به وثیقه‌ ای با ارزش کافی مانند سند ملکی یا خودرو است. این موضوع می‌ تواند برای بسیاری از افراد، به خصوص افراد کم‌ بضاعت، چالش‌برانگیز باشد.
 • پرداخت هزینه اجاره: سند گذار در قبال ارائه وثیقه، مبلغی را به عنوان حق الزحمه از زندانی یا خانواده او دریافت می‌ کند. این هزینه می‌ تواند برای برخی از افراد، سنگین و طاقت‌ فرسا باشد.
 • ریسک ضبط وثیقه: در صورت عدم حضور زندانی در دادگاه در زمان تعیین شده، وثیقه به نفع دادگاه ضبط خواهد شد. این موضوع می‌ تواند ضرر مالی قابل توجهی برای سند گذار و ضامنین به همراه داشته باشد.

نکات مهم در مورد اجاره سند

نکات مهم در مورد اجاره سند به شرح زیر است:

 • انتخاب موسسه معتبر حقوقی: انتخاب موسسه و یا دفتر وکالت معتبر و مطمئن بسیار حائز اهمیت است. برای این کار، می‌توانید از طریق دفاتر وکیل یا موسسات حقوقی معتبر اقدام کنید.
  بدیهی است، گروه وکلای کیفری ژیوار از ابتدای سند گذاری تا آزادی زندانی کنار شما خواهد بود.
 • عقد قرارداد: قبل از اجاره سند، حتماً باید قرارداد کتبی منعقد کنید و در مورد تمام شرایط و ضوابط به توافق کامل برسید.
  این گروه موفق ترین گروه کیفری متخصص در امر وثیقه گذاری و اجاره سند است.
 • ارائه مدارک لازم: برای اجاره سند، به مدارک مختلفی مانند جواز کسب و یا مدارک کارمندی، چک و سفته و سایر نیاز است. این مدارک برای ضمانت سندی است که برای وثیقه اجاره می نمایید.
 • مشورت با وکیل: قبل از اقدام به اجاره سند، حتماً با یک وکیل یا موسسه حقوقی معتبر مشورت کنید تا از تمام جوانب این موضوع آگاه شوید. بهتر است طرف مشورت شما وکیل متخصص در امور کیفری باشد و حداقل چندین پرونده در خصوص ابداع وثیقه را تجربه کرده باشد.

اجاره سند برای زندان مرکزی تهران

اجاره سند برای وثیقه برای زندان مرکزی استان تهران همانند دیگر موارد سند اجاره ای می باشد. برای زندان مرکزی تهران نیازی به داشتن پیایانکار ملک نمی باشد و حتی سند ملک می تواند از شهرهای کم جمعیت نیز باشد. بنابراین نیاز به نگرانی سند اجاره ای برای زندانی مرکزی تهران نمی باشد. این سند باید ملک مسکونی باشد.

اجاره سند برای آزادی زندانی خورین

اجاره سند برای وثیقه برای ندامتگاه ورامین همانند دیگر موارد اجاره سند می باشد که نیازی به داشتن پیایانکار ملک نمی باشد . بنابراین نیاز به نگرانی سند اجاره ای برای زندانی مرکزی تهران نمی باشد. سند اجاره ای برای ندامتگاه ورامین باشد. گروه وکلای کیفری ژیوار با 20 سال سابقه وکالت راهنمای شما در همین باب می باشد.

اجاره سند برای زندانی سرقت

اجاره سند برای زندانی سرقت طرقی قانونی است که به کمک آن می توان زندانی را آزاد کرد. مطابق روش اجاره سند برای زندانی سرقت سند یا وثیقه به دادگاه یا دادسرا ارائه می شود تا زندانی آزاد گردد. در مدت آزادی زندانی می تواند نسبت به رفع اتهام سرقت یا مجازات سرقتت اقدامات لازم را انجام دهد.. شایان ذکر است که در صورت عدم حضور زندانی در دادگاه یادادسرا وثیقه یا به نفع دادگاه ضبط خواهید شد.

اجاره سند برای زندانی مواد مخدر

اجاره سند برای مواد مخدر در صورتی که برای مرخصی زندانی مواد مخدر باشد، باید به دادیاران ناظر بر زندان سند را معرفی کرد. در تهران و کرج، متهم مواد مخدر در زندان قزلحصار حبس را می گذراند. در این زندان رویه این است که سندهای شهرستان را نیز به عنوان وثیقه برای مرخصی زندانی مواد مخدر می پذیرند. حتی شهرهای کوچک و با جمعیت کم. اساسا این زندان با توجه به آنکه شاکی خصوصی ندارد سعی دارد تا با زندانیان سخت نگیرد و سند ‌شهرستان رو هم برای وثیقه زندانی مواد مخدر بپذیرد. اما اگر در مرحله دادسرا یا دادگاه انقلاب باشد تا حدودی سلیقه ای است. یعنی دادیاران، بازپرسان و قضات دادگاه های انقلاب تهران و کرج بین انتخاب شهرهای مرکز استان و شهرستانهای کوچک سلیقه ای عمل می نمایند. بنابراین، ممکن است یک قاضی سند شهرهای کوچک را نیز به عنوان وثیقه زندانی مواد مخدر بپذیرد و قاضی دیگر سند برای زندانی مواد مخدر را فقط از شهر تهران و یا بعضا با اندکی ارفاق شهرهای مرکز استان را بپذیرد.
پس برای تهیه وثیقه اجاره ای برای زندانی مواد مخدر حتما به دفاتری مراجعه کنید که از اطلاعات و تجربه کافی برخوردارند.

سند اجاره ای برای دادسرا

سند اجاره ای برای دادسرا برای دادیاری و برای بازپرسی. حالا این سند برای دادسرا می تواند برای تامین خواسته در مرحله دادسرا باشد و یا وثیقه اجاره ای برای متهم در دادسرا باشد. اما آنچه مهم است در هر حال، سند اجاره ای جهت دادسرا حکایت از آن دارد که هنوز جرمی واقع نشده‌ است. اجاره سند برای دادیاری و یا برای بازپرسی تفاوتی با هم ندارد. هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ پروسه معرفی وثیقه اجاره ای برای دادیاری و وثیقه اجاره ای برای بازپرسی و بازداشت سند برای دادسرا. البته دادسراها عمدتا تامین وثیقه را برای در گرو نگه داشتن متهم صادر می نمایند تا تامین خواسته کیفری. سند گذار برای زندانی نیز معمولا ترجیح می دهد در مرحله بازپرسی سند بگذارد تا مراحل بعدی رسیدگی. درهرحال، دفاتر وکالتی که این واسطه گری را انجام می دهند باید دقت کافی را برای وثیقه گذار دادسرا و متقاضی وثیقه بنمایند.

سند اجاره ای برای دادگاه

سند اجاره ای برای دادگاه از مرحله دادگاه قبل و یا بعد از صدور حکم معنا پیدا می کند. اجاره سند برای دادگاه در واقع یک مرحله بالاتر از اجاره سند برای دادسرا است پس احتمال صدور حکم و مدت زمان اجرایی شدن پرونده زودتر است. ولی درهرحال، اجاره وثیقه برای دادگاه به مراتب بهتر از اجاره سند برای اجرای احکام است. پروسه معرفی وثیقه جهت دادگاه هیچ تفاوتی با پروسه معرفی وثیقه جهت دادسرا را ندارد. یعنی نیاز به معرفی وثیقه و سپس کارشناسی و امضای قرار قبولی وثیقه دارد. اجاره وثیقه برای دادگاه در صورتی که در تهران باشد به مراتب با شهرستان بلحاظ قیمتی فرق می کند. اما قیمت همیشه قابل مذاکره است اما ضمانت سند اجاره ای موضوعی است که اصلا قابل چشم پوشی نیست.

اهمیت اجاره سند برای زندانی چیست؟

یکی از مهمترین کارکردهای اجاره سند برای زندانی را می توان برای متهم در نظر گرفت. در واقع متهم فردی است که برای اثبات جرم مورد محاکمه قرار می گیرد. به نوعی می توان گفت که هنوز برای دادگاه و دادسرا مجرم بودن یا نبودن متهم مشخص نشده است. اما نکته اینجاست که فرآیند اثبات یا رد یک جرم همیشه سریع و ساده نیست. گاهی اوقات اثبات یکی از این عناصر می تواند زمان زیادی ببرد. این امر به ویژه در مورد عنصر معنوی اتفاق می افتد.

بنابراین اجاره سند برای زندانی می تواند حکم آزادی باشد. دادگاه بر اساس جرم و شرایط دادگاه وثیقه و اجاره سند برای زندانی مشخصی را تعیین می کند. خوانده می تواند به همان میزان وجه نقد یا مانند آن از قبیل مال، زمین و غیره که بهای ضمانت است به دادگاه ارائه کند. این باعث می شود متهم در جلسات دادگاه آزاد باشد و دادگاه نیز از بازگشت متهم مطمئن است. زیرا در صورت عدم مراجعه متهم از قرار وثیقه استفاده می شود تا دادگاه بتواند خسارت وارده را جبران کند. این موضوع می تواند اهمیت اجاره سند برای وثیقه برای زندانی را نشان دهد.

نیاز به سند اجاره ای

نیاز به اجاره سند بدین صورت است که  تنها به هر دلیلی احضاریه دادگاه دریافت می شود از ابتدا و قبل از پایان مهلت همان نتیجه نهایی به پرونده خوانده می شود. در این مدت در صورت احراز شرایط پرونده می توان با قرار ضمانت موقتاً آزاد شد. اما در نظر داشته باشید که میزان اجاره وثیقه برای آزادی زندانی به تصمیم قاضی و نوع پرونده دارد و پس از اعلام نظر قاضی با ارائه وثیقه باید با رعایت شرایط می توان فرد را آزاد کرد.

پیشنهاد می نمایم برای اجاره سند برای وثیقه به وکلای دادگستری مراجعه کنید؛ علی الخصوص وکلایی که در بخش کیفری و جزایی تخصص دارند. بدیهی است؛ وکلای کیفری که در بخش وثیقه و اجاره سند فعالیت می توانند نسبت به افراد عادی و واسطه ها در صحت و سلامت سند اجاره ای و تنظیم قرارداد اجاره به شما کمک شایانی بنمایند. گروه وکلای کیفری ژیوار راهنمایی شما در این باب نیز می باشد. اجاره سند برای وثیقه 500 میلیون تومنی تا 700 میلیارد در گروه وکلای کیفری ژیوار امکان پذیر است.

قیمت اجاره سند برای زندانی

قیمت اجاره سند برای زندانی مبحثی می باشد که در این خصوص ذهن افراد را به سمت خود سوق داده است. اکثریت فکر می کنند که قیمت اجاره سند برای زندانی مطابق با تعداد آن محسوب می شود. که باوری غلط است. برخی دیگر بر این باور هستند که کارشناسان املاک ارزش ریالی ملک را به نرخ روز محاسبه و نسبت به قیمت اجاره سند برای زندانی را تعیین می کنند. این مباحث صحت ندارد و فاکتورهایی که در این خصوص از اهمیت بر خوردار هستند، در ادامه بررسی می شود. در خصوص مشاوره می توانید با گروه وکلای کیفری ژیوار در ارتباط باشید.

سند اجاره ای ارزان

سند اجاره ای ارزان از سایر مباحث این روزا افراد می باشد. سند و ضمانت نامه در گروه وکلای کیفری ژیوار تحت نظر وکیل پایه یک دادگستری صورت می گیرد. متقاضیانی که تمایل به سند برای ضمانت زندانی به صورت ارزان و بدون پیش پرداخت را دارند کافیست از طریق خطوط ارتباطی با گروه وکلای کیفری ژیوار در تماس باشند. سند برای ضمانت زندانی با قیمت پائین یکی از بارزترین خدمات گروه وکلای کیفری ژیوار می باشد. تمامی هزینه با نازلترین قیمت ارائه می گردد و مهم تر از همه پای هیچ دلالی در میان نیست. سند اجاره ای یا قیمت خوب می تواند راه گشای متقاضیانی باشد که به دنبال قرار برای ضمانت هستند

قیمت اجاره سند برای آزادی زندانی تهران

قیمت سند اجاره ای در تهران موضوعی است که نباید صرفا از کنار آن گذشت زیرا وجود کلاهبرداران در این زمینه باعث شده افراد زیادی به دنبال سودجویی باشند. بهترین مراکز با نازلترین قیمت اجاره سند برای وثیقه تهران با دفاتر حقوقی معتبر زیر نظر وکیل درجه یک می باشد. برای اطلاع از قیمت سند اجاره ای برای زندانی تهران با گروه وکلای کیفری ژیوار تماس بگیرید.

در ادامه مطلب درباره قیمت اجاره سند برای زندانی باید گفت که قیمت اجاره به عوامل ذیل بستگی دارد:

 • اینکه سند از چه شهری معرفی گردد؛ شهرهای کوچک، مراکز استان و پایتخت به نسبت دارای تفاوت اساسی در قیمت گذاری هستند.
 • شش دانگ، سه دانگ و مشاعی بودن همچنین سهمی بودن
 • کاربری ملک؛ شامل کشاورزی، صنعتی، اقامتی، اداری، تجاری و مسکونی. اینها همه در قیمت نهایی موتر هستند.
 • مبلغ وثیقه(مبلغ قرار) نیز تاثیرگذار است؛ هر چه قدر مبلغ قرار بیشتر باشد به نسبت درصد مبلغ اجاره وثیقه کاهش می یابد. مثلا اگر برای یک وثیقه یک میلیاردی اجاره سند برابر با ده درصد مبلغ
 • بازداشتی سند است برای یک وثیقه بیست میلیاردی مبلغ اجاره سند برابر با ۹% است.

برای توضیحات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید و پاسخ سؤالات خویش را بگیرید.

اجاره سند برای وثیقه زندانی آیا از منظر قانون چه حکمی دارد؟

این سؤالی است که در ذهن ما تداعی می شود. دلیل این شبهه نیز بر می گردد به اینکه در قانون اشاره ای به جرم بودن و یا جرم نبودن اجاره سند برای وثیقه زندانی ذکر نشده است.
یک نکته مهم در خصوص اینکه آیا اساسا هر فعلی و یا ترک فعلی که به آن تردید داشتیم که آیا جرم است یا جرم نیست، بهتر است به قانون مجازات اسلامی و قوانین تعزیری تخصصی مرتبط با آن مراجعه کنیم.

در خصوص جرایم و مجازات ها، اصلی بر حقوق جزا حاکم است که به آن اصل قانونی بودن مجازات ها گفته می‌ شود.

اکنون باید ببینیم که در قانون آیا اجاره سند جرم انگاری شده است یا خیر؟ در پاسخ باید گفت چون در قانون، اجاره اموال و دارایی ها جرم نیست و طبق ماده 10 قانون مدنی هر قراردادی که با قانون اساسی مخالف نباشد و نظم عمومی را مخدوش نکند صحیح و نافذ است پس اجاره سند برای وثیقه زندانی کاملا صحیح و قانونی است.

ماده 10 قانون مدنی در سایت ویکی حقوق

قیمت سند اجاره ای در سایر شهرها چقدر است؟

قیمت سند اجاره ای برای زندانی بستگی به ارزش مالی و اقتصادی آن ملک یا مال و همچنین دلیل و مدت زمان استفاده از آن سند دارد. بنابراین نمی توان به طور کلی قیمت سند اجاره ای برای زندانی را بدون تعیین این عوامل تخمین زد. در جرایم مهمتر طبعا قیمت افزایش پیدا می کند و لزوما تابع ارزش مالی خود آن سند نیست. برای آگاهی از قیمت سند اجاره ای برای زندانی برای انواع جرایم می توانید با متخصصان گروه وکلای ژیوار تماس بگیرید.

چه فاکتورهایی در قیمت سند اجاره ای برای زندانی اهمیت دارند؟

فاکتورهایی در قیمت سند اجاره ای برای زندانی اهمیت دارند عبارتند از:

 • تعیین قیمت سند اجاره ای
 • عدم بررسی شرایط طرف دریافت کننده نه تنها درست نیست بلکه ممکن است باعث اجحاف در حق هر دو طرف می شود.

سند اجاره ای در شهرستان

گروه وکلای کیفری ژیوار مفتخر می باشد که علاوه بر سند اجاره ای در پایتخت به معرفی سند اجاره ای در سایر  شهرستان ها می پردازد:

سند اجاره ای برای زندانی در اصفهان آماده تودیع
سند اجاره ای برای زندانی در قم آماده تودیع
اجاره سند در شیراز آماده تودیع
سند اجاره ای برای زندانی در کرج آماده تودیع
اجاره سند در قزوین آماده تودیع
اجاره سند در رشت آماده تودیع
اجاره سند در کرمان آماده تودیع
اجاره سند در شهریار آماده تودیع
اجاره سند در همدان آماده تودیع
اجاره سند در یاسوج آماده تودیع 
اجاره سند در پاکدشت آماده تودیع
اجاره سند در اسلامشهر آماده تودیع
اجاره سند در گرگان آماده تودیع
اجاره سند در خوزستان آماده تودیع
اجاره سند در کرمان آماده تودیع

نکات مهم در قرارداد اجاره سند چیست؟

قبل از عقد قرارداد نسبت به مطالعه نمونه قرارداد اجاره سند برای زندانی توسط وکیل متخصص اقدام کنید. در این قرارداد مانند هر قرارداد و عمل حقوقی دیگری نکاتی وجود دارند که باید به دقت آن ها را رعایت کنید تا از مشکلات احتمالی در آینده جلوگیری نمایید:

و بایستی باید مدت زمان استفاده از آن سند به روشنی مشخص شده باشد. بنابراین عدم تعیین مدت زمان استفاده از آن سند باعث مشکلاتی در آینده خواهد شد. علاوه بر مدت زمان استفاده، قیمت توافقی سند اجاره ای نیز باید به طور مشخص ذکر شود. ممکن است مبلغی به عنوان پیش پرداخت تعیین شده باشد که آن مبلغ هم علاوه بر مبلغ اجاره باید ذکر شود.

اجاره سند ملکی جهت وثیقه

اجاره سند ملکی جهت وثیقه کاربرد بسیاری دارد. منظور از وثیقه همیشه سند نمی باشد. در برخی موارد می توان جواز کسب و کار را به عنوان ضمانتی مهم شناسایی کرد. محدودیتی در خصوص سند ملکی 1 دانگ الی 6 دنگ وجود ندارد. قرار در ضمانتنامه در قیاس با سایر قرارها سخت گیرانه تر است موارد مالی را باید به دادسرا ارائه داد. دادگاه در خصوص آزاد زندانی موظف است که بین متهم و قربانی تعادل لازم را برقرار کند. مراحل گذاشتن وثیقه برای زندانی را می توانید در این لینک مطالعه کنید

آزادی سند وثقیه اجاره ای

سوال مهمی که برای افراد وثیقه گذار یا کسانی که سندی را به عنوان سند اجاره ای، اجاره کرده اند مطرح می شود این است که آزادی سند وثیقه اجاره ای به چه صورت اتفاق می افتد؟ در قرارداد اجاره سند هم مدت زمان استفاده از سند اجاره ای در قیمت سند اجاره ای نقش تعیین کننده ای دارد و حتما باید در قرارداد اجاره سند به صورت صریح ذکر شود.

به طور کلی سند اجاره ای با معرفی متهم به مراجع قضایی در موعد مقرر شده آزاد خواهد شد. اگر پرونده به دادگاه برود و متهم حکم محکومیت بگیرد، سند اجاره ای زمانی آزاد می شود که خود محکوم به اجرای احکام مراجعه کرده و اقدام به اجرای حکم کند و یا اینکه فرد ضمانت گذار محکوم را به اجرای احکام معرفی کند. بنابراین در صورتی که پرونده منجر به صدور حکم محکومیت شود، پیش از معرفی محکوم به اجرای حکم نمی توان سند اجاره ای را آزاد کرد.

قرار وثیقه چه زمانی صادر می شود؟

سند اجاره ای شهرستان برای وثیقه زندانی

سند اجاره ای شهرستان برای وثیقه زندانی از دیگر کاربردها می باشد. سند اجاره ای شهرستان برای ضمانت زندانی در صورت داشتن شرایط کاربردی محسوب می شود. بهتر است که قبل از هر گونه اقدامی در باب سند شهرستان برای وثیقه زندانی با وکیل متخصص مشاوره داشته باشید و اعتبار سند خود را بسنجید.

جوانب قانونی اجاره سند برای زندانیان

در این بخش می خواهیم در باب جوانب قانونی اجاره سند برای زندانیان صحبت کنیم. حال سوال پیش می آید که اگر زندانی پس از آزادسازی فرار کند چه اتفاقی برای وثیقه می افتد؟ در چنین موقعیتی فرض دادگاه بر این است که هدف از ارائه سند و ضمانت فراری دادن زندانی می باشد. در چنین موقعیتی صاحب سند به دادگاه احضار می گردد و بر علیه مالک اعلام جرم می شود. چنین مواردی است که فرآیند سند اجاره ای را برای مالکان دشوار می کند و باعث حساسیت می شود.

شایان ذکر است که وکیل متخصص و حاذق در تمامی پرونده های اجاره سند، سند اجاره ای و ضمانت های سنگینی را تعیین می کند. جایگزینی و تعویض سند وثیقه توسط وکیل متخصص در گروه وکلای کیفری ژیوار صورت می گیرد. چک یا سفته با قیمت های بیش از 1.5 برابر یا 2 برابر ارزش ملک دریافت می شود. دریافت چک و سفته با چنین قیمت هایی مانع از بروز شرایط فراری متهم می باشد.

 • سند اجاره ای یک میلیاردی برای زندانی
 • سند اجاره ای دو میلیاردی برای زندانی
 • سند اجاره ای سه میلیاردی برای زندانی
 • سند اجاره ای 4 میلیاردی برای زندانی (چهار میلیاردی)
 • سند اجاره ای 5 میلیاردی (پنج میلیاردی)
 • سند اجاره ای 6 میلیاردی (شش میلیاردی)
 • سند اجاره ای 7 میلیاردی (هفت میلیاردی)
 • سند اجاره ای 8 میلیاردی (هشت میلیاردی)
 • سند اجاره ای 9 میلیاردی (نه میلیاردی)
 • سند اجاره ای 10 میلیاردی (ده میلیاردی)
 • سند اجاره ای 11 میلیاردی (یازده میلیاردی)
 • سند اجاره ای 12 میلیاردی (دوازده میلیاردی)
 • سند اجاره ای 13 میلیاردی (سیزده میلیاردی)
 • سند اجاره ای 15 میلیاردی (پانزده میلیاردی)
 • سند اجاره ای 16 میلیاردی (شانزده میلیاردی)
 • سند اجاره ای 17 میلیاردی (هفده میلیاردی)
 • سند اجاره ای 18 میلیاردی (هجده میلیاردی)
 • سند اجاره ای 19 میلیاردی (نوزده میلیاردی)
 • سند اجاره ای 20 میلیاردی (بیست میلیاردی)

همانطور که عرض کردم اجاره سند برای وثیقه زندانی مطلقا جرم نیست. هر شخصی اختبار دارد طبق قانون از اموال و دارایی خویش کسب درآمد کند. با توجه به اینکه در قانون مجازات اسلامی اجاره سند جرم شناخته نشده است، پس اجاره سند جرم نیست و مجازات ندارد.
در قانون مجازات تفسیر مضیق و به نفع متهم می شود. یعنی حتی الامکان متهم مجرم نیست مگر آنکه خلافش ثابت شود. پس اجاره سند نیز جرم نیست.

شایان ذکر است که انتخاب بهترین مورد در خصوص اجاره سند، سند اجاره ای، اجاره سند برای دادگاه، اجاره سند برای دادسرا، اجاره سند برای زندانی و آزادی متهم هم بی تاثیر نیست که بایستی توسط وکیل متخصص صورت گیرد. گروه وکلای کیفری ژیوار در زمینه تهیه اجاره سند برای زندانی که نیازمند رعایت برخی شرایط و قوانین واجب و ضروری است با در اختیار داشتن سال ها تجربه در این حوزه کاری آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

300 میلیون : آماره تودیع
500 میلیون : آماده تودیع
700 میلیون : آماده تودیع
900 میلیون : آماده تودیع
1 میلیارد : آماده تودیع
3 میلیارد : آماده تودیع
5 میلیارد : آماده تودیع
7 میلیارد : آماده تودیع
9 میلیارد : آماده تودیع
15 میلیارد : آماده تودیع
20 میلیارد : آماده تودیع
30 میلیارد : آماده تودیع
40 میلیارد : آماده تودیع
400 میلیون : آماده تودیع
600 میلیون : آماده تودیع
800 میلیون : آماده تودیع
2 میلیارد : آماده تودیع
4 میلیارد : آماده تودیع
6 میلیارد : آماده تودیع
8 میلیارد : آماده تودیع
10 میلیارد : آماده تودیع
10 میلیارد : آماده تودیع
15 میلیارد : آماده تودیع
20 میلیارد : آماده تودیع
30 میلیارد : آماده تودیع
40 میلیارد : آماده تودیع

  سوالات متداول

  سند اجاره ای دیوار چیست؟

  • پیدا کردن سند اجاره ای در دیوار راهکاری کاملا اشتباه می باشد. در این خصوص بایستی با دفاتر حقوقی معتبر و تحت نظر وکیل دادگستری اقدام نمائید. زیرا وجود دلالان و سودجویان امکان فریب دادن افراد را دارد. شایان ذکر است که بهتر است در خصوص پیدا کردن سند و وثیقه اجاره ای حتما با وکیل کیفری معتبر مشاوره و سپس نسبت به اقدامات لازم اقدام کنید.

  قرار وثیقه چیست؟

  • اقدامی است که شخص می تواند با اجاره سند و ارائه آن به دادگاه نسبت به یک نفری که نسبت به آن نسبت داده می شود و در آن به سر می برد، برای ایجاد موقعیت اقدام می کند تا فرصت سرمایه گذاری و تعقیب را پیدا کند. بسیاری از افراد از اجاره و همچنین ارائه چنین خدماتی توسط مراجع مختلف اطلاعی ندارند.

  ارزش سند چگونه به تایید مراجع قضایی و بانک ها می رسد؟

  • ارزش سند از طریق بررسی ملک توسط کارشناسان مراجع قضایی و کارشناسان بانک ها تعیین می شود.
  • پروسه اجاره سند برای چقدر زمان می برد؟ پروسه اجاره سند برای وثیقه زندانی از حداقل در مدت زمان 2 روز و حداکثر در مدت زمان 15 روز زمان می برد. که با توجه به میزان اجاره سند برای وثیقه زندانی متغیر خواهد بود.

  62 دیدگاه ها

  • شما سند اجاره ای برای زندانی تا مبلغ ۶ میلیارد دارید؟ برای پدرم میخوام الان ۲ سال زندانه و هزینه اجاره چقدر میشه

   • سلام برای اجاره سند برای زندانی به میزان 6 میلیارد سند موجود می باشد. در خصوص مشاوره با شماره 09101923725 تماس بگیرید.

  • من سند خونم رو دادم اجاره منتها الان قرارداد تمام شده؟ و هی دارند امروز فردا می کنند چطوری میتونم قانونی روی سفته ها اقدام کنم که زودتر آزاد بسه؟

  • شما برای سند اجاره ای شهرستان هم می تونید کمک کنید من در استان اصفهان نیاز به وثیقه دارم اینجا نمی تونم دفتری رو پیدا کنم که تو اجاره وثیقه بهم کمک کنه لطفا به من ایمیل بدید و راهنمایی کنید منتظرم

   • سلام، بله این امکان را دارید که از سند اجاره ای به عنوان وثیقه مرخصی زندانی استفاده کنید. در خصوص مشاوره می توانید با شماره 09101923725 مشاوره شوید.

   • سلام، نمیشه قیمت مشخص و ثابتی رو برای اجاره سند تعیین کرد، چرا که قیمت هر سند بسته به ارزش و کاربردی که داره می تونه متفاوت باشه و در نهایت شخصی که سند رو اجاره میده، باید قیمت اون رو تعیین کنه.

   • سلام، هنگام اجاره سند باید به اعتبار سند و شخص اجاره دهنده آن توجه شود و مبلغ و مدت اجاره نیز در اجاره نامه تصریح شود.

   • سلام، نمیشه قیمت مشخص و ثابتی رو برای اجاره سند تعیین کرد، چرا که قیمت هر سند بسته به ارزش و کاربردی که داره می تونه متفاوت باشه و در نهایت شخصی که سند رو اجاره میده، باید قیمت اون رو تعیین کنه.

   • سلام در این خصوص باید با مشاورین گروه وکلای کیفری ژیوار تماس بگیرید و از شرایط اجاره سند تهران مطلع شوید. بسته به جرم دارد. لطفا تماس بگیرید

   • سلام خدمت شما در این خصوص بایستی با مشاورین اجاره سند تماس بگیرید و از شرایط وثیقه نیز مطلع شوید.

  • سلام‌‌ به سند ۲ میلیاردی برای دادسرا تهران نیاز دارم شما می تونید تامین کنید؟ هزینه اجاره سند چقدره؟

   • سلام بله امکان تامین اجاره سند از 500 میلیون تا 10 میلیارد وجود دارده. با شماره 09101923725 تماس بگیرید

  • سند اجاره ای برای دادگاه نیاز دارم؟ فقط شما چه مدا کی لازم دارید؟ من ضمانت کارمند ندارم و اینکه از شهرستان هم قبول می کنید؟

   • سلام خدمت شما سند اجاره ای از 500 میلیون تا 10 میلیارد موجود می باشد. در ابتدا بایستی با مشاوره سند اجاره ای با شماره 09101923725 تماس بگیرید و از شرایط مطلع شوید.

  • برای اجاره سند برای زندانی مواد مخدر که مبلغش 5 میلیارد باشه چطوری می تونیم بهم کمک کنید؟ مقاله شما رو خوندم منتها ضامن کاسب ندارم و اینکه واقعا به سند برای زندانی نیاز دارم لطفا بگید چکار کنم

  • سلام وقت بخیر بهتر است که با وکیل متخصص این پروسه را پیش ببرید. آگهی سند اجاره ای شیپور زیاد قابل اعتماد نیست. در خصوص اجاره سند با شماره 09101923725 تماس بگیرید

  • سلام
   سند اجاره ای 22 میلیاردی لازم دارم
   سند کشاورزی هم باشه قاضی قبول میکنه
   اتهامی که به برادرم زدند کلاهبرداری اینترنتیه
   میتونید سند اجاره ای برای 3 ماه به ما اجاره بدید

   • سلام قراردادهای سند اجاره ای اکثرا به صورت 1 ساله می باشد. در خصوص مشاوره با شماره 09101923725 تماس بگیرید.

   • سند اجاره ای در خصوص ارائه به دادگاه، رسیدگی کیفری، گمرکات، تعزیرات حکومتی و مراجع قضائی و سایر موارد کاربرد دارد. سند اجاره ای به عنوان وثیقه مورد پذیرش است.

  • پروژه سند اجاره ای رو با موسسه شما کار کردم حتی وقتی طرف حاضر نمیشد خودش رو معرفی کنه باز شما کنار ما بودید که کامل برطرف بشه ممنون

  • سند برای رندانی به مبلغ ۵ میلیارد میخوام و ۳ ضامن هم دارم سندی دارید که بتونم بذارم یا باید چند تا سند اجاره کنم

  • من شدیدا به یک سند اجاره ای برای زندانی به مبلغ 5 میلیارد نیاز دارم 2 تا ضامن جواز کسبی هم دارم
   لطفا با من ارتباط بگیرید

  • سلام من سندم رو سال پیش اجاره دادم و الان تقریبا 3 ماه از تاریخ ازادی سند اجاره ای برای زندانی می گذره اس ام اس توقیف ملک رو دریافت کردم. و اینکه با یک وکیل مشورت کردم گفتند که هم باید ملک رو تحویل بدم و خسارت بدم. چکار کنم الان سند اجاره ای من توقیف میشه این تنها دارایی منه. کسی هم که قرار داد سند اجاره ای رو بستیم باهاش میگه برو شکایت کن لطفا راهنمایی کنید.

  • به اجاره سند ۷۰۰۰۰۰۰۰۰۰ برای آزادی زندانی نیاز دارم یک ضامن دارم که جواز کسب داره و دسته چک‌ هم داره دادشمه

  • سلام
   سند اجاره ای برای زندانی دیوار رو تو سایت ها خوندم. چجوری باید برای اجاره سند برای زندانی اقدام کنم؟ نیاز به وثیقه به میزان 8 میلیاردی دارم شما سند اجاره ای 8 میلیاردی دارید لطفا با من تماس بگیرید

   • مبحث سند اجاره ای برای زندانی دیوار زیاد قابل قبول توسط وکلا نیست. زیرا وجود دلالان سند اجاره ای دیوار باعث وجود کلاهبرداری زیادی شده است. بهتر است قبل از سرچ در دیوار برای اجاره سند به دفاتر حقوقی معتبر مراجعه کنید.

   • سلام سند اجاره ای دیوار کاملا اشتباه است زیاد وجود دلالان در این خصوص باعث کلاهبرداری می شود.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *