سند اجاره ای دیوار برای زندانی

سند اجاره ای دیوار

سند اجاره ای

سند اجاره ای برای زندانی دیوار؛ 09020038664

جهت مشاوره و اعطای وکالت روی لینک زیر کلیک کنید:

https://www.jivarlaw.com/free-consultation

تماس با ما

گروه وکلای کیفری ژیوار ضمن مشاوره حقوقی و وکالت تخصصی در امور کیفری می تواند سند اجاره ای نیز به شما معرفی نماید همچنین قرار وثیقه شما را کاهش دهد. وقتی شما عبارت سند اجاره ای در دیوار را از طریق گوگل جستجو می نمایید فقط تعدادی اجاره سند در خصوص اجاره واحد‌های مسکونی مشاهده می نمایید.

سایر مقالات  اجاره سند | مشاوره حقوقی درباره سند اجاره ای و قرارداد اجاره سند

چند سالی است که دیوار به دلایل دستورات مقامات قضایی از انتشار آگهی در خصوص اجاره سند معذور است. هر چند سند اجاره ای در دیوار مطلقا جرم نیست بلکه کمک شایانی به زندانیان نیز می نماید. مضافا آثار سؤ ناشی از زندانی بودن را حذف می نماید.

برای عضویت در اینستاگرام ژیوار کلیک کنید

instagram

به هرحال، تبلیغ اجاره سند در دیوار می توانست در کنار دیگر روش های تبلیغی دسترسی زندانیان و خانواده آنان را به سندهای اجاره ای افزایش دهد.
اکنون هر چند ثبت آگهی با عنوان سند اجاره ای در دیوار ممنوع است اما واسطه ها از طریق روش های دیگر تبلیغی تلاش در توسعه کسب و کار خویش می نمایند و بدین صورت خود را به متقاضیان معرفی می نمایند.

سایر مقالات  اجاره سند برای زندانی را از ما بخواهید

نباید فراموش کرد که سند اجاره ای، نیاز مبرم بسیاری از زندانیان و متهمین می باشد. پس دولت و قوه قضاییه هم نباید راه های دسترسی مردم را ببندند.
بسیاری از مردم خواسته یا ناخواسته مرتکب رفتاری می گردند که در قانون جرم تلقی می گردد و یا مرتکب فعلی می شوند که به اشتباه جرم محسوب می گردد.
بنابراین، ناگزیر به ارائه وثیقه برای آزادی از زندان و تهیه ادله و مستندات دفاع می باشند.

برای عضویت در کانال تلگرام حقوقی کلیک کنید

تلگرام حقوقی

همانطور که همه می دانیم با توجه به افزایش قیمت املاک و مستغلات بخش زیادی از مردم دارای حتی یک واحد مسکونی کوچک نیز برای سکونت و زندگی نیستند.

مثلا یک کارگر با حقوق اندک چگونه می تواند هزینه معاش خانواده را تأمین نماید تا اینکه بتواند منزلی برای خود و خانواده خریداری نماید.
متاسفانه، بعضی از بازپرس ها و قضات نیز میزان قرارهای وثیقه را فراتر از قانون تعیین می نمایند.

سند اجاره ای در دیوار

در چنین حالتی خانواده زندانی چاره ای جز مراجعه به دفاتر تهیه سند اجاره ای ندارند.
توجیه این مطلب که عرض کردم در خصوص سلامت آگهی سند اجاره ای در دیوار همین عرایض فوق بود.
در پایان، پیشنهاد می نمایم برای اجاره سند به وکلای دادگستری مراجعه نمایید. علی الخصوص وکلایی که در بخش کیفری و جزایی تخصص دارند.
بدیهی است، وکلای کیفری که در بخش وثیقه و سند اجاره ای فعالیت می نمایند نسبت به اشخاص عادی و واسطه ها می‌توانند در صحت و سلامت سند اجاره ای و تنظیم قرارداد اجاره سند به شما کمک شایانی بنمایند.

لینک مقاله را به اشتراک بگذارید:

www.jivarlaw.com

سند اجاره ای

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.