قیمت سند اجاره ای

سند اجاره ای

گروه وکلای کیفری ژیوار ضمن مشاوره حقوقی، وکالت در امور کیفری، معرفی سند اجاره ای، می تواند قرار وثیقه شما را نیز کاهش دهد. سند اجاره ای می توان به شخصی برای مدتی مشخص در ازای دریافت مبلغ به افراد نیازمند اجاره داد. با یک سرچ ساده در اینترنت و محیط های تبلیغاتی نظیر سایت دیوار می توانید آگهی های زیادی در خصوص سند اجاره ای مشاهده کنید.

 • قیمت سند اجاره ای ارزان چقدر است؟
 • سند اجاره ای دیوار چیست؟
 • قیمت سند اجاره ای چقدر است؟
 • اجاره سند برای زندانی تهران
 • سند اجاره ای برای زندانی در تهران
 • قیمت اجاره سند برای آزادی زندانی
 • سند اجاره ای برای زندانی در اصفهان
 • سند اجاره ای برای زندانی در قم
 • سند اجاره ای برای زندانی در شیراز (اجاره سند برای فارس)
 • سند اجاره ای برای زندانی در کرمان
 • سند اجاره ای برای زندانی در مشهد
 • سند اجاره ای در تبریز
 • سند اجاره ای در کرج
 • اجاره سند در قزوین
 • سند اجاره ای دیوار مشهد
 • سند برای ضمانت زندانی
 • سند اجاره ای شیپور
 • اجاره سند اصفهان
 • اجاره سند در سمنان
 • سند شهرستان برای وثیقه زندانی
 • اجاره سند برای دادگاه
 • اجاره سند در شهرستان های تهران از جمله اجاره سند در پاکدشت
در این مطلب میخوانید پنهان

از این ابزار برای کاهش جرم و رفع اتهام متهم استفاده می شود، البته غیر قانونی نمی باشد و این پروسه بایستی مطابق نظیر وکیل دادگستری طی شود. خیلی از افراد به دلیل عدم آگاهی و به ناچار در دام افراد سود جو می افتند که در این میان توصیه می شود با گروه وکلای کیفری ژیوار در این خصوص مشاوره شوید و از قوانین این امر در صورت تمایل به انجام آگاه شوید.

اینفوگرافیک اجاره سند

سند اجاره ای چیست؟

سند اجاره ای چیست؟ طرقی است که می توان با استفاده از آن فرصتی ایجاد کرد تا فردی که شناخته شده است با این ضمانت مدتی را در خارج از زندان سپری کند و برای رفع جرم خود اقدام کند. لازم به ذکر است که باید سندی ارائه شود که با میزان وثیقه باید باشد. با تکیه بر تجربه و گروه تخصصی وکلای ما در کمتر از 72 ساعت شاهد ضمانت و ترخیص عزیزان بود. ما در کنار شما هستیم تا با آسودگی خاطر عزیزانتان به آغوش شما بازگردند. گروه وکلای کیفری ژیوار با سال سابقه و صدها پرونده موفق در زمینه مشاوره ضمانت تا لحظه آزادی زندانی در کنار شما خواهند بود.

در خصوص مشاوره و یا اعطای وکالت کلیک کنید.

مشاوره حقوقی

نیاز به سند اجاره ای

مواردی که همه می دانیم با توجه به افزایش قیمت املاک و مستغلات بسیاری از مردم دارای حتی یک واحد مسکونی کوچک نیز برای سکونت و زندگی محیط هستند. مثلاً یک کارگر با حقوق اندک چگونه می‌ توانیم معاش خانواده را بپردازیم تا بتوانیم خانه‌ ای را برای خود و خانواده خریداری کنیم.

احتمال، از بازپرس ها و قضات نیز میزان قرارهای وثیقه را فراتر از قانون تعیین می کنند. در چنین حالتی خانواده زندانی چاره ای جز مراجعه به دفاتر تهیه سند وثیقه اجاره ای ندارند. توجه این مطلب که عرض کردم در خصوص آگهی آگهی اجاره ای در دیوار همین عرایض فوق بود.

قرارداد اجاره سند برای زندانی چیست؟

وکلا، متخصصان و مشاوران حقوقی معمولا به همه مراجعان خود توصیه می کنند برای هر گونه توافق میان خود و دیگران یک قرارداد کتبی با رعایت کلیه نکات حقوقی مرتبط منعقد کنند تا از بروز مشکلات حقوقی در آینده جلوگیری کنند. اجاره سند برای زندانی نیز یکی از همین موارد است که نیاز به انعقاد قرارداد میان طرفین دارد و بدون تنظیم یک قرارداد معتبر و منطبق با قوانین و مقررات ممکن است در آینده برای هر یک از طرفین مشکلات مختلفی به وجود بیاورد.

در قرارداد اجاره سند برای زندانی که معمولا بر اساس ماده 10 قانون مدنی نوشته می شود، باید مبلغ اجاره سند و مدت استفاده از آن بهطور دقیق مشخص شود و بهتر است مبلغی هم تحت عنوان وجه التزام تعیین شود تا در صورت نقض تعهد از سوی هر یک از طرفین به طرف دیگر قرارداد پرداخت شود.

تنظیم هر نوع قراردادی از جمله قرارداد اجاره سند برای زندانی یک امر تخصصی است و تنها از عهده متخصصان حقوقی بر می آید. بنابراین توصیه می کنیم در صورت نیاز به تنظیم قرارداد اجاره سند برای زندانی حتما با یک وکیل پایه یک یا متخصص حقوقی باتجربه در امر اجاره سند برای زندانی مشورت کنید و تنظیم این قرارداد را به او بسپارید. متخصصان ما در گروه وکلای ژیوار علاوه بر تهیه سند اجاره ای ارزان و سند اجاره ای فوری با اعتبار تضمینی، در تنظیم قرارداد اجاره سند برای زندانی هم به شما کمک خواهند کرد.

اجاره سند برای زندانی و اهمیت آن

یکی از مهمترین کارکردهای اجاره سند برای زندانی را می توان برای متهم در نظر گرفت. در واقع متهم فردی است که برای اثبات جرم مورد محاکمه قرار می گیرد. به نوعی می توان گفت که هنوز برای دادگاه مجرم بودن یا نبودن متهم مشخص نشده است. اما نکته اینجاست که فرآیند اثبات یا رد یک جرم همیشه سریع و ساده نیست. گاهی اوقات اثبات یکی از این عناصر می تواند زمان زیادی ببرد. این امر به ویژه در مورد عنصر معنوی اتفاق می افتد.

بنابراین در این مدت فرد به عنوان متهم شناخته می شود. اما سوال اینجاست که وقتی در دادگاه نمی توان مجرم بودن یا نبودن فرد را تشخیص داد تکلیف متهم چه می شود؟ به عبارت دیگر چگونه می توان از حضور متهم در جلسات بعدی دادگاه اطمینان داشت؟ از طرفی جرم متهم هنوز ثابت نشده است بنابراین نمی توان مجازاتی برای او در نظر گرفت. در این شرایط معمولاً دادگاه حکم به حبس و بازداشت متهم می دهد تا در زمان اثبات جرم تحت نظر باشد. اجاره سند برای زندانی اهمیت آن را در اینجا نشان می دهد. در واقع دادگاه برای متهم برای حفظ تبعیت و البته اطمینان از بازگشت او به جلسات دادگاه وثیقه تعیین می کند. بنابراین متهم دو راه دارد. یا باید وثیقه را بپردازد یا به زندان برود.

بنابراین اجاره سند برای زندانی می تواند حکم آزادی باشد. دادگاه بر اساس جرم و شرایط دادگاه وثیقه مشخصی را تعیین می کند. خوانده می تواند به همان میزان وجه نقد یا مانند آن از قبیل مال، زمین و غیره که بهای وثیقه است به دادگاه ارائه کند. این باعث می شود متهم در جلسات دادگاه آزاد باشد و دادگاه نیز از بازگشت متهم مطمئن است. زیرا در صورت عدم مراجعه متهم از قرار وثیقه استفاده می شود تا دادگاه بتواند خسارت وارده را جبران کند. این موضوع می تواند اهمیت اجاره سند برای زندانی را نشان دهد.

اجاره سند در چه مواردی کاربرد دارد؟

اجاره سند در هر موردی که احتیاج به سند ملکی داشته باشید، کاربرد دارد. سند ملکی در هنگام صدور قرار وثیقه برای آزادی موقت متهم و یا صدور دستور مرخصی شخص محکوم به زندان به دادگاه ها و دادسراها از جانب دادگاه و دادسرا درخواست می شود. در مواردی که قرار ممنوع الخروجی شخص که یکی از انواع قرار نظارت قضایی است صادر می شود، شخص ممنوع الخروج شده می تواند با ارائه سند ملکی به عنوان وثیقه که به نوعی تضمین او برای بازگشت به کشور است، از کشور خارج شود.

همچنین هنگام تقاضای وام و یا تسهیلات بانکی دیگر از بانک ها، طبق مقررات بانکی سند ملکی به عنوان وثیقه به گروی بانک گذاشته می شود. بنابراین موارد استفاده از اجاره سند را می توان در موارد زیر خلاصه کرد:

 1. ارائه سند ملکی به مراجع قضایی (دادگاه ها و دادسراها)
 2. ارائه سند ملکی برای خروج از کشور در موارد صدور قرار ممنوع الخروجی
 3. ارائه سند ملکی برای دریافت وام و سایر تسهیلات بانکی به بانک ها

مزیت مشاوره تلفنی و حضوری با وکیل اجاره سند در تهران در گروه وکلای کیفری ژیوار:

 

مزایا اجاره سند برای صاحب سند

تا این قیمت در باب اجاره سند و اهمیت آن در پرونده های کیفری و حقوقی صحبت شد. ناگفته نماند که اجاره سند برای صاحب سند نیز خالی از لطف نیست. از مزایای کاربردی اجاره سند برای صاحب سند می توان به گرفتن مبلغ اجاره که توافقی فی مابین می باشد، اشاره کرد. این مبلغ بدون بازپرداخت و در خصوص رهن سند ملکی به صاحب سند پرداخت می شود.

اجاره سند برای زندانی

اجاره سند برای زندانی بدین شرح است که در صورت صدور قرار وثیقه برای زندانی، باید یک سند ملکی را به عنوان وثیقه به دادسرا یا دادگاه ارائه کنید. قرار وثیقه برای زندانی در دو حالت و به دو دلیل می تواند صادر شود:

 • در مواردی که وقوع جرم در دادسرا مورد تحقیق و بررسی بازپرس قرار می گیرد، بازپرس ممکن است به برای جلوگیری از فرار یا متواری شدن متهم اقدام به صدور قرار وثیقه کند. در این صورت اگر متهم وثیقه خواسته شده را به مرجع قضایی ارائه ندهد، بازداشت خواهد شد. و یا در مواردی قرار سنگین تر از وثیقه، یعنی قرار بازداشت موقت صادر می شود که بعد از گذشت مدتی این قرار تخفیف پیدا کرده و به قرار وثیقه تبدیل می شود. در این حالت هم اگر متهم نتواند وثیقه ای ارائه دهد در بازداشت موقت می ماند. بنابراین اجاره سند فوری در این زمان ضروری است.
 • در صورت موافقت با درخواست مرخصی از سوی زندانی ای که در حال گذراندن مدت حبس خود است، برای آنکه محکوم پس از خروج از زندان اقدام به فرار نکند، قرار وثیقه برای زندانی صادر می شود.

صدور قرار وثیقه در جرایمی که در صلاحیت دادگاه انقلاب و یا دادگاه کیفری یک هستند رواج زیادی دارد. در تمام این موارد، یعنی در صورت نیاز به اجاره سند برای زندانی برای دادسرا یا اجاره سند برای زندانی برای برای دادگاه انقلاب یا دادگاه کیفری می تواند به موجب قرارداد اجاره سند و مشورت با مشاوران و متخصصان گروه وکلای کیفری ژیوار، از سند اجاره ای استفاده کنید.

سند اجاره ای برای وام

تقاضا وام بانکی یکی از نیازهای رایج افراد در خصوص رفع نیاز می باشد. سند اجاره ای برای وام می تواند تاضمین هویت در باب پرداخت اقساط وام می باشد. حال شایان ذکر است که سند بایستی دارای شرایط خاصی باشد که عبارتست از:

 • سند ملکی شش دانگ
 • عدم مشکل در صورت استعلام
مقالات مرتبط  سند اجاره ای برای زندانی در قم

نکته مهم: در صورتی که شخص وام گیرنده سندی نداشته باشد، می تواند نسبت به اجاره سند برای وام اقدام نمایند. تنها نکته حائز اهمیت در این باب عدم مشکل ثبتی سند است.

در این بخش در باب اجاره سند برای وام مطالعه فرمودید.

سند اجاره ای برای وام

سند اجاره ای در تهران

پیدا کردن سند اجاره ای در تهران مبحثی می باشد که نباید به سادگی از آن چشم پوشی کرد زیرا وجود کلاهبرداران در این خصوص باعث سودجویی افراد زیادی شده است. بهترین مراکزی در این خصوص می توان به آن اشاره کرد دفاتر حقوقی معتبر تحت نظر وکیل پایه یک می باشد. در همین خصوص باید گفت مشکلاتی نطیر وجود دلال یا عدم آزاد سازی سند پس از اتمام قرارداد و مواردی مشابه می تواند مشکل ساز باشد. همانطور که گفته شد این پروسه باید توسط وکیل صوت گیرد. در گروه وکلای کیفری ژیوار راه گشای این موارد می باشیم.

سند اجاره ای دیوار

پیدا کردن سند اجاره ای در دیوار راهکاری کاملا اشتباه می باشد. در این خصوص بایستی با دفاتر حقوقی معتبر و تحت نظر وکیل دادگستری اقدام نمائید. زیرا وجود دلالان و سودجویان امکان فریب دادن افراد را دارد. شایان ذکر است که بهتر است در خصوص پیدا کردن سند و وثیقه اجاره ای حتما با وکیل کیفری معتبر مشاوره و سپس نسبت به اقدامات لازم اقدام کنید.

قرار وثیقه

اقدامی است که شخص می تواند با اجاره سند و ارائه آن به دادگاه نسبت به یک نفری که نسبت به آن نسبت داده می شود و در آن به سر می برد، برای ایجاد موقعیت اقدام می کند تا فرصت سرمایه گذاری و تعقیب را پیدا کند. بسیاری از افراد از اجاره و همچنین ارائه چنین خدماتی توسط مراجع مختلف اطلاعی ندارند. از این رو؛ وب سایت ما به عنوان یکی از معتبرترین مراجعین اجاره اسناد در کل کشور در تلاش است تا این خدمات را در کمترین زمان ممکن و به صورت 24 ساعت حتی در روزهای تعطیل ارائه دهد. در واقع با اجاره سند می توان به فرد فرصت را داد که زودتر کارها را انجام دهد و سریعتر به نتیجه مطلوب برسد.

در این بخش در باب وثیقه صحبت شده است.

وثیقه برای مرخصی زندانی

یکی از مواردی که استفاده از وثیقه در مراجع قضایی لازم است، زمانی است که فرد محکوم به حبس که در حال گذراندن حکم حبس خود در زندان است می خواهد از مرخصی استفاده کند. در این شرایط در صورتی که مقامات زندان و قاضی اجرای حکم با اعطای مرخصی به او موافقت کنند، شخص محکوم به حبس باید سندی را به عنوان وثیقه به مرجع قضایی تودیع کند تا بتواند از مرخصی خود استفاده نماید. این وثیقه در واقع وسیله ای است که برای تضمین بازگشت زندانی به زندان پس از اتمام مدت مرخصی اش گرفته می شود.

بنابراین تا زمانی که شخص زندانی این سند را به عنوان وثیقه ارائه ندهد نمی تواند از مرخصی خود استفاده کند. این وثیقه بر اساس قانون می تواند وجه نقد، ضمانت نامه بانکی و مال منقول یا مال غیر منقول باشد اما به طور معمول و در رویه قضایی بیشتر سند متعلق به مال غیر منقول به عنوان وثیقه پذیرفته می شود و سایر انواع وثیقه مورد پذیرش قرار نمی گیرد. بنابراین بهتر است از همان ابتدا یک سند متعلق به مال غیر منقول که سندی تک برگ است به مرجع قضایی ارائه دهید تا روند اعطای مرخصی به زندانی با سرعت بیشتری انجام شود.

سند شهرستان برای وثیقه زندانی

یکی دیگر از مواردی که باستی در خصوص سند اجاره ای برای زندانی باید به آن اشاره کرد، سند شهرستان برای وثیقه زندانی می باشد. سند شهرستان برای وثیقه زندانی نیز همانند سند تهران در صورت داشتن شرایط کاربردی محسوب می شود. بهتر است که قبل از هر گونه اقدامی در باب سند شهرستان برای وثیقه زندانی با وکیل متخصص در باب سند مشاوره داشته باشید و اعتبار سند خود را بسنجید.پروسه سند اجاره ای

پروسه سند اجاره ای

این مراحل ممکن است برای هر شرایط خاص وجود داشته باشد، اما برخی از مراحل برای همه آنها یکسان است. مراحل شامل موارد زیر است:

 • حضوری به دفتر مراجعه کرده و قرارداد مربوطه را بنویسید.
 • تحویل سند کامل
 • ارائه نامه نیابت و ادامه مراحل به نوع کار دارد یعنی اجاره سند برای زندانی که مراحل خود را دارد که می توانید با مراجعه به دفتر مشاوره لازم را دریافت کنید.

بازداشت سند و کارشناسی توسط کارشناس رسمی دادگستری

پس از انعقاد قرارداد شخص صاحب سند بایستی با مدارک به شعبه دادگاه مراجعه نماید. نامه ای تحت عنوان وثیقه و بازداشت سند از طرف مسئول قسمت وثیقه در بانک یا مقام قضایی در اختیار شخص صاحب سند قرارداده می شود. شایان ذکر است که این روند از 1 تا 4 روز کاری زمان می برد. در اکثر مواقع این پروسه 1 روزه هم انجام شده است.

قیمت سند اجاره ای برای زندانی 

قیمت سند اجاره ای برای زندانی مبحثی می باشد که در این خصوص ذهن افراد را به سمت خود سوق داده است. اکثریت فکر می کنند که قیمت سند اجاره ای برای زندانی مطابق با تعداد آن محسوب می شود. که باوری غلط است. برخی دیگر بر این باور هستند که کارشناسان املام ارزش ریالی ملک ار به نرخ روز محاسبه و نسبت به قیمت آن اجاره را تعین می کنند. این مباحث صحت ندارد و فاکتورهایی که در این خصوص از اهمیت بر خوردار هستند، در ادامه بررسی می شود. در خصوص مشاوره سند اجاره ای می توانید با ما در ارتباط باشید.

هزینه و قیمت سند اجاره ای

همانطور که در بالا ذکر گردید قیمت سند اجاره ای برای زندانی در استان تهران حداقل 13% و در مراکز استان حداقل 11% و در شهرهای کم جمعیت حداقل 9% است. قیمت اجاره سند برای زندانی در صورتی که مبلغ وثیقه برای زندانی کم باشد بلحاظ درصدی بیشتر از قیمت اجاره سند برای زندانی در مبلغ بالاتر بلحاظ درصد می باشد.

مثلا قیمت اجاره وثیقه برای زندانی بالاتر از 10 میلیارد بلحاظ درصدی می شود 9% ولی قیمت وثیقه اجاره ای برای زندانی در مبالغ پایین تر به مراتب بلحاظ درصدی 10% است. اما در هر حال، در جلسه حضوری امکان کاهش مبلغ است. آنچه برای دفتر وکالت برای تعیین هزینه اجاره سند مهم است ضمانت سند برای زندانی است. یعنی ضمانت ها در تعیین هزینه سند اجاره ای برای زندانی تاثیرگذار است.

مبلغ اجاره سند برای متهم با مبلغ اجاره سند برای مرخصی زندانی متفاوت است. قیمت اجاره وثیقه برای متهم دادسرا و دادگاه چون احتمال آزادی وثیقه بیشتر است به طریق اولی ارزانتر از اجاره وثیقه برای مرخصی از زندان است.
به همین صورت نیز هزینه وثیقه اجاره ای برای دادسرای تهران و همچنین قیمت وثیقه اجاره ای برای دادگاه تهران مناسب تر از قیمت و هزینه اجاره سند تهران برای مرخصی زندانی است. هزینه اجاره سند برای تهران و قیمت سند اجاره ای در تهران و مبلغ اجاره سند شهرستان و هرینه سند اجاره ای برای وثیقه زندانی را با تماس تلفنی با گروه وکلای کیفری ژیوار خیلی سریع بدست خواهید آورد.

برای مشاوره سند اجاره ای برای زندانی بلافاصله تماس بگیرید و از مشاوره حقوقی وکلای ما بهره مند گردید.

قیمت اجاره سند در تهران

اجاره سند در تهران موضوعی است که نباید صرفا از کنار آن گذشت زیرا وجود کلاهبرداران در این زمینه باعث شده افراد زیادی به دنبال سودجویی باشند. بهترین مراکز در این زمینه دفاتر حقوقی معتبر زیر نظر وکیل درجه یک می باشد. در این خصوص باید گفت مشکلاتی مانند حضور دلال یا عدم انتشار سند پس از اتمام قرارداد و مواردی از این دست می تواند مشکل ساز باشد. همانطور که گفته شد این روند باید توسط وکیل ثبت شود. در گروه وکلای آساک پیشگام این پرونده ها هستیم.

هزینه اجاره سند در کرج

هزینه اجاره سند در کرج

هزینه اجاره سند نسبت به مبلغ و منطقه مورد نظر متفاوت می باشد که یکی از مناطق پر تقاضا به دلیل نزدیک بودن به پایتخت شهر کرج می باشد. به جهت همین پر تقاضا بودن، هزینه اجاره سند در کرج بالاتر از سایر شهرستان ها بوده و معمولا پانزده درصد مبلغ وثیقه شما می باشد. شما عزیزان می توانید برای اجاره سند از شهر کرج با گروه وکلای آساک تماس حاصل فرمایید و یا به محل دفتر تشریف آورده از نزدیک هماهنگی های لازم را انجام دهید.

هزینه اجاره سند در سایر شهرها چقدر است؟

هزینه اجاره سند بستگی به ارزش مالی و اقتصادی آن ملک یا مال و همچنین دلیل و مدت زمان استفاده از آن سند دارد. بنابراین نمی توان به طور کلی هزینه لازم برای اجاره سند را بدون تعیین این عوامل تخمین زد. در جرایم مهمتر طبعا قیمت اجاره سند افزایش پیدا می کند و لزوما تابع ارزش مالی خود آن سند نیست. برای آگاهی از قیمت دقیق اجاره سند ارزان برای انواع جرایم می توانید با متخصصان گروه وکلای ژیوار تماس بگیرید.

سند اجاره ای در تهران

اجاره سند در تهران برای زندانی نیاز به دو ضامن کاسب یا کارمند است به علاوه دو نفر از اعضای خانواده. البته، پس از جلسه حضوری و شناخت بیشتر نسبت به یکدیگر و پرونده، ممکن است گرفتن ضامنین کاهش یا افزایش یابد.

شرح سند امور مربوط به سند اجاره ای

پارامتر شرح
زمان مورد نیاز 2 روز
هزینه اجاره سالیانه سند 7% الی 12%
مدارک مورد نیاز برای اجاره وثیقه امکان تودیع پرونده
چک و سفته
ضامن های معتبر جواز کسبی یا داراری فیش حقوقی
پرداخت هزینه
توانایی تامین از 500 میلیون تومان تا 10 میلیارد تومان
تعداد پرونده موفق بالای 1000 پرونده
محدوده فعالیت تامین سند در تمامی ایران
مزایا اجاره سند بدون حاشیه و انجام کلیه مراحل توسط وکیل و کارشناس حقوقی

برای ضمانت سند نیز نیاز به سفته یا چک می باشد. با این تفاوت که تهیه سفته برای شما هزینه دارد. لذا، چک برای خانواده زندانی از نظر اقتصادی به صرفه تر است.

برای گرفتن اطلاعات بیشتر با شماره 09101923725 تماس بگیرید.

تهیه سند اجاره ای شیپور برای زندانی در تهران

برای تهیه سند اجاره ای در تهران می توانید به آکهی سند اجاره ای تهران که در گوگل انجام می شود مراجعه نمایید. همچنین می توانید در آکهی دیوار برای سند اجاره ای مراجعه کنید. البته علاوه بر آگهی سند اجاره ای در دیوار، آگهی سند اجاره ای در شیپور نیز بعضا بارگزاری می گردد.

یعنی شما می توانید برای اجاره سند در تهران علاوه بر آگهی اجاره سند در دیوار تهران به آکهی اجاره سند در شیپور تهران نیز مراجعه کنید. ولی در انتخاب دفتر کارگزاری حتما دقت کنید و ترجیحا به وکیل کیفری مراجعه کنید. اما آگهی وثیقه اجاره ای برای زندانی تهران بیشتر در گوگل انجام می گردد و عموما وثیقه گذار تهران تبلیغ خود برای اجاره وثیقه تهران را در گوگل بارگزاری می کند.

چه فاکتورهایی در قیمت سند اجاره ای برای زندانی اهمیت دارند؟

فاکتورهایی در قیمت سند اجاره ای برای زندانی اهمیت دارند عبارتند از:

 • تعیین قیمت با توجه به سند
 • عدم بررسی شرایط طرف دریافت کننده نه تنها درست نیست بلکه ممکن است باعث اجحاف در حق هر دو طرف می شود.

در مجموع نمی تواند قیمت سند اجاره ای مشخصی معین کرد. پیشنهاد می شود با گروه وکلای کیفری ژیوار در این خصوص تماس بگیرید.

سند اجاره ای ارزان

سند اجاره ای ارزان

سند اجاره ای ارزان از سایر مباحث این روزا افراد می باشد. سند و ضمانت نامه در گروه وکلای کیفری ژیوار تحت نظر وکیل گایه یک دادگشتری صورت می گیرد. متقاضیانی که تمایل به اجاره سند دارند کافیست از طریق خطوط ارتباطی با مجموعه ما در تماس باشند. اجاره سند یکی از بارزترین خدمات گروه وکلای کیفری ژیوار می باشد. تمامی هزینه با نازلترین قیمت ارائه می گردد و مهم تر از همه پای هیچ دلالی در میان نیست.

مقالات مرتبط  اجاره سند در شهریار✔ وثیقه فوری در شهریار

سند اجاره ای ارزان می تواند راه گشای متقاضیانی باشد که به دنبال قرار وثیقه هستند

اجاره سند برای وثیقه زندانی

وثیقه کاربرد بسیاری دارد. منظور از وثیقه همیشه سند نمی باشد. در برخی موراد می توان جواز کسب و کار را به عنوان وثیقه ای مهم شناسایی کرد. محدودیتی در خصوص سند ملکی 1 الی 6 دنگ وجود ندارد. قرار وثیقه در قیاس با سایر قرارها سخت گیرانه تر است موارد مالی را باید به دادسرا ارائه داد. دادگاه در خصوص آزاد زندانی با وثیقه موظف است که بین متهم و قربانی تعادل لازم را برقرار کند.

سند اجاره ای برای زندانی در همدان

اجاره سند برای زندانی در همدان و دیگر شهرهای ایران نیز بخشی از خدمات گروه وکلای کیفری ژیوار در کنار وکالت در امور کیفری است. وکالت برای تودیع وثیقه برای زندانی همدان نیز برای خانواده هایی که به هر دلیل امکان وثیقه گذاردن سند خویش را ندارند بخش از خدمات ما می باشد.

بنابراین، چه برای تهیه سند اجاره ای برای زندانی دادگاه همدان و چه برای انجام وکالت برای گذاشتن وثیقه در دادسرا و دادگاه همدان هر دو از خدمات حقوقی این گروه کیفری است. اجاره سند در همدان اگر از خود شهر همدان انجام شود به مراتب از سرعت بیشتری برخوردار است و کار کارشناسی و بازداشت و امضای قرار قبولی وثیقه ظرف یک روز هم امکان پذیر است اما اگر سند اجاره ای برای زندانی همدان از شهر دیگری باشد ممکن است به نسبت نزدیکی حوزه ثبتی سند بیش از یک روز انجام گردد.

البته در هر حال، اگر از تمام ساعت اداری درست استفاده شود در بدترین حالت 3 روز کاری زمان خواهد برد.
پیشنهاد می نمایم چه برای اجاره سند در همدان و چه برای تهیه سند اجاره ای برای همدان در هر دو حالت به یک مجموعه متخصص حقوقی مراجعه نمایید.

اجاره سند برای وثیقه زندانی همدان بمانند دیگر شهرهای ایران است. آنچه مهم است حاکمیت قانون است. بنابراین، هیچ مقام قضایی نمی تواند دخل و تصرفی در قانون بنماید و یا سلیقه ای نسبت به قبول وثیقه زندانی در همدان اقدام نماید.

سند اجاره ای برای زندانی در همدان

وثیقه اجاره ای برای زندانی همدان

وثیقه اجاره ای برای زندانی همدان اگر وثیقه برای مرخصی زندانی همدان باشد تا حدودی سخت تر از وثیقه برای زندانی دادگاه همدان و وثیقه برای زندانی دادسرای همدان است. چراکه در دادسرا و دادگاه در واقع وثیقه برای متهم در همدان گذاشته می شود. به عبارتی دیگر، هنوز سند برای متهم همدان می باشد نه برای محکوم علیه همدان. سند برای متهم در همدان ممکن است پس از تبرئه متهم آزاد گردد و یا سند اجاره ای برای متهم همدان به هر دلیل در اثر دفاع درست و صحیح متهم کاهش یابد.

اما سند برای مرخصی زندانی همدان برای محکوم علیه است که می تواند ناشی از محکومیت مالی باشد یا محکومیت کیفری باشد.

وثیقه اجاره ای برای زندانی همدان

وثیقه اجاره ای برای زندانی همدان فقط شامل سند ملکی در همدان نمی گردد. به عبارتی دیگر، فقط شامل سند مسکونی همدان و یا سند ملکی شش دانگ برای زندانی همدان نمی گردد بلکه می تواند شامل خودرو و اموال منقول نیز گردد. البته، اموال منقول به عنوان وثیقه برای متهم همدانی باید در پارکینگ توقیف فیزیکی گردد.

در هر حال، اگر شما به دفتر وکالتی که تخصصا در بخش کیفری فعالیت می نماید مراجعه نمایید در اجاره سند برای زندانی همدانی نتیجه بهتری می گیرید. هم از نظر صحت و سلامت سند ملکی اجاره ای برای زندانی همدان و هم از نظر تسریع در اجاره سند مسکونی برای زندانی همدانی.

سند اجاره ای در بندر عباس

یکی از موضوعاتی که در باب اجاره سند در بندرعباس باید در نظر داشت مراجعه به دفتر حقوقی زیر نظر وکیل متخصص می باشد. قواعد اجاره سند در بندرعباس همانند تهران و سایر شهرها می باشد که در ابتدا باید با وکیل متخصص صحبت شود. پس از صحبت و نتیجه گیری در باب قرار وثیقه سند گذار و بستگان متهم به زندان مراجعه می کنند و برای گذاشتن سند و آزادسازی زندانی اقدام می کنند. هزینه اجاره سند در بندر عباس متفاوت با تهران می باشد که در این خصوص وکیل متخصص کیفری می تواند شما را راهنمایی کند.

قرار وثیقه چه زمانی صادر می شود؟

قرار وثیقه بر اساس ماده 217  قانون آیین دادرسی کیفری یک قرار تامینی کیفری است که در صورت وجود شرایط مقرر توسط مقام قضایی در دادسرا یا دادگاه صادر می شود. این قرار برای تضمین حضور متهم در دادگاه و تضمین جبران خسارت های مالی شاکی خصوصی و زیان دیده از وقوع جرم مقرر شده است. این وثیقه بر اساس ماده مذکور می تواند وجه نقد، ضمانت نامه بانکی و مال منقول یا غیر منقول باشد که متهم از میان این سه نوع وثیقه مخیر به انتخاب است. اما پرسش این است که اصولا قرار وثیقه در چه زمانی می تواند صادر شود؟ قرار وثیقه همانطور که گفتیم یک قرار تامینی کیفری است که در مواردی صادر می شود که جرم سنگینی توسط متهم ارتکاب پیدا کرده که زیان و خسارت بالایی به شاکی وارد نموده است و علاوه بر این احتمال مجرم بودن شخص متهم و اثبات اتهام او در فرایند دادرسی بسیار بالاست. در این شرایط بازپرس اقدام به صدور قرار وثیقه می کند تا حضور متهم در فرایند دادرسی و همچنین پرداخت خسارت زیادن دیده از ارتکاب جرم تضمین شود.

موارد صدور قرار وثیقه بر خلاف قرار بازداشت موقت به طور مشخص در قانون تعیین نشده و در این رابطه بیشتر رویه قضایی ملاک عمل است و رویه قضایی نیز همانطور که گفتیم قرار وثیقه را مختص مواردی می داند که جرم سنگینی ارتکاب پیدا کرده است. در مواردی که جرم سبک تری ارتکاب پیدا کرده، مقام قضایی از قرارهای تامینی دیگر مانند التزام به حضور با تعیین وجه التزام، التزام به عدم خروج از منزل یا محل اقامت تعیین شده و یا قرار کفالت استفاده می کند. البته بر اساس ماده 220 قانون آیین دادرسی کیفری، در صورتی که متهم بخواهد به جای کفیل، وثیقه تودیع کند مقام قضایی مکلف به قبول آن وثیقه و تبدیل قرار به قرار وثیقه است.

وثیقه می تواند توسط خود متهم یا شخص ثالث سپرده شود. در صورت عدم حضور متهم در دادگاه نیز وثیقه ای که تودیع شده است ضبط می شود و خسارت شاکی از محل آن جبران می گردد.

سند شهرستان برای وثیقه زندانی

در وثیقه گذاشتن سند برای زندانی، تفاوتی نمی کند این سند متعلق به ملکی باشد که در حوزه قضایی همان دادگاه یا دادسراست یا متعلق به ملکی باشد که خارج از آن حوزه قضایی است. بر اساس قانون هیچ مقرره ای درباره مکان ملکی که سند آن به وثیقه گذاشته می شود وجود ندارد. بنابراین این امکان وجود دارد که زندانی در شهر تهران بازداشت باشد اما سند وثیقه او مربوط به ملکی در شهرستان باشد و یا بر عکس.

البته ارزیابی ملکی که در همان حوزه قضایی واقع شده است برای کارشناس و ارزیاب دادگستری آسان تر است و روند آزادی زندانی شما را تسریع می کند. بنابراین پیشنهاد می شود تا حد امکان از سند ملکی که در همان حوزه قضایی قرار دارد برای به وثیقه گذاشتن استفاده نمایید. برای استفاده از سند اجاره ای ارزان در هر شهرستان می توانید با گروه وکلای ژیوار تماس بگیرید.

شرایط استفاده از گزینه اجاره سند برای زندانی

تنها به هر دلیلی احضاریه به دادگاه دریافت می شود از ابتدا و قبل از پایان مهلت همان نتیجه نهایی به پرونده خوانده می شود. در این مدت در صورت احراز شرایط پرونده می توان با قرار وثیقه موقتاً آزاد شد. اما در نظر داشته باشید که میزان وثیقه به تصمیم قاضی و نوع پرونده دارد و پس از اعلام نظر قاضی با ارائه وثیقه باید با رعایت شرایط می توان فرد را آزاد کرد.

خدمات گروه وکلای کیفری ژیوار به شرح زیر است:

خدمات گروه وکلای کیفری ژیواراما در صورتی که وثیقه باید را نداشته باشد و پرونده به گونه ای باشد که امکان استفاده از وثیقه وجود داشته باشد، می توان آن را گرفت. در واقع می توان گفت یکی از موارد استفاده از سند اجاره، ضمانت زندانی یا ذخیره است. با تحویل آن می توان با شرایط شرایط را آزاد کرد. در پایان؛ پیشنهاد می نمایم برای اجاره سند به وکلای دادگستری مراجعه کنید؛ علی الخصوص وکلایی که در بخش کیفری و جزایی تخصص دارند. بدیهی است؛ وکلای کیفری که در بخش وثیقه و سند اجاره ای فعالیت می توانند نسبت به افراد عادی و واسطه ها در صحت و سلامت سند اجاره ای و تنظیم قرارداد اجاره به شما کمک شایانی بنمایند.

گروه وکلای کیفری ژیوار راهنمایی شما در این باب نیز می باشد. تودیع وثیه از مبلغ 500 میلیون تومان به بالا در گروه وکلای کیفری ژیوار امکان پذیر است.

نکات مهم در قرارداد اجاره سند

در قرارداد اجاره سند مانند هر قرارداد و عمل حقوقی دیگری نکاتی وجود دارند که باید به دقت آن ها را رعایت کنید تا از مشکلات احتمالی در آینده جلوگیری نمایید:

 • در قراداد اجاره سند باید مدت زمان استفاده از آن سند به روشنی مشخص شده باشد. بنابراین عدم تعیین مدت زمان استفاده از آن سند باعث مشکلاتی در آینده خواهد شد.
 • علاوه بر مدت زمان استفاده، مبلغ لازم و مورد توافق برای اجاره نیز باید به طور مشخص ذکر شود. ممکن است مبلغی به عنوان پیش پرداخت تعیین شده باشد که آن مبلغ هم علاوه بر مبلغ اجاره باید ذکر شود.
 • برای تضمین ادای تعهد از جانب هر یک از طرفین، مبلغی به عنوان وجه التزام تعیین می شود که اگر هر یک از طرفین قرارداد تعهدات خود را نقض کردند آن مبلغ را به عنوان نوعی جریمه نقض قرارداد به طرف دیگر بپردازند.
 • اعتبار سندی که مورد اجاره واقع می شود باید با دقت بررسی شود. ممکن است اشخاصی از طریق ارائه اسناد جعلی به اشخاصی که نیازمند سند اجاره ای هستند اقدام به کلاهبرداری کنند. بنابراین بررسی اعتبار و اصالت سند امری ضروری است.
 • قرارداد اجاره سند باید به امضای طرفین برسد و به تعداد طرفین در اختیار آن ها قرار بگیرد.

تنظیم قراردادی که حاوی تمامی نکات بالا باشد برای جلوگیری از مشکلات آینده ضرورت دارد. وکلا و مشاوران حقوقی گروه وکلای ژیوار می توانند در تنظیم چنین قراردادی به شما کمک کنند. برای اجاره سند در تهران، اجاره سند در شیراز، اجاره سند در کرج و در تمامی شهرهای کشور می توانید با ما تماس بگیرید.

خدمات اجاره سند توسط گروه وکلای کیفری ژیوار

سندهایی که توسط گروه وکلای آساک معرفی می نماید شامل:

 • سند اجاره ای یک میلیاردی برای زندانی
 • سند اجاره ای 2 میلیاردی برای زندانی
 • سند اجاره ای 3 میلیاردی برای زندانی
 • سند اجاره ای 4 میلیاردی برای زندانی (چهار میلیاردی)
 • سند اجاره ای 5 میلیاردی (پنج میلیاردی)
 • سند اجاره ای 6 میلیاردی (شش میلیاردی)
 • سند اجاره ای 7 میلیاردی ( هفت میلیاردی)
 • سند اجاره ای 8 میلیاردی ( هشت میلیاردی)
 • سند اجاره ای 9 میلیاردی ( نه میلیاردی)
 • سند اجاره ای 10 میلیاردی ( ده میلیاردی)
 • سند اجاره ای یازده میلیاردی
 • سند اجاره ای دوازده میلیاردی
 • سند اجاره ای سیزده میلیارد
 • یسند اجاره ای پانزده میلیاردی
 • سند اجاره ای بیست میلیاردی (20 میلیاردی)
 • سند اجاره ای میلیاردی
 • سند اجاره ای برای کلاهبرداری
 • سند اجاره ای برای قاچاق
 • سند اجاره ای برای تعزیرات
 • سند اجاره ای برای زندانی مواد مخدر
 • سند اجاره ای برای دادگاه انقلاب
 • سند اجاره ای برای دادسرا
 • سند اجاره ای برای دادگاه قدس
 • سند اجاره ای برای دادسرای قدوسی
 • سند اجاره ای برای سه راه آذری
 • سند اجاره ای برای دادگاه ارشاد
 • سند اجاره ای برای دادسرای امنیت
 • سند اجاره ای جرایم اقتصادی
 • سند اجاره ای برای جرم جعلی
 • سند اجاره ای برای دستور موقت
 • اجاره سند برای وام اصفهان
 • اجاره سند برای زندانی تهران
مقالات مرتبط  انواع حبس در قانون مجازات اسلامی

هزینه اجاره وثیقه چقدر است؟

برای اجاره وثیقه و تامین سند نیازمند مبلغی هستید که باید به عنوان اجاره و یا مبلغی به عنوان پیش پرداخت به صاحب سند بپردازید. این مبلغ باید به طور مشخص در قرارداد حاوی اجاره وثیقه ذکر شده باشد و اگر طرفین بر روی پرداخت مبلغی به عنوان پیش پرداخت توافق کرده باشند هم میزان این پیش پرداخت باید به طور صریح و مشخص در قرارداد بیان شده باشد.

اما پرسشی که برای جویندگان سند اجاره ای ایجاد می شود آن است که با چه مقدار هزینه می توانند یک سند را به منظور تامین وثیقه در مراجع قضایی تهییه کنند؟ در جواب به این سوال باید گفته هزینه اجاره وثیقه نرخ مشخصی ندارد و اضولا بر مبنای توافق طرفین یعنی صاحب سند و اجاره کننده آن سند تعیین می شود. با این حال برخی عوامل مانند نوع جرم و اهمیت آن، مدت زمانی که محتمل است سند در وثیقه مرجع قضایی باثی بماند، ارزش مالی ملکی که آن سند متعلق به آن است و عوامل گوناگون دیگر در تعیین هزینه نسبی اجاره وثیقه موثر است. برای بسیاری از افراد و خانواده هایی که در پی تامین سند اجاره ای هستند، به دلیل شرایط اقتصادی و مالی خانواده هزینه اجاره وثیقه از اهمیت زیادی برخوردار است و طبعا این افراد به دنبال اجاره سندی هستند که کمترین هزینه را برای آن ها داشته باشد. گروه وکلای ژیوار به دلیل سابقه گسترده در امر تامین سند و انعقاد قرارداد اجاره سند می تواند در تامین سند اجاره ای معتبر با کمترین قیمت و هزینه ممکن به شما کمک کند.

اعتراض به قرار وثیقه چگونه انجام می شود؟

اولین پرسشی که بعد از صدور قرار وثیقه برای متهم ایجاد می شود این است که آیا می تواند نسبت به صدور قرار وثیقه اعتراض کند یا خیر؟ پاسخ این است که اعتراض به قرار وثیقه امکان پذیر است اما این اعتراض تنها بعد از آن که وثیقه تودیع شده ضبط و توقیف شود می تواند انجام شود. در ماده 235 قانون آیین دادرسی کیفری شرایط و موارد اعتراض به قرار وثیقه ذکر شده. این ماده بیان می دارد:

متهم، کفیل و وثیقه‏ گذار می‌توانند در موارد زیر ظرف ده روز از تاریخ ابلاغ دستور دادستان، درباره اخذ وجه التزام، وجه‏ الکفاله و یا ضبط وثیقه اعتراض کنند. مرجع رسیدگی به این اعتراض، دادگاه کیفری دو است:

 • الف) هرگاه مدعی شوند در اخذ وجه التزام و وجه‏ الکفاله و یا ضبط وثیقه مقررات مربوط رعایت نشده است.
 • ب) هرگاه مدعی شوند متهم در موعد مقرر حاضر شده یا او را حاضر کرده‏ اند یا شخص ثالثی متهم را حاضر کرده است.
 • پ) هرگاه مدعی شوند به جهات مذکور در ماده (178) این قانون، متهم نتوانسته حاضر شود یا کفیل و وثیقه‏ گذار به یکی از آن جهات نتوانسته اند متهم را حاضر کنند.
 • ت) هرگاه مدعی شوند پس از صدور قرار قبولی کفالت یا التزام معسر شده‏ اند.
 • ث) هرگاه کفیل یا وثیقه گذار مدعی شوند تسلیم متهم، به علت فوت او در مهلت مقرر ممکن نبوده است.

دادگاه کیفری دو در تمام موارد بالا به صورت خارج از نوبت و بدون رعایت تشریفات دادرسی عمل می کند و رای آن قطعی است.

محتوا سند وثیقه در این باب می تواند به شما کمک کند.

آزادی سند وثیقه

سوال مهمی که برای افراد وثیقه گذار یا کسانی که سندی را به عنوان سند اجاره ای اجاره کرده اند مطرح می شود این است که سند وثیقه چه زمانی آزاد می شود؟ در قرارداد اجاره سند هم مدت زمان استفاده از سند اجاره ای در قیمت سند اجاره ای نقش تعیین کننده ای دارد و حتما باید در قرارداد اجاره سند به صورت صریح ذکر شود.

به طور کلی سند وثیقه با معرفی متهم به مراجع قضایی در موعد مقرر شده آزاد خواهد شد. اگر پرونده بهدادگاه برود و متهم حکم محکومیت بگیرد، سند وثیقه زمانی آزاد می شود که خود محکوم به اجرای احکام مراجعه کرده و اقدام به اجرای حکم کند و یا اینکه فرد وثیقه گذار محکوم را به اجرای احکام معرفی کند. بنابراین در صورتی که پرونده منجر به صدور حکم محکومیت شود، پیش از معرفی محکوم به اجرای حکم نمی توان سند وثیقه را آزاد کرد. البته وثیقه گذار پیش از طی این مراحل و ارجاع پرونده به واحد اجرای احکام هم می تواند در هر زمان که خواست با معرفی متهم به مرجع قضایی آزادی سند خود را که به عنوان وثیقه در مرجع قضایی توقیف شده است تقاضا کند. در این صورت به جای آن سند باید یک سند دیگر از سوی متهم به عنوان وثیقه معرفی شود. ماده 228 قانون آیین دادرسی کیفری به این اختیار کفیل یا وثیقه گذار اشاره کرده است: کفیل یا وثیقه‏ گذار در هر مرحله از تحقیقات و دادرسی با معرفی و تحویل متهم می‌تواند، حسب مورد، رفع مسوولیت یا آزادی وثیقه خود را از مرجعی که پرونده در آنجا مطرح است درخواست کند. مرجع مزبور مکلف است بلافاصله مراتب رفع مسوولیت یا آزادی وثیقه را فراهم نماید.

اجاره سند مسکونی

اجاره سند مسکونی

سند اجاره ای و به طور کلی هر گونه سندی که به عنوان وثیقه به بانک یا مرجع قضایی تودیع می شود، باید دارای شرایط و ویژگی های خاصی باشد تا به عنوان سند وثیقه مورد پذیرش این مراجع قرار بگیرد. سند اجاره ای در وهله اول باید معتبر بوده و از لحاظ اصالت و جعلی نبودن مورد تایید مراجع قانونی واقع شود. بنابراین اهمیت زیادی دارد که در ابتدا سند اجاره ای را از لحاظ اعتبار و اصالت آن بررسی کنید. به همین دلیل توصیه می کنیم برای تامین سند اجاره ای به هر مرکز و نهادی مراجعه نکنید.

نکته دیگر در رابطه با شرایط سند اجاره ای این است که معمولا در بانک ها برای اعطای وام و تسهیلات بانکی و در مراجع قضایی برای پذیرش سند اجاره ای به عنوان وثیقه، این سند باید متعلق به ملک مسکونی باشد و در صورتی که سند دارای کاربری های دیگری مثل کشاورزی یا تجاری باشد سند مورد پذیرش واقع نمی شود. همچنین بهتر است سند اجاره ای تک برگ باشد. البته این شرایط در قوانین و مقررات درج نشده اند اما به طور معمول به عنوان یک رویه قضایی در محاکم به آن ها توجه می شود که بهتر است با آن ها آشنا باشید. به همین دلیل برای استفاده از سند اجاره ای به عنوان وثیقه باید به دنبال یک سند معتبر مسکونی و تک برگ باشید. گروه وکلای ژیوار با تضمین این شرایط برای شما سند اجاره ای مسکونی و ارزان پیدا کرده و در اختیار شما قرار می دهند.

سند اجاره‌ای به عنوان وثیقه: فرصتی برای زندانیان با وثیقه اجاره‌ای

سند اجاره‌ای به عنوان وثیقه، یک مفهوم نوین در جامعه به منظور فراهم کردن آزادی زندانیان با سند اجاره‌ای، به طور گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرد. طبق قانون، زمانی که متهمان یا مجرمان به زندان محکوم می‌شوند، قادر هستند از سند اجاره‌ای به عنوان وثیقه استفاده کنند تا مرخصی یا آزادی شخصی خود را به دست آورند. سند اجاره‌ای ، تضمین می‌کند که متهمان به فرار نمی‌پردازند. در صورتی که متهم به بازداشت خود بازنگردد، دادگاه می‌تواند از سند اجاره‌ای به عنوان جبران خسارت‌های احتمالی استفاده کند.

مقدار وثیقه براساس تشخیص دادگاه تعیین می‌شود و معمولاً بر اساس نوع جرم و خطر فرار مشخص می‌گردد. سند اجاره‌ای مانند ملک، یکی از وثیقه‌های قابل قبول است. با ارائه سند اجاره‌ای به عنوان وثیقه، متهمان یا شخص ثالث می‌توانند آزادی متهم یا مجرم را تضمین کنند. به علت نداشتن دسترسی عمومی به املاک و سند مالکیت، استفاده از سند اجاره‌ای به عنوان وثیقه در جامعه رواج یافته است. بنابراین، با استفاده از سند اجاره‌ای برای وثیقه، افرادی که دارای سند مورد نیاز برای وثیقه هستند، می‌توانند آن را به افراد نیازمند برای وثیقه اجاره دهند.

وکیل در خیابان فرشته تهران برای اجاره سند

وکیل در خیابان فرشته تهران برای اجاره سند می تواند به شهروندان تهرانی به خصوص ساکنین شمال شهر تهران در خصوص اجاره سند و سند اجاره ای برای زندانی در مبالغ بالای 1 میلیارد تومان کمک کند. برقراری ارتباط با وکیل از طریق تماس تلفنی و مراجعه حضوری برای ساکنین شهر تهران امکان پذیر می باشد.

جوانب قانونی اجاره سند برای زندانیان

در این بخش می خواهیم در باب جوانب قانونی اجاره سند برای زندانیان صحبت کنیم. حال سوال پیش می آید که اگر زندانی پس از آزادسازی فرار کند چه اتفاقی برای وثیقه می افتد؟ در چنین موقعیتی فرض دادگاه بر این است که هدف از ارائه سند و وثیقه فراری دادن زندانی می باشد. در چنین موقعیتی صاحب سند به دادگاه احضار می گردد و بر علیه مالک اعلام جرم می شود. چنین مواردی است که فرآیند سند اجاره ای را برای مالکان دشوار می کند و باعث حساسیت می شود.

شایان ذکر است که وکیل متخصص و حاذق در تمامی پرونده های اجاره سند وثیقه و ضمانت های سنگینی را تعیین می کند. چک یا سفته با قیمت های بیش از 1.5 برابر یا 2 برابر ارزش ملک دریافت می شود. دریافت چک و سفته با چنین قیمت هایی مانع از بروز شرایط فراری متهم می باشد. شایان ذکر است که انتخاب بهترین مورد در خصوص اجاره سند و آزادی متهم هم بی تاثیر نیست که بایستی توسط وکیل متخصص صورت گیرد.

تهیه سند برای زندانی

سند برای زندانی یکی از امور و کارهای مورد علاقه و ارزشمند برای زندانیانی است که سال ها در زندان به سر می برند و از خانواده دور هستند.

بر اساس آمارهای به دست آمده، امروزه بسیاری از افراد به دلیل جرایم غیرعمد متهم و به سال ها زندان محکوم می شوند.

اجاره سند برای زندانی و تحویل آن به قاضی، دادیار و یا بازپرس می تواند یکی از موارد مفید برای کمک به این افراد باشد. گروه وکلای کیفری ژیوار در زمینه تهیه سند برای زندانی که نیازمند رعایت برخی شرایط و قوانین واجب و ضروری است با در اختیار داشتن سالها تجربه در این حوزه کاری آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

سوالات متداول در باب سند اجاره ای

در این بخش مفتخر به پاسخگویی سوالات پرتکرار در باب سند اجاره ای می باشیم:

 • سند اجاره ای دیوار چیست؟ پیدا کردن سند اجاره ای در دیوار راهکاری کاملا اشتباه می باشد. در این خصوص بایستی با دفاتر حقوقی معتبر و تحت نظر وکیل دادگستری اقدام نمائید. زیرا وجود دلالان و سودجویان امکان فریب دادن افراد را دارد. شایان ذکر است که بهتر است در خصوص پیدا کردن سند و وثیقه اجاره ای حتما با وکیل کیفری معتبر مشاوره و سپس نسبت به اقدامات لازم اقدام کنید.
 • قرار وثیقه چیست؟ اقدامی است که شخص می تواند با اجاره سند و ارائه آن به دادگاه نسبت به یک نفری که نسبت به آن نسبت داده می شود و در آن به سر می برد، برای ایجاد موقعیت اقدام می کند تا فرصت سرمایه گذاری و تعقیب را پیدا کند. بسیاری از افراد از اجاره و همچنین ارائه چنین خدماتی توسط مراجع مختلف اطلاعی ندارند.
 • ارزش سند چگونه به تایید مراجع قضایی و بانک ها می رسد؟ ارزش سند از طریق بررسی ملک توسط کارشناسان مراجع قضایی و کارشناسان بانک ها تعیین می شود.

44 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.