قیمت سند اجاره ای

سند اجاره ای

گروه وکلای کیفری ژیوار ضمن مشاوره حقوقی، وکالت در امور کیفری، معرفی سند اجاره ای، می تواند قرار وثیقه شما را نیز کاهش دهد. سند اجاره ای می توان به شخصی برای مدتی مشخص در ازای دریافت مبلغ به افراد نیازمند اجاره داد. با یک سرچ ساده در اینترنت و محیط های تبلیغاتی نظیر سایت دیوار می توانید آگهی های زیادی در خصوص سند اجاره ای مشاهده کنید.

 • قیمت سند اجاره ای ارزان چقدر است؟
 • سند اجاره ای دیوار چیست؟
 • قیمت سند اجاره ای چقدر است؟
 • سند اجاره ای برای زندانی در تهران
 • سند اجاره ای برای زندانی در اصفهان
 • سند اجاره ای برای زندانی در قم
 • سند اجاره ای برای زندانی در شیراز (اجاره سند برای فارس)
 • سند اجاره ای برای زندانی در کرمان
 • سند اجاره ای برای زندانی در مشهد
 • اجاره سند در سمنان

از این ابزار برای کاهش جرم و رفع اتهام متهم استفاده می شود، البته غیر قانونی نمی باشد و این پروسه بایستی مطابق نظیر وکیل دادگستری طی شود. خیلی از افراد به دلیل عدم آگاهی و به ناچار در دام افراد سود جو می افتند که در این میان توصیه می شود با گروه وکلای کیفری ژیوار در این خصوص مشاوره شوید و از قوانین این امر در صورت تمایل به انجام آگاه شوید.

در این مطلب میخوانید پنهان

سند اجاره ای چیست؟

سند اجاره ای چیست؟ طرقی است که می توان با استفاده از آن فرصتی ایجاد کرد تا فردی که شناخته شده است با این ضمانت مدتی را در خارج از زندان سپری کند و برای رفع جرم خود اقدام کند. لازم به ذکر است که باید سندی ارائه شود که با میزان وثیقه باید باشد. با تکیه بر تجربه و گروه تخصصی وکلای ما در کمتر از 72 ساعت شاهد ضمانت و ترخیص عزیزان بود. ما در کنار شما هستیم تا با آسودگی خاطر عزیزانتان به آغوش شما بازگردند. گروه وکلای کیفری ژیوار با سال سابقه و صدها پرونده موفق در زمینه مشاوره ضمانت تا لحظه آزادی زندانی در کنار شما خواهند بود.

در خصوص مشاوره و یا اعطای وکالت کلیک کنید.

مشاوره حقوقی

نیاز به سند اجاره ای

مواردی که همه می دانیم با توجه به افزایش قیمت املاک و مستغلات بسیاری از مردم دارای حتی یک واحد مسکونی کوچک نیز برای سکونت و زندگی محیط هستند. مثلاً یک کارگر با حقوق اندک چگونه می‌ توانیم معاش خانواده را بپردازیم تا بتوانیم خانه‌ ای را برای خود و خانواده خریداری کنیم.

احتمال، از بازپرس ها و قضات نیز میزان قرارهای وثیقه را فراتر از قانون تعیین می کنند. در چنین حالتی خانواده زندانی چاره ای جز مراجعه به دفاتر تهیه سند وثیقه اجاره ای ندارند. توجه این مطلب که عرض کردم در خصوص آگهی آگهی اجاره ای در دیوار همین عرایض فوق بود.

اجاره سند برای زندانی و اهمیت آن

یکی از مهمترین کارکردهای اجاره سند برای زندانی را می توان برای متهم در نظر گرفت. در واقع متهم فردی است که برای اثبات جرم مورد محاکمه قرار می گیرد. به نوعی می توان گفت که هنوز برای دادگاه مجرم بودن یا نبودن متهم مشخص نشده است. اما نکته اینجاست که فرآیند اثبات یا رد یک جرم همیشه سریع و ساده نیست. گاهی اوقات اثبات یکی از این عناصر می تواند زمان زیادی ببرد. این امر به ویژه در مورد عنصر معنوی اتفاق می افتد.

بنابراین در این مدت فرد به عنوان متهم شناخته می شود. اما سوال اینجاست که وقتی در دادگاه نمی توان مجرم بودن یا نبودن فرد را تشخیص داد تکلیف متهم چه می شود؟ به عبارت دیگر چگونه می توان از حضور متهم در جلسات بعدی دادگاه اطمینان داشت؟ از طرفی جرم متهم هنوز ثابت نشده است بنابراین نمی توان مجازاتی برای او در نظر گرفت. در این شرایط معمولاً دادگاه حکم به حبس و بازداشت متهم می دهد تا در زمان اثبات جرم تحت نظر باشد. اجاره سند برای زندانی اهمیت آن را در اینجا نشان می دهد. در واقع دادگاه برای متهم برای حفظ تبعیت و البته اطمینان از بازگشت او به جلسات دادگاه وثیقه تعیین می کند. بنابراین متهم دو راه دارد. یا باید وثیقه را بپردازد یا به زندان برود.

بنابراین اجاره سند برای زندانی می تواند حکم آزادی باشد. دادگاه بر اساس جرم و شرایط دادگاه وثیقه مشخصی را تعیین می کند. خوانده می تواند به همان میزان وجه نقد یا مانند آن از قبیل مال، زمین و غیره که بهای وثیقه است به دادگاه ارائه کند. این باعث می شود متهم در جلسات دادگاه آزاد باشد و دادگاه نیز از بازگشت متهم مطمئن است. زیرا در صورت عدم مراجعه متهم از قرار وثیقه استفاده می شود تا دادگاه بتواند خسارت وارده را جبران کند. این موضوع می تواند اهمیت اجاره سند برای زندانی را نشان دهد.

اجاره سند در چه مواردی کاربرد دارد؟

اجاره سند در هر موردی که احتیاج به سند ملکی داشته باشید، کاربرد دارد. سند ملکی در هنگام صدور قرار وثیقه برای آزادی موقت متهم و یا صدور دستور مرخصی شخص محکوم به زندان به دادگاه ها و دادسراها از جانب دادگاه و دادسرا درخواست می شود. در مواردی که قرار ممنوع الخروجی شخص که یکی از انواع قرار نظارت قضایی است صادر می شود، شخص ممنوع الخروج شده می تواند با ارائه سند ملکی به عنوان وثیقه که به نوعی تضمین او برای بازگشت به کشور است، از کشور خارج شود.

همچنین هنگام تقاضای وام و یا تسهیلات بانکی دیگر از بانک ها، طبق مقررات بانکی سند ملکی به عنوان وثیقه به گروی بانک گذاشته می شود. بنابراین موارد استفاده از اجاره سند را می توان در موارد زیر خلاصه کرد:

 1. ارائه سند ملکی به مراجع قضایی (دادگاه ها و دادسراها)
 2. ارائه سند ملکی برای خروج از کشور در موارد صدور قرار ممنوع الخروجی
 3. ارائه سند ملکی برای دریافت وام و سایر تسهیلات بانکی به بانک ها

اجاره سند برای زندانی

اجاره سند برای زندانی بدین شرح است که در صورت صدور قرار وثیقه برای زندانی، باید یک سند ملکی را به عنوان وثیقه به دادسرا یا دادگاه ارائه کنید. قرار وثیقه برای زندانی در دو حالت و به دو دلیل می تواند صادر شود:

 • در مواردی که وقوع جرم در دادسرا مورد تحقیق و بررسی بازپرس قرار می گیرد، بازپرس ممکن است به برای جلوگیری از فرار یا متواری شدن متهم اقدام به صدور قرار وثیقه کند. در این صورت اگر متهم وثیقه خواسته شده را به مرجع قضایی ارائه ندهد، بازداشت خواهد شد. و یا در مواردی قرار سنگین تر از وثیقه، یعنی قرار بازداشت موقت صادر می شود که بعد از گذشت مدتی این قرار تخفیف پیدا کرده و به قرار وثیقه تبدیل می شود. در این حالت هم اگر متهم نتواند وثیقه ای ارائه دهد در بازداشت موقت می ماند. بنابراین اجاره سند فوری در این زمان ضروری است.
 • در صورت موافقت با درخواست مرخصی از سوی زندانی ای که در حال گذراندن مدت حبس خود است، برای آنکه محکوم پس از خروج از زندان اقدام به فرار نکند، قرار وثیقه برای زندانی صادر می شود.
سایر مقالات  مجازات حدی در قانون مجازات اسلامی

صدور قرار وثیقه در جرایمی که در صلاحیت دادگاه انقلاب و یا دادگاه کیفری یک هستند رواج زیادی دارد. در تمام این موارد، یعنی در صورت نیاز به اجاره سند برای زندانی برای دادسرا یا اجاره سند برای زندانی برای برای دادگاه انقلاب یا دادگاه کیفری می تواند به موجب قرارداد اجاره سند و مشورت با مشاوران و متخصصان گروه وکلای کیفری ژیوار، از سند اجاره ای استفاده کنید.

سند اجاره ای برای وام

تقاضا وام بانکی یکی از نیازهای رایج افراد در خصوص رفع نیاز می باشد. سند اجاره ای برای وام می تواند تاضمین هویت در باب پرداخت اقساط وام می باشد. حال شایان ذکر است که سند بایستی دارای شرایط خاصی باشد که عبارتست از:

 • سند ملکی شش دانگ
 • عدم مشکل در صورت استعلام

نکته مهم: در صورتی که شخص وام گیرنده سندی نداشته باشد، می تواند نسبت به اجاره سند برای وام اقدام نمایند. تنها نکته حائز اهمیت در این باب عدم مشکل ثبتی سند است.

در این بخش در باب اجاره سند برای وام مطالعه فرمودید.

سند اجاره ای در تهران

پیدا کردن سند اجاره ای در تهران مبحثی می باشد که نباید به سادگی از آن چشم پوشی کرد زیرا وجود کلاهبرداران در این خصوص باعث سودجویی افراد زیادی شده است. بهترین مراکزی در این خصوص می توان به آن اشاره کرد دفاتر حقوقی معتبر تحت نظر وکیل پایه یک می باشد. در همین خصوص باید گفت مشکلاتی نطیر وجود دلال یا عدم آزاد سازی سند پس از اتمام قرارداد و مواردی مشابه می تواند مشکل ساز باشد. همانطور که گفته شد این پروسه باید توسط وکیل صوت گیرد. در گروه وکلای کیفری ژیوار راه گشای این موارد می باشیم.

سند اجاره ای دیوار

پیدا کردن سند اجاره ای در دیوار راهکاری کاملا اشتباه می باشد. در این خصوص بایستی با دفاتر حقوقی معتبر و تحت نظر وکیل دادگستری اقدام نمائید. زیرا وجود دلالان و سودجویان امکان فریب دادن افراد را دارد. شایان ذکر است که بهتر است در خصوص پیدا کردن سند و وثیقه اجاره ای حتما با وکیل کیفری معتبر مشاوره و سپس نسبت به اقدامات لازم اقدام کنید.

قرار وثیقه

اقدامی است که شخص می تواند با اجاره سند و ارائه آن به دادگاه نسبت به یک نفری که نسبت به آن نسبت داده می شود و در آن به سر می برد، برای ایجاد موقعیت اقدام می کند تا فرصت سرمایه گذاری و تعقیب را پیدا کند. بسیاری از افراد از اجاره و همچنین ارائه چنین خدماتی توسط مراجع مختلف اطلاعی ندارند. از این رو؛ وب سایت ما به عنوان یکی از معتبرترین مراجعین اجاره اسناد در کل کشور در تلاش است تا این خدمات را در کمترین زمان ممکن و به صورت 24 ساعت حتی در روزهای تعطیل ارائه دهد. در واقع با اجاره سند می توان به فرد فرصت را داد که زودتر کارها را انجام دهد و سریعتر به نتیجه مطلوب برسد.

در این بخش در باب وثیقه صحبت شده است.

پروسه سند اجاره ای

پروسه سند اجاره ای

این مراحل ممکن است برای هر شرایط خاص وجود داشته باشد، اما برخی از مراحل برای همه آنها یکسان است. مراحل شامل موارد زیر است:

 • حضوری به دفتر مراجعه کرده و قرارداد مربوطه را بنویسید.
 • تحویل سند کامل
 • ارائه نامه نیابت و ادامه مراحل به نوع کار دارد یعنی اجاره سند برای زندانی که مراحل خود را دارد که می توانید با مراجعه به دفتر مشاوره لازم را دریافت کنید.

قیمت سند اجاره ای برای زندانی 

قیمت سند اجاره ای برای زندانی مبحثی می باشد که در این خصوص ذهن افراد را به سمت خود سوق داده است. اکثریت فکر می کنند که قیمت سند اجاره ای برای زندانی مطابق با تعداد آن محسوب می شود. که باوری غلط است. برخی دیگر بر این باور هستند که کارشناسان املام ارزش ریالی ملک ار به نرخ روز محاسبه و نسبت به قیمت آن اجاره را تعین می کنند. این مباحث صحت ندارد و فاکتورهایی که در این خصوص از اهمیت بر خوردار هستند، در ادامه بررسی می شود. در خصوص مشاوره سند اجاره ای می توانید با ما در ارتباط باشید.

هزینه و قیمت سند اجاره ای

همانطور که در بالا ذکر گردید قیمت سند اجاره ای برای زندانی در استان تهران حداقل 13% و در مراکز استان حداقل 11% و در شهرهای کم جمعیت حداقل 9% است. قیمت اجاره سند برای زندانی در صورتی که مبلغ وثیقه برای زندانی کم باشد بلحاظ درصدی بیشتر از قیمت اجاره سند برای زندانی در مبلغ بالاتر بلحاظ درصد می باشد.

مثلا قیمت اجاره وثیقه برای زندانی بالاتر از 10 میلیارد بلحاظ درصدی می شود 9% ولی قیمت وثیقه اجاره ای برای زندانی در مبالغ پایین تر به مراتب بلحاظ درصدی 10% است. اما در هر حال، در جلسه حضوری امکان کاهش مبلغ است. آنچه برای دفتر وکالت برای تعیین هزینه اجاره سند مهم است ضمانت سند برای زندانی است. یعنی ضمانت ها در تعیین هزینه سند اجاره ای برای زندانی تاثیرگذار است.

مبلغ اجاره سند برای متهم با مبلغ اجاره سند برای مرخصی زندانی متفاوت است. قیمت اجاره وثیقه برای متهم دادسرا و دادگاه چون احتمال آزادی وثیقه بیشتر است به طریق اولی ارزانتر از اجاره وثیقه برای مرخصی از زندان است.
به همین صورت نیز هزینه وثیقه اجاره ای برای دادسرای تهران و همچنین قیمت وثیقه اجاره ای برای دادگاه تهران مناسب تر از قیمت و هزینه اجاره سند تهران برای مرخصی زندانی است. هزینه اجاره سند برای تهران و قیمت سند اجاره ای در تهران و مبلغ اجاره سند شهرستان و هرینه سند اجاره ای برای وثیقه زندانی را با تماس تلفنی با گروه وکلای کیفری ژیوار خیلی سریع بدست خواهید آورد.

برای مشاوره سند اجاره ای برای زندانی بلافاصله تماس بگیرید و از مشاوره حقوقی وکلای ما بهره مند گردید.

هزینه و قیمت سند اجاره ای

قیمت اجاره سند در تهران

اجاره سند در تهران موضوعی است که نباید صرفا از کنار آن گذشت زیرا وجود کلاهبرداران در این زمینه باعث شده افراد زیادی به دنبال سودجویی باشند. بهترین مراکز در این زمینه دفاتر حقوقی معتبر زیر نظر وکیل درجه یک می باشد. در این خصوص باید گفت مشکلاتی مانند حضور دلال یا عدم انتشار سند پس از اتمام قرارداد و مواردی از این دست می تواند مشکل ساز باشد. همانطور که گفته شد این روند باید توسط وکیل ثبت شود. در گروه وکلای آساک پیشگام این پرونده ها هستیم.

هزینه اجاره سند در کرج

هزینه اجاره سند نسبت به مبلغ و منطقه مورد نظر متفاوت می باشد که یکی از مناطق پر تقاضا به دلیل نزدیک بودن به پایتخت شهر کرج می باشد. به جهت همین پر تقاضا بودن، هزینه اجاره سند در کرج بالاتر از سایر شهرستان ها بوده و معمولا پانزده درصد مبلغ وثیقه شما می باشد. شما عزیزان می توانید برای اجاره سند از شهر کرج با گروه وکلای آساک تماس حاصل فرمایید و یا به محل دفتر تشریف آورده از نزدیک هماهنگی های لازم را انجام دهید.

هزینه اجاره سند در سایر شهرها چقدر است؟

هزینه اجاره سند بستگی به ارزش مالی و اقتصادی آن ملک یا مال و همچنین دلیل و مدت زمان استفاده از آن سند دارد. بنابراین نمی توان به طور کلی هزینه لازم برای اجاره سند را بدون تعیین این عوامل تخمین زد. در جرایم مهمتر طبعا قیمت اجاره سند افزایش پیدا می کند و لزوما تابع ارزش مالی خود آن سند نیست. برای آگاهی از قیمت دقیق اجاره سند ارزان برای انواع جرایم می توانید با متخصصان گروه وکلای ژیوار تماس بگیرید.

سایر مقالات  وکیل امور گمرکی

سند اجاره ای در تهران

اجاره سند در تهران برای زندانی نیاز به دو ضامن کاسب یا کارمند است به علاوه دو نفر از اعضای خانواده. البته، پس از جلسه حضوری و شناخت بیشتر نسبت به یکدیگر و پرونده، ممکن است گرفتن ضامنین کاهش یا افزایش یابد.

شرح سند امور مربوط به سند اجاره ای

پارامتر شرح
زمان مورد نیاز 2 روز
هزینه اجاره سالیانه سند 7% الی 12%
مدارک مورد نیاز برای اجاره وثیقه امکان تودیع پرونده
چک و سفته
ضامن
پرداخت هزینه

برای ضمانت سند نیز نیاز به سفته یا چک می باشد. با این تفاوت که تهیه سفته برای شما هزینه دارد. لذا، چک برای خانواده زندانی از نظر اقتصادی به صرفه تر است.

برای گرفتن اطلاعات بیشتر با شماره 09101923725 تماس بگیرید.

تهیه سند برای زندانی در تهران

برای تهیه سند اجاره ای در تهران می توانید به آکهی سند اجاره ای تهران که در گوگل انجام می شود مراجعه نمایید. همچنین می توانید در آکهی دیوار برای سند اجاره ای مراجعه کنید. البته علاوه بر آگهی سند اجاره ای در دیوار، آگهی سند اجاره ای در شیپور نیز بعضا بارگزاری می گردد.

یعنی شما می توانید برای اجاره سند در تهران علاوه بر آگهی اجاره سند در دیوار تهران به آکهی اجاره سند در شیپور تهران نیز مراجعه کنید. ولی در انتخاب دفتر کارگزاری حتما دقت کنید و ترجیحا به وکیل کیفری مراجعه کنید. اما آگهی وثیقه اجاره ای برای زندانی تهران بیشتر در گوگل انجام می گردد و عموما وثیقه گذار تهران تبلیغ خود برای اجاره وثیقه تهران را در گوگل بارگزاری می کند.

چه فاکتورهایی در قیمت سند اجاره ای برای زندانی اهمیت دارند؟

فاکتورهایی در قیمت سند اجاره ای برای زندانی اهمیت دارند عبارتند از:

 • تعیین قیمت با توجه به سند
 • عدم بررسی شرایط طرف دریافت کننده نه تنها درست نیست بلکه ممکن است باعث اجحاف در حق هر دو طرف می شود.

در مجموع نمی تواند قیمت سند اجاره ای مشخصی معین کرد. پیشنهاد می شود با گروه وکلای کیفری ژیوار در این خصوص تماس بگیرید.

سند اجاره ای ارزان

سند اجاره ای ارزان

سند اجاره ای ارزان از سایر مباحث این روزا افراد می باشد. سند و ضمانت نامه در گروه وکلای کیفری ژیوار تحت نظر وکیل گایه یک دادگشتری صورت می گیرد. متقاضیانی که تمایل به اجاره سند دارند کافیست از طریق خطوط ارتباطی با مجموعه ما در تماس باشند. اجاره سند یکی از بارزترین خدمات گروه وکلای کیفری ژیوار می باشد. تمامی هزینه با نازلترین قیمت ارائه می گردد و مهم تر از همه پای هیچ دلالی در میان نیست.

سند اجاره ای ارزان می تواند راه گشای متقاضیانی باشد که به دنبال قرار وثیقه هستند

اجاره سند برای وثیقه زندانی

وثیقه کاربرد بسیاری دارد. منظور از وثیقه همیشه سند نمی باشد. در برخی موراد می توان جواز کسب و کار را به عنوان وثیقه ای مهم شناسایی کرد. محدودیتی در خصوص سند ملکی 1 الی 6 دنگ وجود ندارد. قرار وثیقه در قیاس با سایر قرارها سخت گیرانه تر است موارد مالی را باید به دادسرا ارائه داد. دادگاه در خصوص آزاد زندانی با وثیقه موظف است که بین متهم و قربانی تعادل لازم را برقرار کند.

سند اجاره ای برای زندانی در همدان

اجاره سند برای زندانی در همدان و دیگر شهرهای ایران نیز بخشی از خدمات گروه وکلای کیفری ژیوار در کنار وکالت در امور کیفری است. وکالت برای تودیع وثیقه برای زندانی همدان نیز برای خانواده هایی که به هر دلیل امکان وثیقه گذاردن سند خویش را ندارند بخش از خدمات ما می باشد.

بنابراین، چه برای تهیه سند اجاره ای برای زندانی دادگاه همدان و چه برای انجام وکالت برای گذاشتن وثیقه در دادسرا و دادگاه همدان هر دو از خدمات حقوقی این گروه کیفری است. اجاره سند در همدان اگر از خود شهر همدان انجام شود به مراتب از سرعت بیشتری برخوردار است و کار کارشناسی و بازداشت و امضای قرار قبولی وثیقه ظرف یک روز هم امکان پذیر است اما اگر سند اجاره ای برای زندانی همدان از شهر دیگری باشد ممکن است به نسبت نزدیکی حوزه ثبتی سند بیش از یک روز انجام گردد.

البته در هر حال، اگر از تمام ساعت اداری درست استفاده شود در بدترین حالت 3 روز کاری زمان خواهد برد.
پیشنهاد می نمایم چه برای اجاره سند در همدان و چه برای تهیه سند اجاره ای برای همدان در هر دو حالت به یک مجموعه متخصص حقوقی مراجعه نمایید.

اجاره سند برای وثیقه زندانی همدان بمانند دیگر شهرهای ایران است. آنچه مهم است حاکمیت قانون است. بنابراین، هیچ مقام قضایی نمی تواند دخل و تصرفی در قانون بنماید و یا سلیقه ای نسبت به قبول وثیقه زندانی در همدان اقدام نماید.

وثیقه و سند اجاره ای برای زندانی همدان

وثیقه اجاره ای برای زندانی همدان

وثیقه اجاره ای برای زندانی همدان اگر وثیقه برای مرخصی زندانی همدان باشد تا حدودی سخت تر از وثیقه برای زندانی دادگاه همدان و وثیقه برای زندانی دادسرای همدان است. چراکه در دادسرا و دادگاه در واقع وثیقه برای متهم در همدان گذاشته می شود. به عبارتی دیگر، هنوز سند برای متهم همدان می باشد نه برای محکوم علیه همدان. سند برای متهم در همدان ممکن است پس از تبرئه متهم آزاد گردد و یا سند اجاره ای برای متهم همدان به هر دلیل در اثر دفاع درست و صحیح متهم کاهش یابد.

اما سند برای مرخصی زندانی همدان برای محکوم علیه است که می تواند ناشی از محکومیت مالی باشد یا محکومیت کیفری باشد.

وثیقه اجاره ای برای زندانی همدان

وثیقه اجاره ای برای زندانی همدان فقط شامل سند ملکی در همدان نمی گردد. به عبارتی دیگر، فقط شامل سند مسکونی همدان و یا سند ملکی شش دانگ برای زندانی همدان نمی گردد بلکه می تواند شامل خودرو و اموال منقول نیز گردد. البته، اموال منقول به عنوان وثیقه برای متهم همدانی باید در پارکینگ توقیف فیزیکی گردد.

در هر حال، اگر شما به دفتر وکالتی که تخصصا در بخش کیفری فعالیت می نماید مراجعه نمایید در اجاره سند برای زندانی همدانی نتیجه بهتری می گیرید. هم از نظر صحت و سلامت سند ملکی اجاره ای برای زندانی همدان و هم از نظر تسریع در اجاره سند مسکونی برای زندانی همدانی.

قرار وثیقه چه زمانی صادر می شود؟

قرار وثیقه بر اساس ماده 217  قانون آیین دادرسی کیفری یک قرار تامینی کیفری است که در صورت وجود شرایط مقرر توسط مقام قضایی در دادسرا یا دادگاه صادر می شود. این قرار برای تضمین حضور متهم در دادگاه و تضمین جبران خسارت های مالی شاکی خصوصی و زیان دیده از وقوع جرم مقرر شده است. این وثیقه بر اساس ماده مذکور می تواند وجه نقد، ضمانت نامه بانکی و مال منقول یا غیر منقول باشد که متهم از میان این سه نوع وثیقه مخیر به انتخاب است. اما پرسش این است که اصولا قرار وثیقه در چه زمانی می تواند صادر شود؟ قرار وثیقه همانطور که گفتیم یک قرار تامینی کیفری است که در مواردی صادر می شود که جرم سنگینی توسط متهم ارتکاب پیدا کرده که زیان و خسارت بالایی به شاکی وارد نموده است و علاوه بر این احتمال مجرم بودن شخص متهم و اثبات اتهام او در فرایند دادرسی بسیار بالاست. در این شرایط بازپرس اقدام به صدور قرار وثیقه می کند تا حضور متهم در فرایند دادرسی و همچنین پرداخت خسارت زیادن دیده از ارتکاب جرم تضمین شود.

موارد صدور قرار وثیقه بر خلاف قرار بازداشت موقت به طور مشخص در قانون تعیین نشده و در این رابطه بیشتر رویه قضایی ملاک عمل است و رویه قضایی نیز همانطور که گفتیم قرار وثیقه را مختص مواردی می داند که جرم سنگینی ارتکاب پیدا کرده است. در مواردی که جرم سبک تری ارتکاب پیدا کرده، مقام قضایی از قرارهای تامینی دیگر مانند التزام به حضور با تعیین وجه التزام، التزام به عدم خروج از منزل یا محل اقامت تعیین شده و یا قرار کفالت استفاده می کند. البته بر اساس ماده 220 قانون آیین دادرسی کیفری، در صورتی که متهم بخواهد به جای کفیل، وثیقه تودیع کند مقام قضایی مکلف به قبول آن وثیقه و تبدیل قرار به قرار وثیقه است.

سایر مقالات  جرم خیانت در امانت چیست؟

وثیقه می تواند توسط خود متهم یا شخص ثالث سپرده شود. در صورت عدم حضور متهم در دادگاه نیز وثیقه ای که تودیع شده است ضبط می شود و خسارت شاکی از محل آن جبران می گردد.

سند شهرستان برای وثیقه زندانی

در وثیقه گذاشتن سند برای زندانی، تفاوتی نمی کند این سند متعلق به ملکی باشد که در حوزه قضایی همان دادگاه یا دادسراست یا متعلق به ملکی باشد که خارج از آن حوزه قضایی است. بر اساس قانون هیچ مقرره ای درباره مکان ملکی که سند آن به وثیقه گذاشته می شود وجود ندارد. بنابراین این امکان وجود دارد که زندانی در شهر تهران بازداشت باشد اما سند وثیقه او مربوط به ملکی در شهرستان باشد و یا بر عکس.

البته ارزیابی ملکی که در همان حوزه قضایی واقع شده است برای کارشناس و ارزیاب دادگستری آسان تر است و روند آزادی زندانی شما را تسریع می کند. بنابراین پیشنهاد می شود تا حد امکان از سند ملکی که در همان حوزه قضایی قرار دارد برای به وثیقه گذاشتن استفاده نمایید. برای استفاده از سند اجاره ای ارزان در هر شهرستان می توانید با گروه وکلای ژیوار تماس بگیرید.

شرایط استفاده از گزینه اجاره سند برای زندانی

تنها به هر دلیلی احضاریه به دادگاه دریافت می شود از ابتدا و قبل از پایان مهلت همان نتیجه نهایی به پرونده خوانده می شود. در این مدت در صورت احراز شرایط پرونده می توان با قرار وثیقه موقتاً آزاد شد. اما در نظر داشته باشید که میزان وثیقه به تصمیم قاضی و نوع پرونده دارد و پس از اعلام نظر قاضی با ارائه وثیقه باید با رعایت شرایط می توان فرد را آزاد کرد.

خدمات گروه وکلای کیفری ژیوار به شرح زیر است:

خدمات گروه وکلای کیفری ژیوار

اما در صورتی که وثیقه باید را نداشته باشد و پرونده به گونه ای باشد که امکان استفاده از وثیقه وجود داشته باشد، می توان آن را گرفت. در واقع می توان گفت یکی از موارد استفاده از سند اجاره، ضمانت زندانی یا ذخیره است. با تحویل آن می توان با شرایط شرایط را آزاد کرد. در پایان؛ پیشنهاد می نمایم برای اجاره سند به وکلای دادگستری مراجعه کنید؛ علی الخصوص وکلایی که در بخش کیفری و جزایی تخصص دارند. بدیهی است؛ وکلای کیفری که در بخش وثیقه و سند اجاره ای فعالیت می توانند نسبت به افراد عادی و واسطه ها در صحت و سلامت سند اجاره ای و تنظیم قرارداد اجاره به شما کمک شایانی بنمایند.

گروه وکلای کیفری ژیوار راهنمایی شما در این باب نیز می باشد.

نکات مهم در قرارداد اجاره سند

در قرارداد اجاره سند مانند هر قرارداد و عمل حقوقی دیگری نکاتی وجود دارند که باید به دقت آن ها را رعایت کنید تا از مشکلات احتمالی در آینده جلوگیری نمایید:

 • در قراداد اجاره سند باید مدت زمان استفاده از آن سند به روشنی مشخص شده باشد. بنابراین عدم تعیین مدت زمان استفاده از آن سند باعث مشکلاتی در آینده خواهد شد.
 • علاوه بر مدت زمان استفاده، مبلغ لازم و مورد توافق برای اجاره نیز باید به طور مشخص ذکر شود. ممکن است مبلغی به عنوان پیش پرداخت تعیین شده باشد که آن مبلغ هم علاوه بر مبلغ اجاره باید ذکر شود.
 • برای تضمین ادای تعهد از جانب هر یک از طرفین، مبلغی به عنوان وجه التزام تعیین می شود که اگر هر یک از طرفین قرارداد تعهدات خود را نقض کردند آن مبلغ را به عنوان نوعی جریمه نقض قرارداد به طرف دیگر بپردازند.
 • اعتبار سندی که مورد اجاره واقع می شود باید با دقت بررسی شود. ممکن است اشخاصی از طریق ارائه اسناد جعلی به اشخاصی که نیازمند سند اجاره ای هستند اقدام به کلاهبرداری کنند. بنابراین بررسی اعتبار و اصالت سند امری ضروری است.
 • قرارداد اجاره سند باید به امضای طرفین برسد و به تعداد طرفین در اختیار آن ها قرار بگیرد.

تنظیم قراردادی که حاوی تمامی نکات بالا باشد برای جلوگیری از مشکلات آینده ضرورت دارد. وکلا و مشاوران حقوقی گروه وکلای ژیوار می توانند در تنظیم چنین قراردادی به شما کمک کنند. برای اجاره سند در تهران، اجاره سند در شیراز، اجاره سند در کرج و در تمامی شهرهای کشور می توانید با ما تماس بگیرید.

خدمات اجاره سند توسط گروه وکلای کیفری ژیوار

سندهایی که توسط گروه وکلای آساک معرفی می نماید شامل:

 • سند اجاره ای یک میلیاردی برای زندانی
 • سند اجاره ای 2 میلیاردی برای زندانی
 • سند اجاره ای 3 میلیاردی برای زندانی
 • سند اجاره ای 4 میلیاردی برای زندانی (چهار میلیاردی)
 • سند اجاره ای 5 میلیاردی (پنج میلیاردی)
 • سند اجاره ای 6 میلیاردی (شش میلیاردی)
 • سند اجاره ای 7 میلیاردی ( هفت میلیاردی)
 • سند اجاره ای 8 میلیاردی ( هشت میلیاردی)
 • سند اجاره ای 9 میلیاردی ( نه میلیاردی)
 • سند اجاره ای 10 میلیاردی ( ده میلیاردی)
 • سند اجاره ای یازده میلیاردی
 • سند اجاره ای دوازده میلیاردی
 • سند اجاره ای سیزده میلیارد
 • یسند اجاره ای پانزده میلیاردی
 • سند اجاره ای بیست میلیاردی (20 میلیاردی)
 • سند اجاره ای میلیاردی
 • سند اجاره ای برای کلاهبرداری
 • سند اجاره ای برای قاچاق
 • سند اجاره ای برای تعزیرات
 • سند اجاره ای برای زندانی مواد مخدر
 • سند اجاره ای برای دادگاه انقلاب
 • سند اجاره ای برای دادسرا
 • سند اجاره ای برای دادگاه قدس
 • سند اجاره ای برای دادسرای قدوسی
 • سند اجاره ای برای سه راه آذری
 • سند اجاره ای برای دادگاه ارشاد
 • سند اجاره ای برای دادسرای امنیت
 • سند اجاره ای جرایم اقتصادی
 • سند اجاره ای برای جرم جعلی
 • سند اجاره ای برای دستور موقت

تهیه سند برای زندانی

سند برای زندانی یکی از امور و کارهای مورد علاقه و ارزشمند برای زندانیانی است که سال ها در زندان به سر می برند و از خانواده دور هستند.

بر اساس آمارهای به دست آمده، امروزه بسیاری از افراد به دلیل جرایم غیرعمد متهم و به سال ها زندان محکوم می شوند.

اجاره سند برای زندانی و تحویل آن به قاضی، دادیار و یا بازپرس می تواند یکی از موارد مفید برای کمک به این افراد باشد. گروه وکلای کیفری ژیوار در زمینه تهیه سند برای زندانی که نیازمند رعایت برخی شرایط و قوانین واجب و ضروری است با در اختیار داشتن سالها تجربه در این حوزه کاری آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

سوالات متداول در باب سند اجاره ای

در این بخش مفتخر به پاسخگویی سوالات پرتکرار در باب سند اجاره ای می باشیم:

 • سند اجاره ای دیوار چیست؟ پیدا کردن سند اجاره ای در دیوار راهکاری کاملا اشتباه می باشد. در این خصوص بایستی با دفاتر حقوقی معتبر و تحت نظر وکیل دادگستری اقدام نمائید. زیرا وجود دلالان و سودجویان امکان فریب دادن افراد را دارد. شایان ذکر است که بهتر است در خصوص پیدا کردن سند و وثیقه اجاره ای حتما با وکیل کیفری معتبر مشاوره و سپس نسبت به اقدامات لازم اقدام کنید.
 • قرار وثیقه چیست؟ اقدامی است که شخص می تواند با اجاره سند و ارائه آن به دادگاه نسبت به یک نفری که نسبت به آن نسبت داده می شود و در آن به سر می برد، برای ایجاد موقعیت اقدام می کند تا فرصت سرمایه گذاری و تعقیب را پیدا کند. بسیاری از افراد از اجاره و همچنین ارائه چنین خدماتی توسط مراجع مختلف اطلاعی ندارند.
 • ارزش سند چگونه به تایید مراجع قضایی و بانک ها می رسد؟ ارزش سند از طریق بررسی ملک توسط کارشناسان مراجع قضایی و کارشناسان بانک ها تعیین می شود.

28 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.