عکس وکیل خانم

معصومه رشیدی

وکیل پایه یک دادگستری خانم

⚖ عضو کانون وکلای دادگستری

⚖ کارشناس ارشد حقوق

⚖ چندین سال سابقه فعالیت در کسوت وکالت

⚖ متخصص در دعاوی کیفری

شماره تماس وکیل خانم: 09101923725

02122927763

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، خیابان ظفر، بعد از خیابان نساء، پلاک 52، ساختمان بانک تجارت، طبقه سوم، واحد 3

کیفیت خدمات تضمینی

امتیاز 4.9 بر اساس دیدگاه مشتریان

بررسی مدارک قبل از قبول وکالت

بهترین وکیل زن در تهران

موکلینی که دنبال وکیل خانم تهران یا بهترین وکیل زن در خصوص پرونده های کیفری و یا سایر امور حقوقی هستند، گروه وکلای کیفری ژیوار راهنمای شما می باشد. تا همین چند سال اخیر نگاه مردم به خانم ها در مشاغل سخت و پر از استرس که روحیه ای مبارزه طلب می خواهد متفاوت بود؛ و کمتر کسی اعتماد می کرد کار خود را به آن ها بسپارد ولی با تخصصی تر شدن امور و داشتن ویژگی های منحصر به فرد از سوی وکلا رغبت نسبت به انتخاب خانم وکیل نیز بسیار افزایش یافت.

 • بهترین وکیل خانم تهران کیست؟
 • هزینه استخدام وکیل خانم در تهران جقدر است؟
 • بهترین وکیل خانم در کرج کیست؟
 • بهترین وکیل خانم برای طلاق در کرج کیست؟
 • بهترین وکیل پایه یک دادگستری خانم کیست؟
 • بهترین وکیل پایه یک دادگستری خانم تهران کیست؟

این روزها وکلای خانم به سبب کسب نتایج موفق و داشتن عملکرد حرفه ای جایگاه خاصی برای خود در حرفه وکالت باز کرده اند. همین امر سبب شده دیگر به جای مقایسه جنسیتی با وکلای مرد تخصص و زبدگی آن ها ملاک انتخاب از سوی موکلین گردد و تعداد افراد بیشتری خانم وکیل را ترجیح می دهند.

اینفوگرافیک خدمات تخصصی وکیل خانم

چرا به یک وکیل خانم نیاز داریم؟

دلایل زیادی برای انتخاب وکیل خانم وجود دارد. هنگامی که از نظر آماری میزان پذیرش وکلا را بررسی می کنیم رغبت موکلین خانم برای انتخاب وکیل زن بیشتر از سایرین است. علت آن را درک متقابل وکیل و موکل به خصوص در زمینه پرونده های مربوط به دادگاه خانواده می دانند. وکیل خانواده خانم در تهران را راهنمای شما در این باب می باشد. در طرف مقابل موضوع؛ آقایان نیز رغبت بیشتری به انتخاب وکیل خانم به جهت حوصله و توجه بیشتر به سخنان موکل برای درک موضوع و ارائه راه کار پیدا کرده اند.

آنچه باید در باب استخدام یک وکیل خانم یا بهترین وکیل زن بدانید:

 

اگر میزان سواد و تخصص و کارایی وکلای مرد و زن را در کفه ترازو بگذاریم؛ به طور کلی هیچ یک از طرفین بر دیگری سنگینی نمی کند و دلیل این برابری شرایط یکسان برای هر دو در تحصیل و برگزاری آزمون و کارآموزی و سایر است. که بعد ها و پس از ورود به بازار کار به روز بودن و تلاش برای یادگیری مستمر است که نقطه تمایز فرد زبده با غیر زبده مثل هر حرفه دیگری می شود. علاوه بر مردم خود وکلا نیز بر این موضوع اذعان داشته اند که نتایج کسب شده از سوی خانم ها در پرونده های حقوقی و خانواده بسیار بهتر وکلای مرد بوده که خود یکی از دلایل خوب برای بهره بردن از وکلای خانم در پرونده های مشابه است.

مزیت مشاوره تلفنی و حضوری در گروه وکلای کیفری ژیوار توسط وکیل خانم یا بهترین وکیل زن در تهران:

معرفی بهترین خانم تهران

شماره وکیل خانم را از طریق سرچ گروه وکلای کیفری ژیوار برای پرونده های کیفری خویش جستجو نمایید. این گروه حقوقی برای شما در صورت تمایل به داشتن یک وکیل پایه یک دادگستری خانم می تواند شماره تلفن وکیل خانم را ارایه دهد. به شما پیشنهاد می دهم برای اعطای وکالت در پرونده ها کیفری در صورتی که با وکیل خانم راحتتر هستید بی درنگ به گروه متخصص دعاوی کیفری یعنی گروه وکلای کیفری ژیوار مراجعه نمایید.

 • آدرس بهترین وکیل خانم در تهران: خیابان شریعتی، خیابان ظفر، بعد از خیابان نساء، پلاک 52، ساختمان بانک تجارت، طبقه سوم، واحد 3

مزیت تنظیم لایحه و شکواییه در گروه وکلای کیفری ژیوار توسط وکیل زن:

شماره وکیل خانم در کرج

شماره وکیل خانم در کرج بستگی به نوع پرونده شما دارد. مثلا اگر پرونده شما کیفری باشد برای به دست آوردن وکیل کیفری خانم در کرج باید به گروه وکلای کیفری ژیوار مراجعه نمایید که تخصصا به دعاوی کیفری می پردازد. اما اگر بدنبال وکیل خانم در کرج هستید فقط به گروه حقوقی اوان مراجعه نمایید چراکه گروه حقوقی اوان تخصصا به دعاوی حقوقی می پردازد. وکیل پایه یک دادگستری خانم اوان مسلط به پرونده های خانواده و حقوقی می باشد. بنابراین برای بدست آوردن شماره وکیل خانم کرج با توجه به پرونده با شماره زیر تماس بگیرید:

 • شماره وکیل خانم در کرج: 09101923725
وظایف وظایف وکیل خانم در تهران

وظایف بهترین وکیل خانم در تهران

وظایف بهترین وکیل خانم در تهران که متخصص جرایم تصادفات توسط بهترین وکیل کیفری به شرح زیر است:

 • آگاهی کامل بر قوانین تصادفات و اطلاعات به روز
 • مهارت در تنظیم لایحه و شکواییه
 • حفظ حقوق موکل
 • صداقت در پرونده های کیفری 
 • اطلاعات لازم در مورد پیشرفت و جزئیات پرونده.
شماره وکیل خانم در کرج

ویژگی های وکیل خانم یا وکیل زن 

فارغ از خانم یا آقا بودن وکیل به طور کلی هر یک از وکلا باید خصوصیاتی را داشته باشند تا موکل با خیالی راحت و حس اعتماد پرونده را به او بسپارد. چند نمونه از این ویژگی های مهم به شرح زیر است:

 • داشتن صداقت، امانت دار بودن و حفظ اسرار موکل و درستکاری
 • به روز بودن علم و آگاهی او از قوانین و آیین نامه های مربوطه
 • هوش و ذکاوت بالا و عملکرد حرفه ای
 • شجاعت و در عین حال داشتن صبر و حوصله

و جدای از این ویژگی ها وکلای خانم تمایز دیگری نیز دارند که نسبت به پرونده ها مختلف و اهدافی که افراد دنبال می کنند متفاوت است. یکی از مهمترین آن ها دادن حس اعتماد و راحتی از سوی وکیل خانم به خانم ها می باشد. به این جهت که شاید نتواننئ خیلی از مطالب و حرف هایشان را با وکیل آقا در میان بگذارند و عدم بیان آن ها دست وکیل را در موضع دفاع بسته نگه دارد و حتی نتیجه را به کلی تغییر دهد.

ویژگی های وکیل خانم یا وکیل زن 

بهترین وکیل پایه یک دادگستری خانم

این سوال چه در مورد وکلای مرد و چه زن مطرح می شود و معیار های یک وکیل خوب و یا بهترین وکیل بستگی به موارد زیادی دارد. از معیار های جزئی که بگذریم در کل در مورد هر وکیلی چند مورد مهم را بسنجیم تا بتوانیم او را وکیل خوب بنامیم. یکی از نکات مهم و اساسی داشتن حس مسئولیت از سوی وکیل نسبت به موکل است تا در مقابل اعتمادی که موکل بر او می کند از تمامی سعی و تلاش خود در جهت دفاع از حقوق وی استفاده کند.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری خانم، وکیلی است که از جسارت و تخصص و تعهد برخوردار باشد. البته بهترین زن وکیل در تهران باید از تجربه کافی برخوردار باشد. پس بهترین خانم وکیل در تهران باید دارای خصوصیات فوق باشد. بهترین زن وکیل در گروه وکلای کیفری ژیوار با توجه به اهمیت پرونده های کیفری باید از تجربه پرونده های کیفری برخوردار باشد. دیگر نکته مهم در انتخاب وکی پایه یک دادگستری خانم خوب برگزیدن کسی است که قابل اعتماد باشد، چون که افراد عادی تخصصی در زمینه قوانین ندارند و به طبع آن نمی توانند در طول مسیر بر کار وکیل نظارت خاصی داشته باشند. پس بهتر است همان اول کار شخص قابل اعتمادی را انتخاب کنند. این موارد برای انتخاب بهترین وکیل زن یا خانم کمک شایانی به شما می کند.

بهترین وکیل زن

بهترین وکیل زن یا خانم در تهران

موارد زیادی از مزایای انتخاب بهترین وکیل زن یا خانم در تهران را می توان بر شمرد که مهمترین آن ها عبارتند از:

 • درک بیشتر و حس راحتی و اعتماد از سوی موکل خانم و در کسب نتایجی عالی در پرونده
 • در دعاوی مربوط به خانواده داشتن وکیل خانم نقش بسزایی در موفقیت پرونده دارد به سبب دوری از حاشیه و با ملایمت برخورد کردن در برابر این قبیل موضوعات است.
 • داشتن نگاه ریز بینانه در مسائل پرونده های گوناگون که باعث می شود مواردی را که حتی خود موکل بر آن واقف نبود بررسی و راهکار ارائه کند.
 • وکلای خانم در موارد حساس از رسانه و سایر مواردی که خارج از دادگاه بر روند پرونده تاثیر می گذارد، به خوبی استفاده می کنند.

چرا استخدام وکیل زن مورد توجه موکلین قرار گرفته است؟

امروزه، در بسیاری از پرونده‌ ها، به‌ ویژه پرونده‌ های خانوادگی، مشاهده می‌ شود که افراد به دلیل شرایط اجتماعی و خانوادگی خود، تمایل دارند امور حقوقی خود را به وکیل خانم بسپارند. این حق از سوی قانونگذار به موکلان اعطا شده است تا در صورت بروز مشکلات حقوقی یا کیفری، بتوانند از خدمات وکیلان دادگستری به عنوان نماینده قانونی خود در دادگاه استفاده کنند. در واقع، موکلان دارای آزادی اختیار هستند که برای حل مشکلات خود به وکیل خانم یا مرد مراجعه کنند.

به عبارت دیگر، امروزه تمایل به استفاده از خدمات وکیلان خانم در پرونده‌ های خانوادگی رو به افزایش است. این تمایل ناشی از این است که زنان وکیل، به عنوان نمایندگان قانونی موکلان خود، بهتر می‌ توانند به نیازها و مسائل ویژه زنان و خانواده توجه کنند و با درک عمیقتری به مشکلات آنها رسیدگی کنند. این امر نشان از تغییر در نگرش جامعه نسبت به نقش و تأثیر زنان در حوزه حقوق است و به موکلان امکان می‌ دهد تا با اعتماد به نفس بیشتر به وکیلان خانم برای حل و رفع مشکلات خود مراجعه کنند.

خدمات گروه وکلای کیفری ژیوار:

خدمات گروه وکلای کیفری ژیوار

دلایل استخدام  وکیل خانم

در بسیاری از موارد موکلین و مراجعین دفاتر و موسسات حقوقی ترجیح می دهند با یک وکیل خانم مشاوره داشته باشند. گذشته از این امر که تخصص و دانش وکلا ارتباطی به جنسیت آن ها ندارد و مهم ترین ملاک در انتخاب یک وکیل میزان تخصص و تجربه آن وکیل در موضوع هر پرونده است، اما موارد بسیاری وجود دارد که افراد علاوه بر دانش، تخصص و تجربه وکیل، جنسیت او را هم در نظر می گیرند. برای مثال زنانی که می خواهند دعاوی طلاق و دعاوی مشابه آن مانند دریافت نفقه یا مهریه را در دادگاه های خانواده مطرح کنند ترجیح می دهند از یک وکیل خانم استفاده کنند تا در طرح مسائل خصوصی خود با او احساس راحتی بیشتری داشته باشند. علاوه بر دعاوی مربوط به طلاق و دعاوی خانواده، در بسیاری از دعاوی دیگر نیز موکل های خانم ترجیح می دهن

از وکلای خانم استفاده کنند زیرا ارتباط با یک وکیل هم جنس برای آن ها احساس راحتی بیشتری به همراه دارد و در نتیجه احساس می کنند به واسطه ارتباط با وکیل خانم بهتر می توانند پرونده خود را پیگیری نمایند و به سرانجام برسانند. ما در گروه وکلای ژیوار پاسخگوی نیاز این دسته از موکلین بوده و با در اختیار داشتن بهترین وکلای خانم انواع خدمات حقوقی مورد نیاز را به آن ها ارائه خواهیم داد.

حق الزحمه وکیل زن

در صورت توافق بین طرفین قرارداد وکالت توافق شده، ملاک قرارداد است. در صورت عدم تنظیم قرارداد ملاک حق الزحمه وکیل زن می باشد. اگر برای پیدا کردن یک وکیل خانم خوب دچار مشکل هستید پیشنهاد ما استفاده لنز ذره بین ما برای انتخابی آسوده است، زیرا که ما با نگاهی مو شکافه در انتخاب افراد تیم خود عمل می کنیم. گروه وکلای ژیوار از راه های مختلفی مثل تلفنی و آنلاین و حضوری اماده ارائه خدمات مشاوره و قبول پرونده های شما می باشند. شایان ذکر است که گروه وکلای کیفری ژیوار با ارائه خدمات مشاوره با وکیل قتل، وکیل قاچاق و سایر وکلای درجه یک دادگستری مفتخر به راهنمایی شما می باشد. وکیل خانواده خانم در تهران در گروه وکلای کیفری ژیوار راهنمای شما می باشد.

سوالات کیفری در باب وکیل خانم

در این بخش مفتخد به پاسخگویی سوالات شما در همین باب می باشیم:

 • ویژگی های بهترین وکیل خانم یا وکیل زن چیست؟ داشتن صداقت، امانت دار بودن و حفظ اسرار موکل و درستکاری، به روز بودن علم و آگاهی او از قوانین و آیین نامه های مربوطه، هوش و ذکاوت بالا و عملکرد حرفه ای و شجاعت و در عین حال داشتن صبر و حوصله
 • حق الزحمه وکیل زن چقدر است؟ در صورت توافق بین طرفین قرارداد وکالت توافق شده، ملاک قرارداد است. در صورت عدم تنظیم قرارداد ملاک حق الزحمه وکیل زن می باشد. اگر برای پیدا کردن یک وکیل خانم خوب دچار مشکل هستید پیشنهاد ما استفاده لنز ذره بین ما برای انتخابی آسوده است، زیرا که ما با نگاهی مو شکافه در انتخاب افراد تیم خود عمل می کنیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *