شماره تماس: 09101923725

02122927763

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، خیابان ظفر، بعد از خیابان نساء، پلاک 52، ساختمان بانک تجارت، طبقه سوم، واحد 3

کیفیت خدمات تضمینی

امتیاز 4.9 بر اساس دیدگاه مشتریان

بررسی مدارک قبل از قبول وکالت

بهترین وکیل زن در تهران

موکلینی که دنبال وکیل خانم یا بهترین وکیل زن تهران در خصوص پرونده های کیفری و یا سایر امور حقوقی هستند، گروه وکلای کیفری ژیوار راهنمای شما می باشد. تا همین چند سال اخیر نگاه مردم به خانم ها در مشاغل سخت و پر از استرس که روحیه ای مبارزه طلب می خواهد متفاوت بود؛ و کمتر کسی اعتماد می کرد کار خود را به آن ها بسپارد ولی با تخصصی تر شدن امور و داشتن ویژگی های منحصر به فرد از سوی وکلا رغبت نسبت به انتخاب وکلای خانم نیز بسیار افزایش یافت.

 • بهترین وکیل زن در تهران کیست؟
 • هزینه استخدام وکیل خانم در تهران جقدر است؟
 • بهترین وکیل خانم در کرج کیست؟
 • بهترین وکیل خانم برای طلاق در کرج کیست؟
 • وکیل پایه یک دادگستری خانم در کرج
 • بهترین وکیل پایه یک دادگستری خانم تهران کیست؟

این روزها وکلای خانم به سبب کسب نتایج موفق و داشتن عملکرد حرفه ای جایگاه خاصی برای خود در حرفه وکالت باز کرده اند. همین امر سبب شده دیگر به جای مقایسه جنسیتی با وکلای مرد تخصص و زبدگی آن ها ملاک انتخاب از سوی موکلین گردد و تعداد افراد بیشتری وکیل خانم را ترجیح می دهند.

اینفوگرافیک خدمات تخصصی وکیل خانم

چرا به یک وکیل خانم نیاز داریم؟

دلایل زیادی برای این انتخاب وجود دارد. هنگامی که از نظر آماری میزان پذیرش وکلا را بررسی می کنیم رغبت موکلین خانم برای انتخاب وکیل خانم بیشتر از سایرین است. علت آن را درک متقابل وکیل و موکل به خصوص در زمینه پرونده های مربوط به دادگاه خانواده می دانند. در طرف مقابل موضوع؛ آقایان نیز رغبت بیشتری به انتخاب وکیل خانم به جهت حوصله و توجه بیشتر به سخنان موکل برای درک موضوع و ارائه راه کار پیدا کرده اند.

آنچه باید در باب استخدام یک وکیل خانم یا بهترین وکیل زن بدانید:

 

اگر میزان سواد و تخصص و کارایی وکلای مرد و زن را در کفه ترازو بگذاریم؛ به طور کلی هیچ یک از طرفین بر دیگری سنگینی نمی کند و دلیل این برابری شرایط یکسان برای هر دو در تحصیل و برگزاری آزمون و کارآموزی و سایر است. که بعد ها و پس از ورود به بازار کار به روز بودن و تلاش برای یادگیری مستمر است که نقطه تمایز فرد زبده با غیر زبده مثل هر حرفه دیگری می شود.

علاوه بر مردم خود وکلا نیز بر این موضوع اذعان داشته اند که نتایج کسب شده از سوی خانم ها در پرونده های حقوقی و خانواده بسیار بهتر وکلای مرد بوده که خود یکی از دلایل خوب برای بهره بردن از وکلای خانم در پرونده های مشابه است.

مزیت مشاوره تلفنی و حضوری در گروه وکلای کیفری ژیوار توسط وکیل خانم یا بهترین وکیل زن در تهران:

شماره تلفن وکیل خانم در تهران

شماره وکیل خانم را از طریق سرچ گروه وکلای کیفری ژیوار برای پرونده های کیفری خویش جستجو نمایید. این گروه حقوقی برای شما در صورت تمایل به داشتن یک وکیل خانم می تواند شماره تلفن وکیل خانم را ارایه دهد. به شما پیشنهاد می دهم برای اعطای وکالت در پرونده ها کیفری در صورتی که با وکیل خانم راحتتر هستید بی درنگ به گروه متخصص دعاوی کیفری یعنی گروه وکلای ژیوار مراجعه نمایید. در خصوص مشاوره با شماره 09101923725 تماس بگیرید.

شماره وکیل خانم در کرج

شماره وکیل خانم در کرج بستگی به نوع پرونده شما دارد. مثلا اگر پرونده شما کیفری باشد برای به دست آوردن وکیل کیفری خانم در کرج باید به گروه وکلای کیفری ژیوار مراجعه نمایید که تخصصا به دعاوی کیفری می پردازد. اما اگر بدنبال وکیل حقوقی خانم در کرج هستید فقط به گروه حقوقی اوان مراجعه نمایید چراکه گروه حقوقی اوان تخصصا به دعاوی حقوقی می پردازد. وکیل حقوقی خانم اوان مسلط به پرونده های خانواده و حقوقی می باشد.
بنابراین برای بدست آوردن شماره وکیل خانم کرج با توجه به پرونده به سایت مورد نظر تماس بگیرید و شماره تلفن وکیل خانم کرج را اخذ نمایید.

ویژگی های وکیل خانم یا وکیل زن

ویژگی های وکیل خانم یا وکیل زن

فارغ از خانم یا آقا بودن وکیل به طور کلی هر یک از وکلا باید خصوصیاتی را داشته باشند تا موکل با خیالی راحت و حس اعتماد پرونده را به او بسپارد. چند نمونه از این ویژگی های مهم به شرح زیر است:

 • داشتن صداقت، امانت دار بودن و حفظ اسرار موکل و درستکاری
 • به روز بودن علم و آگاهی او از قوانین و آیین نامه های مربوطه
 • هوش و ذکاوت بالا و عملکرد حرفه ای
 • شجاعت و در عین حال داشتن صبر و حوصله

و جدای از این ویژگی ها وکلای خانم تمایز دیگری نیز دارند که نسبت به پرونده ها مختلف و اهدافی که افراد دنبال می کنند متفاوت است. یکی از مهمترین آن ها دادن حس اعتماد و راحتی از سوی وکیل خانم به خانم ها می باشد. به این جهت که شاید نتواننئ خیلی از مطالب و حرف هایشان را با وکیل آقا در میان بگذارند و عدم بیان آن ها دست وکیل را در موضع دفاع بسته نگه دارد و حتی نتیجه را به کلی تغییر دهد.

بهترین وکیل زن

این سوال چه در مورد وکلای مرد و چه زن مطرح می شود و معیار های یک وکیل خوب و یا بهترین وکیل بستگی به موارد زیادی دارد. از معیار های جزئی که بگذریم در کل در مورد هر وکیلی چند مورد مهم را بسنجیم تا بتوانیم او را وکیل خوب بنامیم. یکی از نکات مهم و اساسی داشتن حس مسئولیت از سوی وکیل نسبت به موکل است تا در مقابل اعتمادی که موکل بر او می کند از تمامی سعی و تلاش خود در جهت دفاع از حقوق وی استفاده کند.

بهترین زن وکیل در ایران زن وکیلی است که از جسارت و تخصص و تعهد برخوردار باشد. البته بهترین زن وکیل در تهران باید از تجربه کافی برخوردار باشد. پس بهترین زن وکیل در تهران باید دارای خصوصیات فوق باشد. بهترین زن وکیل در گروه وکلای کیفری ژیوار با توجه به اهمیت پرونده های کیفری باید از تجربه پرونده های کیفری برخوردار باشد. 

دیگر نکته مهم در انتخاب وکیل خوب برگزیدن کسی است که قابل اعتماد باشد، چون که افراد عادی تخصصی در زمینه قوانین ندارند و به طبع آن نمی توانند در طول مسیر بر کار وکیل نظارت خاصی داشته باشند. پس بهتر است همان اول کار شخص قابل اعتمادی را انتخاب کنند. این موارد برای انتخاب بهترین وکیل زن یا خانم کمک شایانی به شما می کند.

بهترین وکیل زن

وکیل پایه یک دادگستری خانم

وکیل پایه یک دادگستری خانم در تهران وکیلی است که دوره کارآموزی را گذرانده است و پس از اخذ مدرک، وکیل پایه یک خانم شده است. وکیل پایه یک دادگستری خانم در تهران قطعا در دعاوی کیفری در گروه وکلای کیفری ژیوار بسیار با تجربه و با سابقه است. اما در گروه حقوقی اوان فقط به دعاوی حقوقی می پردازد.

بهترین وکیل زن یا خانم در تهران

موارد زیادی از مزایای انتخاب بهترین وکیل زن یا خانم در تهران را می توان بر شمرد که مهمترین آن ها عبارتند از:

 • درک بیشتر و حس راحتی و اعتماد از سوی موکل خانم و در کسب نتایجی عالی در پرونده
 • در دعاوی مربوط به خانواده داشتن وکیل خانم نقش بسزایی در موفقیت پرونده دارد به سبب دوری از حاشیه و با ملایمت برخورد کردن در برابر این قبیل موضوعات است.
 • داشتن نگاه ریز بینانه در مسائل پرونده های گوناگون که باعث می شود مواردی را که حتی خود موکل بر آن واقف نبود بررسی و راهکار ارائه کند.
 • وکلای خانم در موارد حساس از رسانه و سایر مواردی که خارج از دادگاه بر روند پرونده تاثیر می گذارد، به خوبی استفاده می کنند.

چرا استخدام وکیل زن مورد توجه موکلین قرار گرفته است؟

امروزه، در بسیاری از پرونده‌ ها، به‌ ویژه پرونده‌ های خانوادگی، مشاهده می‌ شود که افراد به دلیل شرایط اجتماعی و خانوادگی خود، تمایل دارند امور حقوقی خود را به وکیل خانم بسپارند. این حق از سوی قانونگذار به موکلان اعطا شده است تا در صورت بروز مشکلات حقوقی یا کیفری، بتوانند از خدمات وکیلان دادگستری به عنوان نماینده قانونی خود در دادگاه استفاده کنند. در واقع، موکلان دارای آزادی اختیار هستند که برای حل مشکلات خود به وکیل خانم یا مرد مراجعه کنند.

به عبارت دیگر، امروزه تمایل به استفاده از خدمات وکیلان خانم در پرونده‌ های خانوادگی رو به افزایش است. این تمایل ناشی از این است که زنان وکیل، به عنوان نمایندگان قانونی موکلان خود، بهتر می‌ توانند به نیازها و مسائل ویژه زنان و خانواده توجه کنند و با درک عمیقتری به مشکلات آنها رسیدگی کنند. این امر نشان از تغییر در نگرش جامعه نسبت به نقش و تأثیر زنان در حوزه حقوق است و به موکلان امکان می‌ دهد تا با اعتماد به نفس بیشتر به وکیلان خانم برای حل و رفع مشکلات خود مراجعه کنند.

دلایل استفاده از وکیل خانم

در بسیاری از موارد موکلین و مراجعین دفاتر و موسسات حقوقی ترجیح می دهند با یک وکیل خانم مشاوره داشته باشند. گذشته از این امر که تخصص و دانش وکلا ارتباطی به جنسیت آن ها ندارد و مهم ترین ملاک در انتخاب یک وکیل میزان تخصص و تجربه آن وکیل در موضوع هر پرونده است، اما موارد بسیاری وجود دارد که افراد علاوه بر دانش، تخصص و تجربه وکیل، جنسیت او را هم در نظر می گیرند. برای مثال زنانی که می خواهند دعاوی طلاق و دعاوی مشابه آن مانند دریافت نفقه یا مهریه را در دادگاه های خانواده مطرح کنند ترجیح می دهند از یک وکیل خانم استفاده کنند تا در طرح مسائل خصوصی خود با او احساس راحتی بیشتری داشته باشند. علاوه بر دعاوی مربوط به طلاق و دعاوی خانواده، در بسیاری از دعاوی دیگر نیز موکل های خانم ترجیح می دهن

از وکلای خانم استفاده کنند زیرا ارتباط با یک وکیل هم جنس برای آن ها احساس راحتی بیشتری به همراه دارد و در نتیجه احساس می کنند به واسطه ارتباط با وکیل خانم بهتر می توانند پرونده خود را پیگیری نمایند و به سرانجام برسانند. ما در گروه وکلای ژیوار پاسخگوی نیاز این دسته از موکلین بوده و با در اختیار داشتن بهترین وکلای خانم انواع خدمات حقوقی مورد نیاز را به آن ها ارائه خواهیم داد.

حق الزحمه وکیل زن

در صورت توافق بین طرفین قرارداد وکالت توافق شده، ملاک قرارداد است. در صورت عدم تنظیم قرارداد ملاک حق الزحمه وکیل زن می باشد. اگر برای پیدا کردن یک وکیل خانم خوب دچار مشکل هستید پیشنهاد ما استفاده لنز ذره بین ما برای انتخابی آسوده است، زیرا که ما با نگاهی مو شکافه در انتخاب افراد تیم خود عمل می کنیم. گروه وکلای ژیوار از راه های مختلفی مثل تلفنی و آنلاین و حضوری اماده ارائه خدمات مشاوره و قبول پرونده های شما می باشند. شایان ذکر است که گروه وکلای کیفری ژیوار با ارائه خدمات مشاوره با وکیل قتل، وکیل قاچاق و سایر وکلای درجه یک دادگستری مفتخر به راهنمایی شما می باشد.

Rate this page

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.