وکیل سید حسن ذوقی

سید حسن ذوقی

⚖ وکیل دادگستری

⚖ عضو مرکز وکلا و کارشناسان قوه قضائیه

⚖ با 20 سال سابقه وکالت و مشاوره حقوقی

⚖ متخصص در دعاوی کیفری

شماره تماس وکیل رابطه نامشروع: 09101923725

02122927763

آدرس وکیل رابطه نامشروع در تهران: تهران، خیابان شریعتی، خیابان ظفر، بعد از خیابان نساء، پلاک 52، ساختمان بانک تجارت، طبقه سوم، واحد 3

کیفیت خدمات تضمینی

امتیاز 4.9 بر اساس دیدگاه مشتریان

بررسی مدارک قبل از قبول وکالت

وکیل رابطه نامشروع

وکیل رابطه نامشروع با اثبات رابطه نامشروع می تواند در خصوص رابطه نامشروع دون زنا که به عنوان یک جرم اثبات شود، علاوه بر آثار و تبعات کیفری می تواند آثار حقوقی هم داشته باشد. وکیل رابطه نامشروع با 20 سال سابقه وکالت و تخصص در این نوع جرایم در گروه وکلای کیفری ژیوار راهنمای شما می باشد.

اینفوگرافیک خدمات تخصصی وکیل رابطه نامشروع متخصص

شرایط اثبات رابطه نامشروع با ضبط مکالمه تلفنی، شنود مکالمات تلفنی اشخاص بدون رضایت آنها جرم است و مجازات آن حبس از یک تا 3 سال است. بنابراین، ضبط مکالمه تلفنی بدون رضایت طرفین مکالمه، جرم محسوب می­ شود و نمی­ تواند به عنوان مدرکی برای اثبات رابطه نامشروع استفاده شود

فایل صوتی: آنچه باید درباب استخدام یک وکیل رابطه نامشروع خوب بدانید

وکیل رابطه نامشروع چه کسی است؟

وکیل رابطه نامشروع، وکیلی است که به طور خاص در زمینه دعاوی مربوط به جرایم منافی عفت عمومی، از جمله رابطه نامشروع، تحصیل و تجربه کسب کرده است. این وکیل با تسلط بر قوانین و مقررات مربوطه، به شما در حل مشکلات حقوقی ناشی از این اتهام یاری می‌رساند.

ماده 637 قانون مجازات اسلامی (تعزیرات): هرگاه زن و مردی که بین آنها علقه زوجیت نباشد، مرتکب روابط نامشروع یا عمل منافی عفت غیر از زنا از قبیل تقبیل یا مضاجعه ‌شوند، به شلاق تا نود و نه ضربه محکوم خواهند شد و اگر عمل با عنف و اکراه باشد فقط اکراه کننده تعزیر می ‌شود.

مزیت مشاوره تلفنی و حضوری در گروه وکلای کیفری ژیوار توسط وکیل رابطه نامشروع:

وکیل رابطه نامشروع در تهران

بهترین وکیل رابطه نامشروع تهران می تواند به شهروندان تهرانی در خصوص پیگیری این پرونده در مراجع قضائی اقدام کند. سکونت در تهران و آشنا با قوانین دادگاه و دادسرای استان تهران در باب پیگیری پرونده روابط نامشروع از مزایای استخدام یک وکیل خوب در تهران می باشد. گروه وکلای کیفری ژیوار راهنمای شما در باب استخدام بهترین وکیل متخصص در تهران برای شما می باشد:

 • شماره بهترین وکیل رابطه نامشروع در تهران: 09101923725
 • آدرس وکیل رابطه نامشروع در تهران: خیابان شریعتی، خیابان طفر، بعد از خیابان نساء، پلاک 52، واحد 3

رابطه نامشروع و قتل زن شوهردار:

وظایف بهترین وکیل رابطه نامشروع در تهران

وظایف بهترین وکیل رابطه نامشروع در تهران که متخصص در تبرئه، اثبات و مادون زنا توسط بهترین وکیل کیفری به شرح زیر است:

 • آگاهی کامل بر قوانین سرقت و اطلاعات به روز
 • مهارت در تنظیم لایحه و شکواییه
 • حفظ حقوق موکل
 • صداقت در پرونده های کیفری رابطه نامشروع
 • اطلاعات لازم در مورد پیشرفت و جزئیات پرونده.
وظایف وکیل رابطه نامشروع در تهران

چرا وکیل رابطه نامشروع؟

مشاوره حقوقی با وکیل رابطه نامشروع در گروه وکلای کیفری ژیوار موجب می گردد که شما چه بعنوان شاکی و چه بعنوان متهم، از چند و چون پرونده مطلع شده و بتوانید با افق دید گسترده تری تصمیم گیری کنید. در گروه وکلای کیفری ژیوار وکیل مرد یا وکیل خانم در اختیار شما قرار می دهند که در توضیح مساله راحت تر باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر از خدمات حقوقی ما مانند تنظیم شکواییه و تنظیم لایحه دفاعی با وکیل رابطه نامشروع در تهران با گروه وکلای کیفری ژیوار تماس حاصل نمایید.

آیا دستور وکیل رابطه نامشروع برای پرینت پیامک رابطه نامشروع کافیست؟ در محتوا لینک شده در این باب بخوانید.
چرا وکیل رابطه نامشروع

کجا می توانیم یک وکیل متخصص رابطه نامشروع پیدا کنیم؟

اگر از آن دسته افرادی هستید که به دنبال وکیل متخصص برای رابطه نامشروع هستید; به شما توصیه می کنیم در این زمینه از گروه وکلای کیفری ژیوار کمک بگیرید. گروه تخصصی و حرفه ای وکلای ژیوار دارای سابقه و تجربه کافی در حل مشکلات حقوقی مربوط به پرونده های رابطه نامشروع می باشد. شما می توانید از طریق گروه وکلای کیفری ژیوار با بهترین وکیل رابطه نامشروع آشنا شده و سپس پرونده خود را به وی بسپارید. این وکیل متخصص و متعهد می تواند بهتر از هرکس دیگری به شما کمک کند تا در کمترین زمان ممکن بهترین نتیجه را از دادرسی بگیرید.

کجا می توانیم یک وکیل متخصص رابطه نامشروع پیدا کنیم؟

وکیل برای پرونده رابطه نامشروع

 در کشور ما، روابط نامشروع مطابق به تازگی رواج پیدا کرده است. عدم رعایت قوانین یا نقص در اجرای صحیح آنها، باعث بروز مشکلات در این زمینه شده است. افراد ممکن است به طور ناخواسته یا بدون آگاهی درگیر این مسائل شوند. به همین دلیل، مشاوره حقوقی رابطه نامشروع ماهر در این زمینه می‌ تواند به حل پرونده‌ ها کمک کند. قبل از هر اقدامی، توصیه می‌ شود که از تجربه و تخصص وکیل  رابطه نامشروع بهره بگیرید. این اقدام به شما در حفظ حقوق و مصلحت شما کمک خواهد کرد.

وکیل برای پرونده رابطه نامشروع

مزایای حضور وکیل در جرم روابط نامشروع

مزایای استفاده از وکیل رابطه نامشروع به شرح زیر است:

 • افزایش شانس تبرئه: وکیل متخصص رابطه نامشروع با اتکا به دانش و تجربه خود، شانس تبرئه شما را در دادگاه افزایش می‌دهد. بدیهی است که وکیل رابطه نامشروع در صورت تخصص و تجربه و آشنایی به روند تشکیل پرونده و چگونگی دفاع به سادگی می تواند اینچنین پرونده هایی را طبق حق و عدالت هدایت نماید.
 • جلوگیری از ضررهای مالی، مادی و معنوی: وکیل با ارائه مشاوره حقوقی دقیق و به موقع، از بروز مشکلات حقوقی و ضررهای مالی در آینده جلوگیری می‌کند. همانطور که می دانید اگر شاکی خصوصی داشته باشید و محکوم شوید، شاکی می تواند ‌شما را در قبال رضایت، تحت فشار مالی قرار دهد. همچنین در صورت محکومیت ممکن است به حیثیت و آبروی شما در بین نزدیکان، آشنایان و همکاران لطمه وارد آید.
 • صرفه‌ جویی در زمان و هزینه: وکیل با آگاهی از رویه‌ های قضایی و اداری، مسیر حل مشکل شما را کوتاه‌ تر می‌کند و در زمان و هزینه شما صرفه‌ جویی می‌ کند. اساسا بلند مدت شدن دعاوی و شکایات استرس زا است و گر هزینه می با‌شد.
 • دفاع قوی در مراجع قضایی: وکیل با تجربه و متخصص با ارائه دفاعیات قوی و مستند، از حقوق شما در مراجع قضایی دفاع خواهد کرد و شانس موفقیت شما در پرونده را افزایش می‌ دهد. در پرونده های مرتبط با روابط نامشروع، معمولا قضات به نفع متهم پرونده را شکل می دهند. همچنین در چنین پرونده هایی از شبهه و قواعد فقهی و حقوقی بسیار خوب می توان استفاده نمود.
مزایای حضور وکیل در جرم روابط نامشروع

انواع خدمات تخصصی وکیل رابطه نامشروع

وکیل رابطه نامشروع در گروه وکلای کیفری ژیوار می تواند به شما از ابتدا تا انتهای پرونده با شما باشد. بایستی در ابتدا به وی وکالت دهید. وکیل رابطه نامشروع با اعلام وکالت در پرونده ورود میکند. وکیل می تواند به شما در تنظیم لایحه و شکواییه کمک کند. دریافت مشاوره تلفنی، حضوری و مطالعه پرونده اذ خدمات تخصصی وکیل رابطه نامشروع است.

انواع خدمات تخصصی وکیل رابطه نامشروع

نمونه شکایت رابطه نامشروع:

نمونه حکم رابطه نامشروع

وظایف وکیل رابطه نامشروع چیست؟

وکیل رابطه نامشروع نقش بسیار مهمی در نحوه پیشبرد روند دادرسی به نفع موکل خود دارد. بهترین وکیل پیش از طرح دعوا مشاوره های حقوقی لازم را به موکل خود می دهد و در روند دادرسی و تشکیل جلسات رسیدگی هم تلاش می کند با دفاع از مواضع حقوقی خود که به نفع موکل اتخاذ شده است، قاضی پرونده را نسبت به این مواضع اقناع نماید. 

پرینت پیامک رابطه نامشروع توسط وکیل رابطه نامشروع

نمونه حکم رابطه نامشروع

در اینجا نمونه‌ ای از حکم رابطه نامشروع ارائه شده است:

شعبه 101 دادگاه کیفری دو شهرستان تهران

رأی صادره در تاریخ 20/07/1402

در خصوص اتهام آقای م.س. فرزند م.، متولد 1358، اهل و ساکن تهران، دایر بر رابطه نامشروع غیرزنا با خانم الف.ک. فرزند الف.، متولد 1351، اهل و ساکن تهران، موضوع شکایت خانم ن.الف. همسر متهم ردیف اول، با توجه به شکایت شاکیه، اقرار صریح متهم ردیف اول به برقراری رابطه نامشروع با خانم الف.ک.، و همچنین مستندات پیوست پرونده، بزه انتسابی به متهم ردیف اول محرز و مسلم است.

لذا به استناد ماده 637 قانون مجازات اسلامی، متهم ردیف اول به تحمل سی و پنج ضربه شلاق تعزیری محکوم می‌شود. رأی صادره حضوری و ظرف بیست روز پس از ابلاغ، قابل تجدیدنظرخواهی در محاکم تجدیدنظر استان تهران است.

رئیس شعبه 101 دادگاه کیفری دو شهرستان تهران

دادرس

دکتر م.م.

دادیار

م.ع.

در این پرونده، خانم ن.الف. همسر آقای م.س. با شکایت از همسرش به اتهام رابطه نامشروع با خانم الف.ک.، پرونده‌ای در دادسرا تشکیل می‌دهد. آقای م.س. در تحقیقات اولیه منکر رابطه نامشروع با خانم الف.ک. می‌شود، اما در دادگاه با اقرار صریح خود به برقراری رابطه نامشروع با خانم الف.ک.، بزه انتسابی به وی محرز و مسلم می‌شود. در نهایت، دادگاه آقای م.س. را به تحمل سی و پنج ضربه شلاق تعزیری محکوم می‌کند.

اثبات رابطه نامشروع توسط وکیل

دستمزد وکیل برای رابطه نامشروع

دستمزد وکیل برای رابطه نامشروع بسته به مهارت  وکیل متفاوت می باشد. شایان ذکر است که در این خصوص بایستی مهارت های یک وکیل و سابقه وی در پرونده های موفق را بررسی کنید. در خصوص بررسی حق الوکاله برای وکیل رابطه نامشروع با گروه وکلای کیفری ژیوار در ارتباط باشید.

خدمات گروه وکلای کیفری ژیوار

وکیل رابطه نامشروع در گروه وکلای کیفری ژیوار

اگر با اتهام رابطه نامشروع روبرو هستید، به شما توصیه می‌کنیم که در اسرع وقت از خدمات وکیل متخصص رابطه نامشروع گروه وکلای کیفری ژیوار استفاده کنید. وکلای ژیوار با اتکا به دانش و تجربه خود، می توانند بهترین انتخاب برای وکالت در اتهام رابطه نامشروع باشند. 

در قانون ایران، رابطه نامشروع به دو دسته کلی تقسیم می‌ شود:

 • .زنا: زنا عبارت است از جماع با زنی که از نظر شرعی بر مرد حرام باشد. مجازات زنا برای زنان و مردان متأهل سنگسار و برای زنان و مردان مجرد صد ضربه شلاق است.
 • رابطه نامشروع دون زنا: رابطه نامشروع دون زنا شامل هرگونه عمل منافی عفت غیر از زنا بین زن و مرد نامحرم می‌ شود. این عمل می‌تواند شامل لمس، بوسیدن، در آغوش گرفتن و سایر باشد. مجازات رابطه نامشروع دون زنا تا 99 ضربه شلاق است.

 بهتر است بدون نگرانی و بدون توجه به احتمالات منفی پیش رو، همکنون خیال خود را راحت نمایید و به شماره 09101923725 تماس بگیرید و با یک وکیل متخصص رابطه نامشروع در گروه وکلای ژیوار مشورت کنید.

 در گروه وکلای کیفری ژیوار راهنمای شما می باشند.

5/5 - (4 امتیاز)

18 دیدگاه ها

 • من از گوشی همسرم که یا ی خانم در ارتباط بود با پیامک عکس گرفتم آیا میشه با همین برای اثبات اقدام کرد؟ وکیل رابطه نامشروع میتونه بهم کمک کنه

 • سلام در صورت ارتباط نامشروع یا مادون زنا و محکوم شدن به شلاق فرد محکوم باید سند بذارد و یا بازداشت باشد تا روز اجرای حکم؟

  • سلام در دادسرا برای متهم قرار صادر می شود و در زمانی که پرونده به اجرای احکام ارجاع داده شد ابلاغ می شود تا برای اجرای حکم حاضر شود. در خصوص مشاوره می توانید با شماره 09101923725 تماس بگیرید.

  • وظایف وکیل رابطه نامشروع، عبارتند از:
   – مشاوره حقوقی به متهم یا شاکی: وکیل رابطه نامشروع، باید به متهم یا شاکی مشاوره حقوقی دهد و راه‌های قانونی دفاع از حقوق آنها را به آنها توضیح دهد.
   – پیگیری پرونده در مراحل مختلف: وکیل رابطه نامشروع، باید پرونده را در مراحل مختلف، از دادسرا تا دادگاه، پیگیری کند.
   – دفاع از متهم یا شاکی در دادگاه: وکیل رابطه نامشروع، باید در دادگاه، به صورت حرفه‌ای از متهم یا شاکی دفاع کند.
   در خصوص مشاوره با شماره 09101923725 تماس بگیرید.

  • در راستای صحبت از وکیل رابطه نامشروع در مشهد باید گفت که ماده ۶۳۷ از قانون مجازات اسلامی، مواردی را نظر گرفته که به تقبیل و مضاجعه با جنبه‌های حصری یا تمثیلی اشاره دارند. در ادامه به برخی از این مصادیق رایج آن اشاره می¬شود.
   – روابط نامشروع به صورت تلفنی یا پیامک
   – روابط نامشروع در شبکه های اجتماعی
   در خصوص مشاوره با شماره 09101923725 تماس بگیرید.

 • سلام با خانمی که قبلا دوستش داشتم در ارتباط از طریق پیامک بودم. چون ازدواج کرده همسرش این موضوع رو فهمیده و الان میخواد با پرینت پیامک شکایت کند. چه حکمی صادر میشه؟ راهنماییم کنید لطفا

 • سلام متاسفانه همسرم با پسر عموم پیام های مبتذل و سکسی رد و بدل می کنند و داخل پیام ها اعتراف به باردار شدن و سقط جنین و خیلی حرف های دیگه هم گفته شده. حتی 3 تا شاهد هم در خصوص روابط این دو دارم. دادگاه هم اینا رو به 99 ضربه شلاق محکوم کرده و بعد اعتراض به رای زدن، و منع تعقیب براشون صادر شدو حکم قطعی هم هست، الان چکار میتونم بکنم؟

  • سلام بهتر بود که از ابتدا با وکیل متخصص مشاوره می گرفتید. اگر دلیل جدیدی برای طرح شکایت داشته باشید می تواینید طرح دعوا کنید. برای مشاوره با شماره 09101923725 تماس بگیرید.

 • سلام وقت بخیر من به همسرم شک داشتم و بعد از پیگیری فهمیدم رابطه نامشروع داره و اونم از طریق فضای مجازی ارتباط داره ولی متوجه آگاهی من شده و الان کل فضای مجازیشو پاک کرده من چطور میتونم این امر رو اثبات کنم؟ وکیل رابطه نامشروع چجوری میتونه به من کمک کنه؟

  • سلام وقت بخیر با سلام اگر فرد نام برده نرم افزارهای فضای مجازی خود پاک کرده باشد منظور این است که دلیت اکانت شده دیگر قابل پیگیری نخواهد بود. در خصوص مشاوره با شماره ۰۹۱۰۱۹۲۳۷۲۵ تماس بگیرید.

 • سلام یک مردی که 52 ساله اومده با دختری که 19 سالش هست وارد رابطه شده که استادش بوده و اغفالش کرده و با احساساتش بازی کرده و چند بار بردتش خونه و باهاش معاشقه داشته ولی دختر نذاشته که بکارتش رو بگیرد و بهش کلی وعده داده که سال بعد با هم میریم یک شهر دیگر زندگی میکنیم و…..
  حالا الان کات کردند و میخواستم بپرسم دختره میتونه کاری کنه؟

  • اثبات برعهده شاکی هست وباید از پیامک و طرق دیگر ادله جمع کند وسپس شکایت کند جهت راهنمایی تماس بگیرید. برای مشاوره با شماره ۰۹۱۰۱۹۲۳۷۲۵ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.