وکیل خانم

وکیل خانم

وکیل خانم؛ 09020038664

جهت مشاوره و اعطای وکالت روی لینک زیر کلیک کنید:

https://www.jivarlaw.com/free-consultation

تماس با ما

دیدگاه مردم در مورد وکیل خانم

تا همین چند سال اخیر نگاه مردم به خانم ها در مشاغل سخت و پر از استرس که روحیه ای مبارزه طلب می خواهد متفاوت بود؛ و کمتر کسی اعتماد می کرد کار خود را به آن ها بسپارد ولی با تخصصی تر شدن امور و داشتن ویژگی های منحصر به فرد از سوی وکلا رغبت نسبت به انتخاب وکلای خانم نیز بسیار افزایش یافت.

این روزها وکلای خانم به سبب کسب نتایج موفق و داشتن عملکرد حرفه ای جایگاه خاصی برای خود در حرفه وکالت باز کرده اند. همین امر سبب شده دیگر به جای مقایسه جنسیتی با وکلای مرد تخصص و زبدگی آن ها ملاک انتخاب از سوی موکلین گردد و تعداد افراد بیشتری وکیل خانم را ترجیح می دهند.

سایر مقالات  بهترین وکیل کیفری یا جزائی در تهران

دلایل انتخاب وکیل خانم

دلایل زیادی برای این انتخاب وجود دارد. هنگامی که از نظر آماری میزان پذیرش وکلا را بررسی می کنیم رغبت موکلین خانم برای انتخاب وکیل خانم بیشتر از سایرین است. علت آن را درک متقابل وکیل و موکل به خصوص در زمینه پرونده های مربوط به دادگاه خانواده می دانند.

در طرف مقابل موضوع؛ آقایان نیز رغبت بیشتری به انتخاب وکیل خانم به جهت حوصله و توجه بیشتر به سخنان موکل برای درک موضوع و ارائه راه کار پیدا کرده اند.

اگر میزان سواد و تخصص و کارایی وکلای مرد و زن را در کفه ترازو بگذاریم؛ به طور کلی هیچ یک از طرفین بر دیگری سنگینی نمی کند و دلیل این برابری؛ شرایط یکسان برای هر دو در تحصیل و برگزاری آزمون و کارآموزی و … است؛ که بعد ها و پس از ورود به بازار کار به روز بودن و تلاش برای یادگیری مستمر است؛ که نقطه تمایز فرد زبده با غیر زبده مثل هر حرفه دیگری می شود.

علاوه بر مردم؛ خود وکلا نیز بر این موضوع اذعان داشته اند که نتایج کسب شده از سوی خانم ها در پرونده های حقوقی و خانواده؛ بسیار بهتر وکلای مرد بوده که خود یکی از دلایل خوب برای بهره بردن از وکلای خانم در پرونده های مشابه است.

برای عضویت در اینستاگرام ژیوار کلیک کنید
instagram

ویژگی های وکیل خانم یا وکیل زن:

فارغ از خانم یا آقا بودن وکیل به طور کلی هر یک از وکلا باید خصوصیاتی را داشته باشند تا موکل با خیالی راحت و حس اعتماد پرونده اش را به او بسپارد.

چند نمونه از این ویژگی های مهم به شرح زیر است:

  • داشتن صداقت، امانت دار بودن و حفظ اسرار موکل و درستکاری
  • به روز بودن علم و آگاهی او از قوانین و آیین نامه های مربوطه
  • هوش و ذکاوت بالا و عملکرد حرفه ای
  • شجاعت و در عین حال داشتن صبر و حوصله

و جدای از این ویژگی ها وکلای خانم تمایز دیگری نیز دارند که نسبت به پرونده ها مختلف و اهدافی که افراد دنبال می کنند متفاوت است.

یکی از مهمترین آن ها؛ دادن حس اعتماد و راحتی از سوی وکیل خانم به خانم ها می باشد. به این جهت که شاید نتوانند خیلی از مطالب و حرف هایشان را با وکیل آقا در میان بگذارند و عدم بیان آن ها دست وکیل را در موضع دفاع بسته نگهدارد و حتی نتیجه را به کلی تغییر دهد.

وکیل پایه یک خانم

بهترین وکیل خانم

این سوال چه در مورد وکلای مرد و چه زن مطرح می شود و معیار های یک وکیل خوب و یا بهترین وکیل بستگی به موارد زیادی دارد.

از معیار های جزئی که بگذریم در کل در مورد هر وکیلی چند مورد مهم را بسنجیم تا بتوانیم او را وکیل خوب بنامیم.

یکی از نکات مهم و اساسی؛

داشتن حس مسئولیت از سوی وکیل نسبت به موکل است تا در مقابل اعتمادی که موکل بر او می کند از تمامی سعی و تلاش خود در جهت دفاع از حقوق وی استفاده کند.

دیگر نکته مهم در انتخاب وکیل خوب؛

برگزیدن کسی است که قابل اعتماد باشد؛ چون که افراد عادی تخصصی در زمینه قوانین ندارند و به طبع آن نمی توانند در طول مسیر بر کار وکیل نظارت خاصی داشته باشند.

پس بهتر است همان اول کار شخص قابل اعتمادی را انتخاب کنند.

این موارد برای انتخاب بهترین وکیل خانم کمک شایانی به شما می کند.

جهت عضویت در کانال حقوقی کلیک کنید

تلگرام حقوقی

انتخاب وکیل پایه یک دادگستری خانم

اگر از ابتدای مقاله با ما همراه بوده باشید از موارد ارجحیت و برتری نسبی خانم ها در وکالت مکررا صحبت کردیم؛ ولی باز هم افرادی پیدا می شوند که نگاه جنسیتی در انتخاب وکیل دارند؛ که باید بگوییم در انتخاب وکیل بیشتر از هر چیزی ویژگی هایی که بر شمردیم و میزان تخصص او سنجیده می شود و این ویژگی ها در بیشتر موارد در وکلای خانم دیده می شود.

وکلای پایه یک دادگستری خانم؛

نیز هم پای آقایان تمامی مراحل لازم برای کسب این پروانه پایه یک گذرانده اند؛ و کسی که این مدرک را به دست می آورد یقینا اشراف کامل به تمامی قوانین و تسلط کافی در دفاع از موکل را دارد.

برای انتخاب وکیل پایه یک دادگستری خانم؛

شما می توانید با مراجعه به گروه و مجموعه های حقوقی با حس اعتماد بیشتری از وکلای خانم مشاوره دریافت کنید و یا وکالت امور را به او بدهید.

lady Lawyer

مزایای انتخاب وکیل خانم

موارد زیادی از مزایای انتخاب را می توان بر شمرد که مهمترین آن ها:

۱- درک بیشتر و حس راحتی و اعتماد به وکیل خانم از سوی موکل خانم و در کسب نتایجی عالی در پرونده.

۲- در دعاوی مربوط به خانواده داشتن وکیل خانم نقش بسزایی در موفقیت پرونده دارد به سبب دوری از حاشیه و با ملایمت برخورد کردن در برابر این قبیل موضوعات است.

۳- داشتن نگاه ریز بینانه در مسائل پرونده های گوناگون که باعث می شود مواردی را که حتی خود موکل بر آن واقف نبود بررسی و راهکار ارائه کند.

 ۴- وکلای خانم در موارد حساس از رسانه و سایر مواردی که خارج از دادگاه بر روند پرونده تاثیر می گذارد به خوبی استفاده می کنند.

اگر برای پیدا کردن یک وکیل خانم خوب دچار مشکل هستید پیشنهاد ما استفاده لنز ذره بین ما برای انتخابی اسوده است زیرا که ما با نگاهی مو شکافه در انتخاب افراد تیم خود عمل می کنیم.

گروه وکلای ژیوار؛

از راه های مختلفی مثل تلفنی و انلاین و حضوری اماده ارائه خدمات مشاوره و قبول پرونده های شما می باشند.

لینک مقاله را به اشتراک بگذارید:

www.jivarlaw.com

lady Lawyer

هیات تحریریه گروه وکلای ژیوار

مشاوره حقوقی:

09020038664

آدرس: 

خیابان شریعتی، بالاتر از باغ سفارت انگلیس،

قبل از پل صدر، روبرو پمپ بنزین الهیه،

ساختمان سفیران،

طبقه واحد بی دو ۲

سئوالات حقوقی خود را اینجا از ما بپرسید

کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگو خواهند بود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.