سند اجاره ای برای زندانی در کرج

سند اجاره ای برای زندانی در کرج

به جرات میتوان بیشترین درخواست سند را بعد از سند اجاره ای برای زندانی در تهران، درخواست سند اجاره ای برای زندانی در کرج دانست. یکی از دلایلی که منجر به افزایش نیاز به سند در کرج شده است، این موضوع می باشد که جمعیت بومی در شهر کرج نسبت به شهر تهران کمتر است. منظور از اجاره سند این است خانواده فرد زندانی به عنوان وثیقه و به منظور آزادی زندانی خود به دلیل اینکه میزان وثیقه تعیین شده توسط دادگاه را در دسترس ندارند اقدام به اجاره سند با قیمت و ارزش سند مربوطه می کنند.

اما سندی برای اجاره زندانی در کرج مناسب است که شرایط زیر را دارا باشد:

 • از دفاتری تهیه گردد که توسط وکیل مدیریت می گردد.
 • سند اجاره ای برای زندانی در کرج تحت نظارت وکیل انجام می گردد.
 • اساسا از ابتدا تا انتهای کار مستقیما توسط وکیل دادگستری انجام می گردد.

در تهیه سند اجاره ای ارزان برای زندانی در کرج باید توجه کنید که سند را از 3 موردی که در بالا بیان کردیم تهیه نکنید. البته این موضوع به این معنی نیست که این دفاتر کار خلاف قانون انجام می دهند اما بهترین مرکز برای دریافت این اسناد، دفاتر وکلای دادگستری می باشد. مخصوصا اگر قصد تهیه سند اجاره ای برای زندانی در کرج را دارید. به این معنی که قاضی تاکید دارد سند وثیقه حتما مرتبط به شهرستان کرج یا حومه آن باشد. گروه وکلای کیفری ژیوار راهنمای شما در این خصوص می باشد.

خدمات تخصص وکیل اجاره سند

سند اجاره ای کرج یا استان البرز

زمانی که خانواده فرد زندانی برای سند اجاره ای برای زندانی در کرج به منظور آزادی او درخواست می دهند، بعد از مراجعه حضوری به دفاتر اجاره سند و امضاء قرار داد خصوصی، سندی با ارزش میزان وثیقه تعیین شده، به دادگاه تحویل داده می شود و در مقابل نامه نیابت دریافت میکنند. سند اجاره ای برای زندانی در کرج باید از لحاظ میزان ارزش مالی توسط کارشناسان دادگستری ارزیابی شود و بعد از به تایید رسیدن ارزش سند نامه ای به منظور بازداشت سند و آزادی متهم دریافت میگردد.

لازم است بدانید که وثیقه می تواند هم جزء اموال منقول باشد و هم اموال غیر منقول. همانطور که می دانید آزادی هر فردی با توجه به جرمی که مرتکب شده به تعهد و ضمانت مشخصی نیاز دارد. در این بین خانواده هایی هستند که نمی توانند میزان وثیقه تعیین شده توسط دادگاه را برای آزادی متهم خود فراهم کنند. به همین دلیل دفاتر سند اجاره ای برای زندانی در کرج روی کار آمد که این افراد می توانند به آن مراجعه کرده و در خواست وثیقه نمایند. در واقع هدف از روی کار آمدن قرار وثیقه این است که تا مشخص شدن وضعیت، متهم بتواند به منظور کاهش فشار روانی در کنار خانواده خود باشد.

مقالات مرتبط  اجاره سند در اسلامشهر

در خصوص مشاوره و یا اعطای وکالت کلیک کنید.

مشاوره حقوقی

بررسی سند اجاره ای در کرج

اجاره سند برای زندانیان یک موضوع حساس و مهم است که در برخی مواقع نیاز به آن پیش می‌ آید. زمانی که یک زندانی مورد آزادی موقت یا دائمی باشد، باید وثیقه‌ ای به عنوان ضامن ارائه دهد. از جمله وثیقه‌ ها، سند ملکی می باشد اما اکثر زندانیان سند ملکی در اختیار ندارند یا اگر هم دارند، ارزش آن کمتر از میزان وثیقه‌ ای است که دادگاه تعیین کرده است.

برای یافتن سند اجاره ای برای زندانی در کرج، بهتر است با دقت و اطلاعات کافی اقدام کنید. از افراد یا مؤسسات معتبری که سندهای ملکی دارند، سند مورد نیاز خود را به صورت اجاره‌ ای تهیه کنید. در این روند، به دفتر وکالت معتبر مراجعه کنید تا از خدمات حقوقی آنها بهره‌ مند شوید. وکلا با تجربه می‌ توانند در فرآیند اجاره سند راهنمایی کنند و نظارت لازم را انجام دهند.

معرفی سایت‌ ها و موسسات معتبر می‌ تواند به شما در اجاره سند کمک کند. از جمله این دفاتر، “گروه حقوقی ژیوار” یک گزینه قابل اعتماد برای اجاره سند وثیقه است. با اطمینان از قانونی بودن فرآیند و با کمک وکلا و مشاوران مجرب، می‌ توانید این مسئله را به خوبی و با اطمینان حل کنید.

تشریح سند اجاره ای برای زندانی در کرج

سند همان برگه مالکیت یک ملک می باشد، که به صورت منقول و غیر منقول در دسترس است. افراد بسیاری در مواد متفاوت اقدام به اجاره دادن سند خود می کنند. کسب درآمد از طریق اجاره سند یکی از مزایای اجاره سند محسوب می شود. در این شرایط صاحب سند می تواند سود دریافت کند. چرا که شخص بنا به توافق صورت گرفته مبلغی را باید بابت رهن سند اجاره ای برای زندانی در کرج در اختیار صاحب آن قرار دهد. اما اینکه رهن سند در چه مواردی استفاده می شود به عوامل متعددی بستگی دارد که از جمله آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • برای تضمین زندانی تا به صورت موقت از زندان آزاد شود.
 • جهت اخذ مرخصی کوتاه مدت برای زندانی که براش قرار صادر شده.
 • سند برای گرو گذاشتن در گمرک
 • ارائه سند برای افراد ممنوع الخروج

برای تمامی مواردی که بیان کردیم اگر فرد زندانی یا خانواده او سند تک برگ نداشته باشد باید برای حل مشکل خود نسبت به سند اجاره ای برای زندانی در کرج اقدام کند.

 وثیقه مازاد سند ممکن است؟

سوال رایجی که در ارتباط با وثیقه سند برای زندانی در کرج ایجاد می شود این است که آیا وثیقه مجدد سندی که مقداری از ارزش مالی آن در رهن بانک یا مرجع قضایی است امکان پذیر است یا خیر؟ بر اساس قانون آیین دادرسی کیفری این امر یعنی به وثیقه گذاشتن سندی که مقداری از آن در رهن جایی دیگر است امکان پذیر است و هیچ گونه منع قانونی ندارد. به این کار یعنی به وثیقه گذاشتن مجدد یک سند وثیقه مازاد سند گفته می شود. البته این امر در صورتی ممکن است که ارزش مالی باقی مانده از آن مال پس از وثیقه اول برای ارزش مالی تعیین شده در وثیقه دوم کافی باشد که این ارزش مالی توسط کارشناس رسمی ای که از سوی مرجع قضایی برای ارزیابی ارزش مالی آن مال تعیین می شود مشخص خواهد شد. در صورتی که ارزش مالی باقی مانده از سند برای وثیقه دوم کافی نباشد، مرجع قضایی با تودیع این وثیقه مخالفت می کند.

مقالات مرتبط  اجاره سند در قرچک

مزیت تنظیم لایحه و شکواییه در گروه وکلای کیفری ژیوار:

 

قرارداد اجاره سند در کرج چیست؟

قرارداد اجاره سند در کرج به قراردادی گفته می شود که موضوع آن در اختیار گرفتن یک سند توسط یکی از طرفین قرارداد و دریافت مبلغی به عنوان اجاره توسط طرف دیگر قرارداد یعنی صاحب سند است. بر اساس این قرارداد مدت اجاره سند اجاره ای و همچنین مبلغی که به عنوان اجاره و یا پیش پرداخت، پرداخت می شود باید مشخص باشد. انعقاد این قرارداد برای جلوگیری از هر گونه مشکل احتمالی میان طرفین در آینده ضروری است.

قوانین سند اجاره ای

در خصوص قوانین سند اجاره ای می توانید مقاله مذکور در سایت گروه وکلای کیفری ژیوار را مطالعه نمائید. در شرایطی که افراد چاره ای جز ارائه وثیقه تعیین شده نداشته باشند و در عین حال میزان این وثیقه را نیز نه خود و نه اطرافیانشان در دسترس ندارند. چاره ای جزء سند اجاره ای برای زندانی در کرج نخواهند داشت. اما باید بدانید اجاره سند وثیقه نیز همانند سایر امور نیازمند رعایت شروط خاصی می باشد که در صورت آگاه نبودن از آن احتمالا دچار ضرر و زیان مالی خواهند شد.

قیمت سند اجاره ای برای زندانی در کرج

قیمت سند اجاره ای برای زندانی در کرج مبحثی است که بایستی افراد متقاضی نباید از آن غاقل شوند. در نظر گرفتن حق الوکاله ای متعارف از وظیفه اصلی وکیل دادگستری برای در نظر گرفتن سند اجاره ای می باشد که بایستی در نظر گرفته شود. وکیل در خیابان فرشته تهران می تواند راهنمای شما در این باب باشد.

اجاره وثیقه

اولین نکته ای که باید مورد توجه قرار دهید این است که برای سند اجاره ای برای زندانی در کرج به مراکز معتبری مراجعه کنید. امروزه در سراسر کشور دفاتر عامل بسیاری وجود دارد که با روش های استاندارد و اصولی انجام این امور را به عهده می گیرند. هزینه مراجعه به این مراکز نیز کاملا به صرفه و بر اساس عرف جامعه می باشد.

معرفی شرایط سند اجاره ای برای زندانی در کرج

معرفی شرایط سند اجاره ای برای زندانی در کرج

دیگر موردی که باید مورد توجه قرار دهید این است که برای سند اجاره ای برای زندانی در کرج به هر فرد یا مرکزی مراجعه نکنید. چرا که ممکن است بدون داشتن اطلاعات کافی دچار ضرر و زیان ها و خسارات جبران ناپذیری شوید. بنابراین دقت کنید به مراکزی مراجعه کنید که معتبر بوده تا خدایی نکرده مشکلی به مشکلات متعدد شما اضافه نشود. در صورت مورد توجه قرار ندادن این موضوع امکان دارد گرفتار افراد کلاهبردار و یا کسانی شوید که به شما وعده های دروغین داده و به این ترتیب مشکلاتی را برای شما ایجاد میکنند.

وثیقه و سند اجاره ای برای زندانی در کرج می تواند

 • مال غیر منقول مثل سند ملکی باشد.
 • مال منقول مثل خودروی سواری باشد.

تفاوت دو سندی که در بالا بیان شد این است که در بازداشت سند خودرو علاوه بر اینکه سند توسط دادگاه دریافت می گردد، خودرو نیز در پارکینگ توقیف خواهد شد. سند اجاره ای برای زندانی در کرج باید حتما در حوزه قضایی و ثبتی شهرستان کرج باشد. پس طبق مطالب گفته شده سند اجاره ای می تواند شامل اموال منقول و غیر منقول باشد اما سند اجاره ای در کرج فقط سند ملکی است.

مقالات مرتبط  اجاره سند در سمنان ✔ وثیقه فوری زیر 24 ساعت

مراحل تهیه سند برای زندانی در کرج

مراحل تهیه سند برای زندانی در کرج یا استان البرز به شرح زیر است:

 • حتی الامکان به دفتر وکیل مراجعه نمایید و ترجیحا وکیل آشنا به مسائل وثیقه
 • نحوه ایداع
 • کارشناسی وثیقه
 • امور کیفری
 • قرار بازداشت
 • قرار وثیقه
 • کفالت
 • دفاع در پرونده

اگر فردی به هر دلیل به دادگاه احضار شود از همان مراحل ابتدایی متهم شناخته می شود اما در بازه زمانی رسیدگی به پرونده می تواند با ارائه وثیقه آزاد باشد. این نکته را فراموش نکنید که میزان وثیقه باید توسط قاضی تعیین شود و با توجه به نوع پرونده میزان و نوع آن متفاوت است. بعد از اینکه قاضی نظر خود را اعلام کرد فرد می تواند ضمانت تعیین شده را به دادگاه ارائه دهد و ضمن رعایت شروطی آزاد گردد. اما باید در هر زمان که توسط دادگاه احضار شد در مراجع قضایی حضور پیدا کند. رهن و اجاره سند ملکی در تمامی زندان های تهران و کرج به منظور آزادی متهم موجود است.

خدمات گروه وکلای کیفری ژیوار به شرح زیر است:

خدمات گروه وکلای کیفری ژیوار

نکته ای که باید بدانید این است که سند اجاره ای ارزان برای زندانی در کرج برای دادگاه و دادسراها زمانی توسط قاضی بررسی می گردد که متهم هیچ دلیل و مدرکی برای اثبات بی گناهی خود در دست ندارد بنابراین با اجاره سند ملکی تک برگ می تواند از زندان خارج شده و برای تبرئه خود فرصتی به دست آورد. امید بر این است که با به اتمام رسین این مقاله توانسته باشیم اطلاعات مفیدی در باب سند اجاره ای برای زندانی در کرج در اختیار شما قرار دهیم.

بهترین دفاتر اجاره سند برای وثیقه زندانی در کرج

در این بخش به معرفی بهترین دفاتر اجاره سند برای وثیقه زندانی در کرج می باشیم:

گروه وکلای کیفری ژیوار

 • آدرس سایت: https://www.jivarlaw.com/
 • آدرس: خیابان شریعتی، خیابان ظفر (شهید دستگردی)، بعد از خیابان نساء، پلاک 52
 • شماره تماس: 09101923725

سند گذار

 • آدرس سایت: https://sanadgozar.com/
 • شماره تماس: 09220562433
 • آدرس: تهران، سعادت آباد، بلوار فرحزادی، نبش گلستان دوم ، پلاک 94، طبقه 1، واحد 1

ایران سند

ادرس سایت: https://iransanad.com/

شماره تماس: 02191099193

موسسه حقوقی تهران بزرگ

 • آدرس سایت: https://www.tehranbozorg.com/
 • شماره تماس: 02191095670
 • آدرس: ایران، تهران، خیابان نلسون ماندلا (جردن)، ساختمان وکلای تهران بزرگ

گروه وکلای کیفری ژیوار راهنمای شما در باب اجاره سند می باشد.

سوالات متداول در باب سند اجاره ای برای زندانی کرج

در این بخش مفتخر به پاسخگویی سوالات متداول برای سند اجاره ای برای زندانی کرج می باشیم:

 • چرا سند اجاره ای؟ افراد بسیاری در مواد متفاوت اقدام به اجاره دادن سند خود می کنند. در این شرایط صاحب سند می تواند سود دریافت کند. چرا که شخص بنا به توافق صورت گرفته مبلغی را باید بابت رهن سند در اختیار صاحب آن قرار دهد.
 • مراحل تهیه سند برای زندانی در کرج چیست؟ حتی الامکان به دفتر وکیل مراجعه نمایید و ترجیحا وکیل آشنا به مسائل وثیقه، نحوه ایداع، کارشناسی وثیقه، امور کیفری، قرار بازداشت، قرار وثیقه، کفالت و دفاع در پرونده 
Rate this post

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.