وکیل جعل سند


گروه وکلای کیفری ژیوار در این مقاله قصد به بررسی مبحث وکیل جعل سند دارد، در خصوص آگاهی بیشتر از این مبحث تا انتها مقاله همراه باشید. پرونده های حقوقی و کیفری و به طور کلی جرایم مختلف در محاکم رسیدگی می شود که یکی از آنها جعل سند است. جعل در موارد مختلف اتفاق می افتد. در مواردی که جعل اسناد صورت گرفته است، بهتر است پرونده به وکیل جعل اسناد واگذار شود.

جعل سند

حجم قابل توجهی از پرونده های کیفری مربوط به جرم جعل اسناد است. این جرم به دلیل ارتباط مستقیم با اعتبار و اعتماد مردم، مجازات بسیار شدیدی دارد. تغییر یا ساختن آگاهانه نوشته یا سند به ضرر دیگری و خلاف حقیقت جعل نامیده می شود. اساس جرم جعل، گمراه كردن ديگران به قصد سوء استفاده و فريب آنان است.

سند مجعول (جعل شده): سندی است که جرم جعل در آن واقع شده باشد. اثبات جرم جعل سند به راحتی امکان پذیر نیست و باید دلایل و مدارک کافی و قانونی وجود داشته باشد. به همین دلیل است که توصیه می شود این گونه جرایم توسط وکیل جعل سند تعقیب شود.

وکیل جعل سند کیست؟

وکیل جعل سند به معنای وکیل کیفری است که دارای تخصص و تجربه کافی در پیگیری و رسیدگی به پرونده های جعل باشد. این وکیل در موارد جعل، جعل اسناد ازدواج، روش های جعل اسناد، طرق اثبات جرم جعل، جعل معنوی در اسناد رسمی، کشف اسناد مجعول و سایرموارد، کامل مسلط است. بنابراین افرادی که با چنین مشکلاتی مواجه شده اند به راحتی می توانند با سپردن امور خود به وکیل جعل سند از حقوق خود دفاع کنند.

سایر مقالات  اجاره سند برای زندانی را از ما بخواهید

اثبات جرم توسط وکیل جعل سند

چگونه می توان جرم جعل سند را در دادگاه ثابت کرد؟ طبق قوانین و مقررات ایران، برای اثبات جرم در دادگاه باید سه رکن مادی، معنوی و قانونی جرم ثابت شود. در مورد جعل سند، قبل از صدور حکم، این سه عنصر باید در دادگاه ثابت شود.

مرجع صالح رسیدگی به جرم جعل سند

 جرم جعل معمولاً در دادگاه محل وقوع آن رسیدگی می شود و مرجع صالح رسیدگی به جرم آن دادگاه است و وکیل جعل باید به آن مراجعه کند. اما در مواردی که محل وقوع جرم، محل بازداشت متهم یا اقامتگاه او مبهم باشد، در صلاحیت دادگاه اختلافاتی وجود دارد. اما به طور کلی دادگاهی که جرم در حوزه آن واقع شده صالح به رسیدگی به کلیه جرایم متهم است.

مرجع صالح رسیدگی به جرم جعل سند

مصادیق جرم جعل سند

جرم جعل در ایران موارد مختلفی دارد که با شناخت آنها و کمک گرفتن از وکیل جعل سند برای جعل، پیگیری آن و پس از وصول اصل مطالبات آسان تر می شود. مصادیقی از جعل عبارتند از:

  • ساختن سند یا خلاف واقع نوشتن
  • خراشیدن یا تراشیدن (تراش به معنای از بین رفتن کامل کلمه است، در حالی که خراشیدن فقط از بین بردن بخشی از کلمه است.)
  • ساخت مهر یا امضای اشخاص ثالث بدون اطلاع و اجازه آنها
  • الحاق
  • نوشتن و تغییر حروف و کلمات
  • سیاه کردن یا از بین بردن بخشی از متن
  • تاریخ سند را تغییر دهید و آن را به جلو یا عقب ببرید
  • ارسال یک پست به پست دیگر
سایر مقالات  وثیقه

بهترین وکیل جعل سند

بهترین وکیل جعل سند در تهران وکیلی است که در این زمینه حرفه ای و با تجربه باشد و به قوانین و مقررات جعل سند به خوبی آگاه باشد. امروزه پیشرفت تکنولوژی منجر به تولید ابزارهای الکترونیکی متعددی برای جعل شده است. بنابراین لازم است پرونده های جعل به وکیل عالی رتبه واگذار شود تا با شکایت صحیح و اصولی از حقوق موکل خود دفاع کند. در خصوص شکایت جعل سند روی لینک کلیک کنید.

در خصوص مشاوره و یا اعطای وکالت تماس بگیرید.

مشاوره حقوقی وکیل جعل سند

ضمناً کسانی که قصد شکایت در دادگاه برای جعل سند را دارند، قبل از هر اقدامی باید از مشاوره حقوقی استفاده کنند تا بهتر بتوانند این مسیر را طی کنند. از جمله ویژگی های یک وکیل متخصص داشتن رزومه عالی، تخصص و دانش کافی در زمینه جعل اسناد، تمرکز و پیگیری مستمر، دور بودن از حاشیه و سایر موارد می باشد.

سایر مقالات  مجازات جرم جعل و استفاده از سند مجعول

مزایای داشتن وکیل جعل سند

مراجعه به وکیل جعل سند در پرونده های جعل فواید بسیاری دارد که در ادامه به مهمترین آنها اشاره می شود. این موارد عبارتند از:

مزایای داشتن وکیل جعل سند

جرم جعل سند یکی از رایج ترین مصادیق جعل است که می تواند به صورت جعل عادی و رسمی و جعل رایانه ای انجام شود. راهنمایی و پیگیری پرونده های جعل و نحوه اثبات جعل یکی از مواردی است که وکیل متخصص در امور کیفری می تواند راهنمای شما باشد و نقش بسیار مهمی در تسریع روند دادرسی داشته باشد. در این رابطه گروه وکلای کیفری ژیوار با کادر مجرب وکلا و مشاوران کیفری می تواند به شما کمک کند.

گروه وکلای کیفری ژیوار با همکاری تعدادی از بهترین وکلای جعل سند و دکترین حقوق و اساتید دانشگاه سابقه طولانی در پذیرش دعوی جعل سند داشته و توانسته رضایت بالای موکلین خود را جلب کند. روش ما استفاده از بهترین استراتژی ها برای به ثمر رساندن این دعاوی است تا به مشتریان اطمینان دهیم که یک وکیل کیفری حرفه ای و یک وکیل جعل واجد شرایط دارند.

در صورت نیاز به وکیل جعل سند می توانید با شماره 09021146317 تماس بگیرید و بهترین وکیل برای جعل اسناد را داشته باشید و در صورت تمایل با گروه وکلای کیفری ژیوار همکاری کنید و کار خود را با خیال راحت به ما بسپارید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.