وکیل سرقت مسلحانه: سرقت مسلحانه در شب + نمونه شکواییه

وکیل سرقت مسلحانه

در این محتوا به بررسی نقش وکیل سرقت مسلحانه، جرایم سرقت مسلحانه، سرقت مسلحانه در شب و سرقت مسلحانه از خانه از زبان وکیل متخصص سرقت پرداخته می شود. وکیل سرقت می تواند پرونده های مربوط به جنگ های مسلحانه را که در حد قصاص یا قصاص نفس است را به بهترین شکل رهبری کند. سرقت مسلحانه یکی از جرایم سنگین است که در قانون کیفری ایران هم به عنوان جرم خطرناک شناخته شده است. این جرم به معنای با استفاده از سلاح گرم یا سرد یا هر وسیله دیگری است که قابل آسیب است به جان یا دیگران را داشته باشد.

با توجه به کشف و پیچیدگی پرونده های مسلحانه، نیاز به داشتن متخصص کیفری و با تجربه در این زمینه بسیار ضروری است. که اصطلاحا با وکیل مخرب مسلحانه شناخته می شود. گروه وکلای کیفری ژیوار دارای بهترین وکلا در این زمینه است که می توانم به این وکلا مراجعه کنم و بهترین وکیل را در زمینه خودروهای مسلحانه انتخاب کنم. وکیل متخصص سرقت راهنمای شما در همین باب می باشد.

اینفوگرافیک خدمات تخصصی وکیل سرقت متخصص

وکیل مسلحانه چی کسی است؟

وکیل مجروح کسی است که با قوانین و روش های دادگستری در این حوزه آشنا بوده و قادر است به صورت حرف های پرونده را بررسی کرده و دفاع مناسب را برای موکل خود انجام دهد. این وکیل می تواند با استفاده از شواهد، شهادت ها، استثنائات، تخفیفات، نظرات و رفع ابهامات، سعی کنید تا حکم منصفانه را برای موکل خود به دست آورد.

آنچه باید در باب استخدام یک وکیل سرقت مسلحانه بدانید:

لزوم داشتن وکیل سرقت مسلحانه

در این بخش، به برخی از لزوم داشتن وکیل سرقت مسلحانه پرداخته خواهد شد. پس از این عبارت عبارتند از:

 • پرونده های مجرمانه جزوی از پرونده های پژوهشگران هستند که نیاز به تحقیقات و تحقیقات فنی دارند.
 • پرونده های مجروحانه جزوه پرونده های عجولانه هستند که نظام قضایی با سرعت بالای آنها می کنند.
 •  پرونده های مجرمانه جزوی از پرونده های حادثه ای هستند که ممکن است شاهدان و مدارک آنها از بین بروند باشد.
 • پرونده های مسلحانه جزوه پرونده های حساس هستند که ممکن است تحت تأثیر روانی، اجتماعی و انتقال گیرندگان قرار گیرند.
مقالات مرتبط  بهترین وکیل سرقت در مشهد در سال ⚖ [1402]

با توجه به این هدف، داشتن وکیل دزدگیر که با دقت، سرعت و به شکل حرف های و بیطرفانه را بررسی کند، نیاز است.

وظیفه وکیل مسلح مسلحانه

وظیفه وکیل مسلح مسلحانه

در این بخش، به برخی از وظایف وکیل اشاره می کند. ممکن است از این عبارت عبارتند از:

 • مشاوره حقوقی به موکل در مراحل مختلف پرونده
 • تهیه و تنظیم دادخواست، لوایح، اعتراضات و درخواست های مربوط به پرونده
 • حضور در جلسات دادگاه و دفاع از حقوق و موکل
 • استعلام و درخواستی دریافت شواهد، مدارک، گزارش ها و نظرات کارشناسی
 • ارتباط با شاکیان، شاهدان، مقامات قضایی و سایر پرونده های ذینفعان
 • تلاش برای رسیدن به توافق یا صلح در مقابل در صورت امکان
 • درخواستی نظر یا استیناف در صورت لزوم

شرایط وکیل سرقت مسلحانه

در این بخش، به برخی از شرایط وکیل دزدگیر اشاره خواهد کرد. از این شرایط عبارتند از:

 • داشتن پروانه وکالت فعال
 • داشتن تخصص و تجربه در زمینه حقوق کیفری و جرائم سرقت
 • داشتن آگاهی کامل از قوانین، آئین داد، روش های دادگستری و نظام قضایی در حوزه سرقت
 • داشتن استدلال، استدلال، بحث و مناظره در جلسات دادگاه
 • داشتن رفتار حرف های، اخلاقی و قانونمند در برخورد با موکل، در مقابل، قضات و سایر ذینفعان پرونده.
 • داشتن، صبر، صداقت و بررسی در پرونده

نمونه شکواییه مسلح مسلحانه:

اینجانب ………………………. فرزند ……………….. …………….. در تاریخ ………………………….. …… در ساعت ………………….. در حال رفتن به منزل با استفاده از خودروی شخصی خود بودم که در محل … ………………………………. ، دو نفر موتور سوار، با نزدیک شدن به خودرو، اقدام به تهدید اینجانب با استفاده از سلاح گرم شده و سپس، گوشی موبایل به مشخصات …………………………… را به همراه کیف پولی اینجانب حاوی …………………………………… را رابودند.

با توجه به اینکه دوربین های راهنمایی و رانندگی، اقدام به شناسایی پلاک موتور مرتکبین شده است، با ضمیمه نمودن اسناد و مدارک مربوطه، صدور دستورات لازم از آن مقام محترم، جهت مقابله با جرم مسلحانه و محکومیت مرتکبین را دارم.

مقالات مرتبط  مجازات سرقت دسته چک: اثبات + امکان معامله

سرقت مسلحانه از منزل در شب

سرقت مسلحانه از منزل، یکی از انواع سرقت است که در آن، سارق با استفاده از سلاح گرم یا سرد، وارد منزل دیگری می‌ شود و اقدام به سرقت اموال می‌ کند. این نوع سرقت، از نظر قانون، جرم محسوب می‌ شود و برای آن مجازات سنگینی تعیین شده است. بر طبق مقررات قانون مجازات اسلامی، هر کسی که به زور یا تهدید وارد منزل یا مسکن دیگری شود، ممکن است به حبس از 6 ماه تا 3 سال محکوم شود و اگر این عمل از سوی دو نفر یا بیشتر انجام شود و حداقل یکی از آنها دارای اسلحه باشد، ممکن است به حبس از 1 تا 6 سال محکوم شوند.

در صورتی که در جریان سرقت مسلحانه از منزل، به کسی آسیبی وارد شود، سارق به مجازات حبس ابد یا اعدام محکوم می‌ شود. علاوه بر مجازات‌ های قانونی، سرقت مسلحانه از منزل، می‌ تواند عواقب دیگری نیز برای سارق داشته باشد. برای مثال، سارق ممکن است در جریان سرقت، مورد اصابت گلوله قرار گیرد یا توسط صاحبخانه یا اهالی محل دستگیر شود.

شرایط وکیل سرقت مسلحانه

مجازات سرقت مسلحانه در شب

ماده 652 قانون مجازات اسلامی (تعزیرات) ویکی حقوق: هر گاه سرقت مقرون به آزار باشد و یا سارق مسلح باشد به حبس از 3 ماه تا 10 سال و شلاق تا (74) ضربه محکوم می ‌شود و اگر‌ جرحی نیز واقع شده باشد علاوه بر مجازات جرح به حداکثر مجازات مذکور در این ماده محکوم می ‌گردد.

مجازات سرقت مسلحانه 

مجازات جرم سرقت مسلحانه در ماده 656 قانون مجازات اسلامی (تعزیرات):

ماده 656 قانون مجازات اسلامی (تعزیرات) ویکی حقوق: در صورتی که سرقت جامع شرایط حد نباشد و مقرون به یکی از شرایط زیر باشد مرتکب به حبس از سه ماه تا یک سال و شش ماه و تا (74)‌ ضربه شلاق محکوم می ‌ شود: 1 – سرقت در جایی که محل سکنی یا مهیا برای سکنی یا در توابع آن یا در محل‌ های عمومی از قبیل مسجد و حمام و غیر اینها واقع شده باشد.

خدمات گروه وکلای کیفری ژیوار عبارتست از:

خدمات گروه وکلای کیفری ژیوار

انتخاب وکیل مسلح سرقت مسلحانه

هنگام انتخاب وکیل سرقت مسلحانه، باید به نکات زیر توجه کنید:

 • تجربه و تخصص وکیل
 • هزینه وکیل
 • نظرات سایر افراد
مقالات مرتبط  نحوه شکایت سرقت اینترنتی

جنگنده‌ های نظامی سنگین است که می‌ توان پیام‌ های جبران‌ ناپذیری داشت. داشتن وکیل متخصص در زمینه جرم ، می‌ تواند کمک کند تا از مجازات‌ های سنگینی که در انتظار فرد مجرم است، جلوگیری شود. وکیل مجروح می تواند در موارد زیر کمک کند:

 • تحقیق و بررسی پرونده
 • دفاع از حقوق در مراحل مختلف دادرسی
 • کمک برای دریافت تخفیف از مجازات
 • مشاوره حقوقی در روند قانونی

وکیلان متخصص در سرقت مسلحانه در گروه وکلای کیفری ژیوار بهترین ­ها را در می­ توانند در دفاع از موکل خود ارائه دهند. این وکلا در پرونده‌ های سرقت مسلحانه در ایران نقش حیاتی داشته و برای حفظ حقوق متهمان و پیگیری مسیر قانونی پرونده‌ ها تلاش می‌ کنند. آنها با قوانین و مقررات حقوقی ایران آشنا بوده و به عنوان مدافعان حقوقی مسئولیت‌ هایی را که بر عهده دارند به بهترین نحو انجام می­ دهند.

سوالات کیفری در باب وکیل سرقت مسلحانه

در این بخش مفتخر به پاسخگویی سوالات کیفری در باب وکیل سرقت مسلحانه می باشیم:

 • وظایف وکیل سرقت مسلحانه چیست؟ در این بخش، به برخی از وظایف وکیل سرقت مسلحانه اشاره خواهد شد. بعضی از این وظایف عبارتند از: مشاوره حقوقی به موکل در مراحل مختلف پرونده، تهیه و تنظیم دادخواست، لوایح، اعتراضات و درخواست­های مربوط به پرونده، حضور در جلسات دادگاه و دفاع از حقوق و منافع موکل، استعلام و تقاضای دریافت شواهد، مدارک، گزارش­ها و نظرات کارشناسی، برقراری ارتباط با شاکیان، شاهدان، مقامات قضایی و سایر ذینفعان پرونده، تلاش برای رسیدن به توافق یا صلح با طرف مقابل در صورت امکان و تقاضای تجدید نظر یا استیناف در صورت لزوم
 • وکیل مسلحانه چی کسی است؟ وکیل مجروح کسی است که با قوانین و روش های دادگستری در این حوزه آشنا بوده و قادر است به صورت حرف های پرونده را بررسی کرده و دفاع مناسب را برای موکل خود انجام دهد. این وکیل می تواند با استفاده از شواهد، شهادت ها، استثنائات، تخفیفات، نظرات و رفع ابهامات، سعی کنید تا حکم منصفانه را برای موکل خود به دست آورد.
4.7/5 - (4 امتیاز)

4 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.