وکیل سید حسن ذوقی

سید حسن ذوقی

⚖ وکیل دادگستری

⚖ عضو مرکز وکلا و کارشناسان قوه قضائیه

⚖ با 20 سال سابقه وکالت و مشاوره حقوقی

⚖ متخصص در دعاوی کیفری

شماره تماس: 09101923725

02122927763

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، خیابان ظفر، بعد از خیابان نساء، پلاک 52، ساختمان بانک تجارت، طبقه سوم، واحد 3

کیفیت خدمات تضمینی

امتیاز 4.9 بر اساس دیدگاه مشتریان

بررسی مدارک قبل از قبول وکالت

وکیل قاچاق

همراهی وکیل قاچاق در جامعه ما بسیار حائز اهمیت است. در هر جامعه ای امکان وقوع جرایمی مانند قاچاق وجود دارد و این موضوع قابل انکار نیست. وکیل قاچاق از جمله افرادی است که با تکیه بر دانش و مهارت خود سعی در کاهش وقوع این گونه جرائم و کاهش تعداد آنها دارد.

اینفوگرافیک وکیل قاچاق

وکیل قاچاق متخصص تهران

وکیل قاچاق متخصص می تواند با انجام امور مختلف حقوقی به رسیدگی به پرونده ها کمک کند. وکیل قاچاق متخصص با نوشتن دادخواست حقوقی، رسیدگی به پرونده حقوقی را آغاز می کند. البته توجه داشته باشید که شروع رسیدگی به پرونده حقوقی توسط خواهان پرونده انجام می شود. خواهان پرونده می تواند از همان ابتدا به وکیل قاچاق متخصص مراجعه کند تا دادخواست قانونی توسط وی تنظیم شود. دادخواست تنظیم شده توسط وکیل قاچاق به صورت کاملا تخصصی و در چارچوب قوانین کشور تهیه می شود. به طور معمول بسیاری از افراد از این قوانین آگاهی نداشته و با نحوه نوشتن دادخواست آشنایی ندارند، بنابراین ارجاع پرونده به وکیل قاچاق متخصص بسیار مهم است.

  • آدرس بهترین دفتر وکالت در تهران: خیابان شریعتی، خیابان طفر، بعد از خیابان نساء، پلاک 52، واحد 3
مشاوره با وکیل قاچاق

چرا وکیل قاچاق؟

حقیقت این است که قانون کشور ما برای عاملان کالای غیر قانونی و ارز شرایط سختی در نظر گرفته است. بنابراین، کاملاً طبیعی است که کسانی که نمی توانند بی گناهی خود را ثابت کنند یا نمی توانند به دادگاه نشان دهند که جرمی که به آن متهم شده اند بسیار جدی تر از جرمی است که شخص واقعاً مرتکب شده است، به مجازات شدیدتری محکوم می شوند. در نظر داشته باشید که بدون داشتن وکیل در امر کالای غیر قانونی و ارز، احتمال موفقیت در دادگاه کیفری بسیار کم و حتی نزدیک به صفر است.

وکیل قاچاق متخصص

کجا می توانیم یک وکیل متخصص قاچاق پیدا کنیم؟

اگر از آن دسته افرادی هستید که به دنبال وکیل متخصص برای جرایم غیر قانونی هستید; به شما توصیه می کنیم در این زمینه از گروه وکلای کیفری ژیوار کمک بگیرید. گروه تخصصی و حرفه ای وکلای ژیوار دارای سابقه و تجربه کافی در حل مشکلات حقوقی مربوط به پرونده های قاچاق می باشد. شما می توانید از طریق گروه وکلای کیفری ژیوار با بهترین وکیل کالای غیر قانونی و ارز آشنا شده و سپس پرونده خود را به وی بسپارید. این وکیل متخصص و متعهد می تواند بهتر از هرکس دیگری به شما کمک کند تا در کمترین زمان ممکن بهترین نتیجه را از دادرسی بگیرید.

مزیت مشاوره تلفنی  حضوری در گروه وکلای کیفری ژیوار توسط وکیل قاچاق:

قانون اصلاح قانون مبارزه با قاچاق كالا و ارز

در سایت قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران قانون اصلاح قانون مبارزه با قاچاق كالا و ارز در 47 ماده انشتار شده است.

ماده 1ـ متن زير به عنوان تبصره به بند «ج» ماده (1) قانون مبارزه با قاچاق كالا و ارز مصوب 3/ 10/ 1392 الحاق مي شود:
تبصره ـ هرگاه كالايي به موجب صلاحيت اعطائي قانون، بر اساس مصوبات هيأت وزيران يا ساير مراجع قانوني بنا به مقتضيات و شرايط خاص، صدور يا ورود آن ممنوع شود، در حكم كالاي مجاز مشروط است و حسب مورد مجازات جرائم و تخلفات مربوطه، حداكثر مجازات مربوط به كالاي مجاز مشروط است.

ماده 2ـ در بند «خ» ماده (1) قانون، عبارت «هزينه حمل و نقل و» حذف مي شود.

مرجع صالح برای رسیدگی به جرم غیرقانونی

باید با کمک وکیل قاچاق از همان ابتدا جریان پرونده را به مراجع ذیصلاح ارائه دهید تا به موضوع رسیدگی شود. بر اساس قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، مراجع ذیصلاح را می توان به موارد زیر تقسیم کرد:

  • رسیدگی به جرایم قاچاق سازمان یافته و حرفه ای کالا
  • ارز کالای غیر قانونی ممنوعه

ارز مستلزم حبس یا انفصال از خدمات دولتی در صلاحیت دادسرا و دادگاه انقلاب است. سایر موارد کالای غیر قانونی و ارز تخلف محسوب شده و رسیدگی به آنها در صلاحیت سازمان تعزیرات حکومتی است. چنانچه پرونده ای دارای چند متهم باشد و تعقیب یکی از آنها در صلاحیت مرجع قضایی باشد، به اتهامات سایر افراد نیز در این مراجع رسیدگی می شود. مشاوره حقوقی قاچاق

قوانین مربوط به قاچاق

قوانین مبارزه با قاچاق کالا و ارز مصوب سال 1392 با اصلاحات سال 1394، قاچاق انسان مصوب سال 1383، و مجازات قاچاق اسلحه و مهمات، اهمیت اجتماعی و حقوقی را برای پیشگیری و مجازات افراد و شرکت‌ ها در فعالیت‌ های قاچاق تأکید می‌ کنند. این قوانین، اقدامات تنبیهی و پیگیری حقوق افراد را ارتقا می‌ بخشند و نقض آنها می‌ تواند به مجازات‌ های جدی و پیگرد قانونی توسط وکیل قاچاق منجر شود.

سایت ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز: https://epe.ir/

بررسی جرم قاچاق در قانون مبارزه با قاچاق انسان

قانون مبارزه با قاچاق انسان، جرم قاچاق انسان را به عنوان جرم انگاری تعریف می‌ کند و این جرم مرکب از دو عمل اصلی است. اولین عمل، وارد یا خارج کردن افراد از مرز کشور است. دومین عمل، مخفی کردن یا فراهم کردن موادی است که باعث اخفاء افراد می‌ شود. علاوه بر این، ماده 2 این قانون به اعمالی اشاره دارد که ممکن است قاچاق نباشند، اما مجازات قاچاق را در پی خواهند داشت. در این جرم، عنصر معنوی نیز حائز اهمیت است. سوء نیت عام جرم قاچاق انسان، قصد فحشاء یا برداشت اعضاء و جوارح یا ازدواج را شامل می‌ شود. وکیل قاچاق در تدافع افراد نقش کلیدی دارد تا در دادگاه‌ ها به حقوق و مصلحت موکلانش پایبند باشد.

وکیل برای پرونده قاچاق

وکیل برای پرونده قاچاق

متأسفانه در کشور ما، مشکلات قاچاق در مناطق مرزی رواج دارد و روزانه کالاهای مختلفی کشف و ضبط می‌ شوند. عدم رعایت قوانین یا نقص در اجرای صحیح آنها، باعث بروز مشکلات در این زمینه شده است. افراد ممکن است به طور ناخواسته یا بدون آگاهی درگیر این مسائل شوند. به همین دلیل، مشاوره حقوقی از وکیل قاچاق ماهر در این زمینه می‌ تواند به حل پرونده‌ ها کمک کند. قبل از هر اقدامی، توصیه می‌ شود که از تجربه و تخصص وکیل  قاچاق بهره بگیرید. این اقدام به شما در حفظ حقوق و مصلحت شما کمک خواهد کرد.

وظایف وکیل متخصص در موارد غیرقانونی

وکیل قاچاق می تواند مجازات متهمان را تا حد زیادی کاهش دهد. حقیقت این است که امروزه مجازات جرایم مربوط به کالای غیر قانونی و خروج ارز از کشور درجات مختلفی دارد. به بیان بهتر باید گفت مرتکب جرم غیر قانونی ممکن است به بیشترین یا کمترین مجازات محکوم شوند. البته همه ترجیح می دهند کمترین تنبیه به او داده شود تا کمتر دچار مشکل و رنج شوند. اما چه چیزی باعث می شود این مجازات ها به پایین ترین و بالاترین حد ممکن برسد؟ اگر بخواهیم این موضوع را به تفصیل بررسی کنیم باید بگوییم که اسناد و مدارک موجود، دفاعیات ارائه شده از سوی متهم تاثیر بسزایی در تعیین نوع مجازات دارد. در خصوص وکیل فروش مال غیر و یا مشاوره حقوقی مال غیر می توانید با گروه وکلای کیفری ژیوار در ارتباط باشید.

خدمات گروه وکلای کیفری ژیوار

وظیفه تنظیم اسناد و ارائه به دادگاه بر عهده وکیل قاچاق متخصص می باشد. وکیل قاچاق متخصص با تکیه بر تخصص و مهارت بالای خود در جریان رسیدگی به پرونده های مربوط به کالای غیر قانونی و ارز می تواند عملکرد نسبتاً خوبی در مراحل رسیدگی داشته باشد. شما می توانید با مشاوره با وکیل قاچاق متخصص و کارشناسان حقوقی در گروه وکلای کیفری ژیوار دامنه اقدامات خود را مشخص کنید. و از کسب نتیجه مطلوب خود مطمئن باشید. وکیل قاچاق متخصص با توجه به دانش و تجربه خود می تواند مدارک لازم را برای دفاع شما جمع آوری کرده و پرونده را به سمت حداقل مجازات سوق دهد.

سوالات متداول در باب بهترین وکیل قاچاق ارز

در این بخش مفتخر به پاسخگویی در باب بهترین وکیل قاچاق ارز می باشیم:

  • وکیل قاچاق متخصص کیست؟ وکیل قاچاق متخصص می تواند با انجام امور مختلف حقوقی به رسیدگی به پرونده ها کمک کند. وکیل قاچاق متخصص با نوشتن دادخواست حقوقی، رسیدگی به پرونده حقوقی را آغاز می کند.
  • وظایف وکیل متخصص در موارد غیرقانونی چیست؟ وکیل قاچاق می تواند مجازات متهمان را تا حد زیادی کاهش دهد. حقیقت این است که امروزه مجازات جرایم مربوط به کالای غیر قانونی و خروج ارز از کشور درجات مختلفی دارد. به بیان بهتر باید گفت مرتکب جرم غیر قانونی ممکن است به بیشترین یا کمترین مجازات محکوم شوند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *