سند اجاره ای برای زندانی در قم

سند اجاره ای برای زندانی در قم

سند اجاره ای برای زندانی در قم را از گروه وکلای کیفری ژیوار بخواهید. برای اجاره سند بایستی با وکیل امور کیفری  با تجربه مشورت نمائید. چرا که، دعاوی جزایی و کیفری بمانند دعاوی حقوقی نمی باشند و نیاز به تجربه شخصی و آشنایی به دادسراها و نحوه برخورد و نگاه دادستان، بازپرس و دادیار همچنین قضات دادگاه های کیفری یک و دو دارد.

قضات دادگاه ها و دادسراهای کیفری بعضا نگاهی بسیار مثبت به متهم دارند و به نحوی تلاش در مختومه نمودن و صدور قرار منع تعقیب یا تعلیق و یا توقیف می نمایند. بالعکس بعضی قضات نیز نگاهی بسیار منفی نسبت متهم دارند و سعی می کنند به هر نحو ممکن قرار مجرمیت علیه متهم صادر کنند. جالب این که قضات و بازپرس ها از یک شعبه به شعبه دیگر و یا نمایندگی دادستان و یا ارتقای شغلی به دادگاه های کیفری یا تجدید نظر می نمایند.

از جمله این جرایم می توان به موارد بیشماری اشاره کرد:

 • قتل
 • سرقت
 • روابط نامشروع
 • کلاهبرداری
 • جعل
 • تهدید
 • توهین و افترا
 • قاچاق کالا و ارز
 • جرم مربوط به مواد مخدر

گروه وکلای کیفری ژیوار راهنمای شما در باب سند اجاره ای می باشد.

خدمات تخصص وکیل اجاره سند

وکیل در امور کیفری

براساس ماده 346 آیین دادرسی کیفری، در تمام امور کیفری، دو طرف می توانند وکیل یا وکلای مدافع خود را معرفی نمایند. در صورت تعدد وکیل، حضور یکی از آنان برای تشکیل دادگاه و رسیدگی کافی می باشد. در غیر جرایم موضوع صلاحیت دادگاه کیفری یک، هر یک از دو طرف می توانند حداکثر 2 وکیل به دادگاه معرفی کنند. در جرایم کیفری و مراحل مقدماتی رسیدگی شخص می تواند یک وکیل داشته باشد، مگر این که طبق تبصره ماده 346 قانون آیین دادرسی کیفری باشد.

ماده 346 قانون آیین دادرسی کیفری ویکی حقوق: در تمام امور کیفری، طرفین می‌ توانند وکیل یا وکلای مدافع خود را معرفی کنند. در صورت تعدد وکیل، حضور یکی از آنان برای تشکیل دادگاه و رسیدگی کافی است.

تبصره – در غیر جرائم موضوع صلاحیت دادگاه کیفری یک، هر یک از طرفین می‌ توانند حداکثر دو وکیل به دادگاه معرفی کنند.

وثیقه مازاد چیست و آیا امکان پذیر است؟

وثیقه مازاد به معنای آن است که یک سند دو یا چند بار به عنوان وثیقه مورد استفاده قرار بگیرد. برای مثال حالتی را فرض کنید که یک سند به ارزش 2 میلیارد برای قرار وثیقه ای به میزان 1 میلیارد به مرجع قضایی تودیع شده است. وثیقه مازاد به این معناست که ارزش مالی باقی مانده از آن سند یک بار دیگر به عنوان وثیقه مورد استفاده قرار بگیرد. در واقع رهن بخشی از ارزش مالی یک سند مانع از رهن باقی مانده ارزش مالی آن در جایی دیگر نیست.

مقالات مرتبط  اجاره سند در کرمانشاه

البته شرط انجام وثیقه مازاد این است که ارزش مالی باقی مانده از سند برای میزان وثیقه ای که تعیین شده کافی باشد. این ارزش مالی باقی مانده هم توسط کارشناس رسمی دادگستری که از سوی مرجع قضایی برای ارزیایی ارزش مالی سند فرستاده می شود تعیین می شود و نظر مرجع قضایی مبتنی بر نظر این کارشناس خواهد بود. اگر باقی مانده ارزش مالی سند برای وثیقه کافی نباشد طبیعتا آن سند به عنوان وثیقه مورد قبول مرجع قضایی قرار نمی گیرد.

سند اجاره ای باید متعلق به مال غیر منقول باشد؟

بر اساس قانون آیین دادرسی کیفری که مقررات مربوط به قرار وثیقه را تعیین کرده است، لزومی ندارد که وثیقه تودیع شده توسط فرد حتما از نوع مال غیر منقول باشد و در واقع فرد بین ارائه ضمانت نامه بانکی، ارائه وجه نقد یا ارائه سند مربوط به مال منقول یا غیر منقول به عنوان وثیقه مخیر است. اما طبق رویه قضایی محاکم معمولا از افراد سند ملکی یعنی سند متعلق به مال غیر منقول خواسته می شود و سایر انواع وثیقه مورد پذیرش قرار نمی گیرد. بنابراین بهتر است از همان ابتدا به دنبال اجاره سند ملکی باشید.

وکیل امور کیفری قم

وکیل امور کیفری در قم و هر شهر دیگری بایستی در حوزه حقوق جزا دارای دیتا کافی باشد با اشاره بدین موضوع که حقوق جزا شاخه ای از حقوق عمومی است. در حقوق عمومی که تمامی افراد جامعه را در برمی گیرد، بنیان گذار آسایش و آرامش مردم است، اگر فرد جرمی مرتکب شود در حقیقت منجر به سلب آسایش و آرامش از جامعه شده است.

استفاده از سند اجاره ای برای زندانی در قم

اما کاربرد سند اجاره ای برای زندانی در قم چیست؟ باید بدانید، سند اجاره ای برای زندانی در قم در تمام موقعیت هایی که فرد نیاز به استفاده از سند دارد به عنوان تضمین کننده عمل می کند و کاربرد دارد. افراد برای موقعیت های مختلفی می توانند از سند اجاره ای استفاده می کنند. که از جمله آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • برای آزادی یا مرخصی زندانی
 • به سند نیاز داشته باشند.
 • زمانی که فرد زندانی یا خانواده وی
 • سند مالکیتی نداشته باشند.

در چه مواقعی می توان برای سند اجاره ای برای زندانی در قم اقدام نمود؟

یکی از مهم ترین قرارهای تامین کیفری، قرار وثیقه می باشد که در صورت عدم تامین وثیقه، در مدت مشخص شده توسط بازپرس، متهم بازداشت می شود. از دیگر کاربردهای رایج سند اجاره ای، می توان به اجاره سند برای گرفتن وام از بانک اشاره کرد. در این زمان شخص می تواند از انواع سندهای اجاره ای برای دادن تضمین به بانک استفاده کند.

دیگر کاربرد سند اجاره ای ممنوع الخروجی است. این قانون یکی از قرارهای نظارت قضایی است که برای تضمین حضور متهم در کشور تا پایان تحقیقات یا به دلایل دیگری اهمیت دارد. افرادی که طبق این قانون ممنوع الخروج هستند، می توانند با ارائه سند به عنوان تضمین بازگشت، از کشور خارج شوند. دلایل مختلفی برای ممنوع الخروج شدن افراد وجود دارد مانند، ممنوع الخروجی مالیاتی، ممنوع الخروجی بابت پرداخت مهریه، ممنوع الخروجی بدهکاران بانکی، ممنوع الخروجی متهم در راستای انجام تحقیقات بیشتر و همچنین ممنوع الخروجی مشمولان سربازی.

مقالات مرتبط  اجاره سند در رشت و وثیقه فوری زیر 24 ساعت

در چه مواقعی می توان برای سند اجاره ای برای زندانی در قم اقدام نمود؟

قرار وثیقه زندانی

به طو کلی، قرار وثیقه زندانی در مواقعی صادر می شود که قاضی احتمال می دهد امکان فرار زندانی وجود دارد. در این زمان در راستای گرفتن تضمین از متهم، وی را ملزم به ارائه وثیقه می کند، که شرایط آن، بسته به جرم ارتکابی متهم می تواند متفاوت باشد. قرار وثیقه، در دو حالت می تواند صادر شود:

 • زمانی که بازپرس، قرار وثیقه صادر کرده و در صورت عدم تامین وثیقه مناسب، متهم بازداشت می شود.
 • زمانی که متهم در زندان است و درخواست مرخصی می کند و مقام قضایی، قرار وثیقه صادر می گردد.

در مواقعی که متهم یا خانواده او، سند تعیین شده توسط دادگاه را نداشته باشند، می توانند با اجاره سند برای وثیقه مانع از زندانی شدن فرد شوند. این سند باید دارای یکسری شرایط باشد، از جمله اینکه، ارزش وثیقه برای مرخصی زندانی، نباید از خسارت وارده توسط متهم، کمتر باشد.

برای اجاره سند در قم به کجا مراجعه کنیم؟

بدیهی است، بهترین مکان برای اجاره سند قم دفتر وکیل می باشد. اجاره وثیقه برای دادگاه قم و یا اجاره وثیقه برای دادسرای قم با اجاره وثیقه برای مرخصی زندانی در قم متفاوت است. از نظر قیمت اجاره سند برای زندانی قم نیز با تهران متفاوت است. اجاره وثیقه در قم می تواند از همه شهرهای ایران تهیه گردد و همچنین می توان وثیقه اجاره ای در قم را از فقط شهر قم تهیه کرد.

ولی همانطور که می دانید اجاره سند قم برای زندانی قم ممکن است یک روزه انجام گردد ولی اجاره سند برای زندانی قم از شهرهای دیگر ممکن است چند روز زمان ببرد. در هرحال، ما در گروه وکلای کیفری ژیوار می توانیم با شرایط مناسب سند برای زندانی در قم را تهیه نماییم.

مزیت تنظیم لایحه و شکواییه در گروه وکلای کیفری ژیوار:

 

سند اجاره ای برای زندانی در قم

برای زندانیان در قم، اجاره سند یک گزینه مورد نیاز است که در برخی مواقع مورد استفاده قرار می‌ گیرد. سند اجاره‌ ای به عنوان یک وثیقه قابل قبول برای دادسرا استفاده می‌ شود. برای اجاره سند به زندانیان در قم، شما باید با موسسات و شرکت‌ های قابل اعتماد و قانونی همکاری کنید. مهم است که از سایت‌ ها و مراجع معتبر مشاوره و اطلاعات لازم را دریافت کنید. همچنین، همکاری با وکلای مجرب و دارای تجربه در این زمینه توصیه می‌ شود تا شما را در فرایند اجاره سند راهنمایی کنند و نظارت لازم را بر عملیات انجام دهند.

در این روند، حواستان به مسائل قانونی و قوانین مربوطه باشد. پیش از اقدام به اجاره سند، تحقیق و مشورت حقوقی لازم است تا از معتبر بودن موسسات و صحت فرایند اطمینان حاصل کنید. همچنین، رعایت قوانین و مقررات مربوطه و انتخاب موسسات با سابقه و قابل اعتماد از اهمیت بالایی برخوردار است.

مقالات مرتبط  سند اجاره ای برای زندانی در کرج

با رعایت دقیق و مطمئن قوانین، می‌ توانید به طور مشروع سند اجاره‌ ای مورد نیاز زندانیان در قم را تهیه کنید و در پاسخ به نیازهای آنها عمل کنید. این روند با مشاوره و همکاری با متخصصان حقوقی و وکلای حرفه‌ ای قابل دستیابی است.

هزینه سند اجاره ای برای زندانی در قم

ممکن است بسیاری تصور کنند، قیمت اجاره سند به ارزش آن یا به تعداد سندی که اجاره می شود بستگی دارد. اما باید بدانید هر سند، قیمت مشخصی دارد. اما همیشه این طور نیست و به شرایط مختلف و نوع سندی که اجاره داده می شود بستگی دارد و می تواند سند ملک یا اتومبیل باشد.

به طور کل اجاره سند قیمت مشخصی ندارد، چرا که به نوع سند و مواردی که سند برای آن اجاره می شود وابسته است. مراکزی که اقدام به اجاره سند می کنند، بر اساس نوع، ارزش و مورد استفاده از آن (در مواردی که اجاره سند برای آزادی زندانی باشد، به جرم ارتکابی نیز بستگی دارد) اقدام به محاسبه قیمت سند میکنند.

خدمات گروه وکلای کیفری ژیوار به شرح زیر است:

خدمات گروه وکلای کیفری ژیوار

در این بخش مفتخر به پاسخ گویی سوالات متداول شما در باب سند اجاره ای می باشیم: 

 • قرار وثیقه کی صادر می گردد؟ برای آزادی موقت متهم و مرخصی از زندانی قرار وثیقه از طرف مراجع محترم قضایی صادر می گردد ک مبلغ آن بستگی به جرم دارد .
 • برای اجاره سند در قم چه ضمانت هایی لازم می باشد؟ چک یا سفته، جواز کسب و فیش حقوقی

امید بر این است که با به اتمام رسیدن این مقاله توانسته باشیم اطلاعات مفیدی در باب سند اجاره ای برای آزادی زندانی در قم در اختیار شما قرار دهیم.

بهترین مرکز برای اجاره سند در قم

در این بخش به معرفی بهترین مرکز برای اجاره سند در قم می باشیم:

گروه وکلای کیفری ژیوار

 • آدرس سایت: https://www.jivarlaw.com/
 • آدرس: خیابان شریعتی، خیابان ظفر (شهید دستگردی)، بعد از خیابان نساء، پلاک 52
 • شماره تماس: 09101923725

سند گذار

 • آدرس سایت: https://sanadgozar.com/
 • شماره تماس: 09220562433
 • آدرس: تهران، سعادت آباد، بلوار فرحزادی، نبش گلستان دوم ، پلاک 94، طبقه 1، واحد 1

ایران سند

موسسه حقوقی تهران بزرگ

 • آدرس سایت: https://www.tehranbozorg.com/
 • شماره تماس: 02191095670
 • آدرس: ایران، تهران، خیابان نلسون ماندلا (جردن)، ساختمان وکلای تهران بزرگ

گروه وکلای کیفری ژیوار راهنمای شما در باب اجاره سند می باشد.

سوالات متداول در باب سند اجاره ای برای زندانی در قم

 • آیا گروه وکلای کیفری ژیوار برای سند اجاره ای برای زندانی در قم اقدام می کند؟ بله در گروه وکلای ژیوار خدمات برای اجاره سند در تهران و شهرستان ها صورت می گیرد.
 • هزینه سند اجاره ای برای زندانی در قم چقدر است؟ هزینه اجاره سند به ارزش آن یا به تعداد سندی که اجاره می شود بستگی دارد. اما باید بدانید هر سند، قیمت مشخصی دارد. اما همیشه این طور نیست و به شرایط مختلف و نوع سندی که اجاره داده می شود بستگی دارد و می تواند سند ملک یا اتومبیل باشد.
5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.