وکیل سید حسن ذوقی

سید حسن ذوقی

⚖ وکیل دادگستری

⚖ عضو مرکز وکلا و کارشناسان قوه قضائیه

⚖ با 20 سال سابقه وکالت و مشاوره حقوقی

⚖ متخصص در دعاوی کیفری

شماره تماس وکیل پزشکی تهران: 09101923725

02122927763

آدرس وکیل پزشکی تهران: تهران، خیابان شریعتی، خیابان ظفر، بعد از خیابان نساء، پلاک 52، ساختمان بانک تجارت، طبقه سوم، واحد 3

کیفیت خدمات تضمینی

امتیاز 4.9 بر اساس دیدگاه مشتریان

بررسی مدارک قبل از قبول وکالت

وکیل پزشکی تهران

وکیل پزشکی تهران با 20 سال سابقه وکالت متخصص در جرایم پزشکی برای دعاوی و دارویی، رسیدگی به دعاوی پزشکی را از گروه وکلای کیفری ژیوار بخواهید. گروه وکلای کیفری ژیوار سال ها است که در این زمینه به صورت تخصصی فعالیت داشته و نتایج بسیار مطلوبی را به دست آورده است.

 • بهترین وکیل پزشکی در تهران کیست؟
 • حق الوکاله وکیل پزشکی تهران چقدر است؟
 • وکیل نظام پزشکی چه فرقی با وکیل پزشکی تهران دارد؟
 • وکیل تخلفات پزشکی در تهران چه وظایفی دارد؟
اینفوگرافیک خدمات تخصصی وکیل پزشکی تهران

بهترین وکیل پزشکی تهران

بهترین وکیل پزشکی در تهران همانطور که عرض کردم نه تنها در بخش دعاوی کیفری باید متخصص باشد تا مراحل دادرسی کیفری و جزایی را خوب بشناسد طبعا باید به قوانین خاص پزشکی نیز شناخت داشته باشد. این مهم زمانی محقق می شود که وکیل کیفری تجربه کافی در پرونده های پزشکی داشته باشد تا به تدریج به چنین پرونده هایی مسلط گردد. با توجه به آنکه دادسرای جرایم پزشکی تهران در محله دبستان تهران از شعب بازپرسی و دادیاری معدودی برخوردار است، بهترین وکیل پزشکی در تهران قاعدتا به دلیل کثرت انجام پرونده های پزشکی شناخت خوبی نسبت به سلیقه و رفتار قضایی بازرسان و دادیاران این دادسرای پزشکی دارد.

 • شماره وکیل تخلفات پزشکی: 09101923725
 • آدرس وکیل جرائم پزشکی: خیابان شریعتی، خیابان طفر، بعد از خیابان نساء، پلاک 52، واحد 3

آنچه باید در باب استخدام یک وکیل جرایم پزشکی خوب بدانید:

نمونه شکایت نامه (شکوائیه) قصور پزشکی (منجر به آسیب دائمی)

نمونه شکایت نامه (شکوائیه) قصور پزشکی (منجر به آسیب دائمی)

وظایف بهترین وکیل جرایم پزشکی در تهران

وظایف بهترین وکیل جرایم پزشکی در تهران که متخصص جرایم تصادفات توسط بهترین وکیل کیفری به شرح زیر است:

 • آگاهی کامل بر قوانین تصادفات و اطلاعات به روز
 • مهارت در تنظیم لایحه و شکواییه
 • حفظ حقوق موکل
 • صداقت در پرونده های کیفری
 • اطلاعات لازم در مورد پیشرفت و جزئیات پرونده
وظایف بهترین وکیل جرایم پزشکی در تهران

وکیل جرایم پزشکی در تهران

وکیل جرایم پزشکی در تهران با توجه به گستردگی و رواج این دعاوی در زمان حاضر باید با تسلط کامل بر قوانین و مقررات حاکم بر این گونه جرائم و نیز آگاهی نسبی از رویه های پزشکی اقدام کند. به این ترتیب وکیل جرایم پزشکی ابتدا باید تشخیص دهد که آیا جراحت وارده به بیمار ناشی از تخلف پزشک بوده است و آیا قابل تعقیب است یا خیر؟ و سپس با جمع آوری مدارک لازم از بیمار آسیب دیده و تنظیم شکایت مبسوط، طرح دعوی نماید. داشتن تجربه کافی برای فعالیت در این زمینه بسیار مهم است زیرا موارد پزشکی دارای نکات تخصصی است که بزرگواران در این موارد نیاز به تجربه دارند.

تلفن شکایات پزشکی تهران: تنها شماره تلفن تماس پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، شماره تلفن 190 مربوط به مرکز پاسخگویی به شکایات این وزارتخانه است.

وکیل پزشکی خوب در تهران

وکیل تخلفات پزشکی و نحوه رسیدگی در دادگاه تهران

ابتدا برای طرح هرگونه شکایت طبق رویه جدید دادگاه ها، شاکی باید به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک قضایی مراجعه کند. و شکایت خود را شخصا یا از طریق وکیل جرایم پزشکی ثبت کند. پرونده به دادسرای جرایم پزشکی تهران و یا به دادسرای مربوطه شهرستان ها ارجاع شده است. معاون پس از ارجاع به دادسرا، پرونده را به یکی از شعب بازپرسی یا دادسرا ارجاع می دهد.

جستجوی دفاتر خدمات الکترونیک قضائی از طریق سایت: https://adliran.ir/Home/GetPolice

تبصره: شعبه رسیدگی کننده در تهران یا شهرستان ها با توجه به آسیب وارده به بیمار اعم از فوت یا جراحت جسمی پرونده پزشکی بیمار را از مرکز درمانی مربوطه درخواست و سپس جهت تکمیل مستندات به کمیسیون پزشکی ارائه می نماید. همه این موارد را می توانید از وکیل جرایم پزشکی موسسه حقوقی ما بپرسید. یا این مراحل را با آنها انجام دهید.

جستجوی رفاتر خدمات الکترونیک قضائی

قوانین نظام پزشکی

ماده 1 نظام پرشکی که از سایت قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران آورده شده است: (منسوخه 05ˏ08ˏ1399) نظام پزشكي سازماني است مستقل و داراي شخصيت حقوقي و مرجع صلاحيتدار براي حفظ شئون و پيشرفت امور پزشکي و تنظيم‌ روابط حرفه‌ اي بين پزشگان و حفظ حقوق مردم و مؤسسات ملي و دولتي در برابر صاحبان فنون پزشگي و بالعكس در سراسر كشور مي باشد.

قوانین نظام پزشکی

وکیل رسیدگی به جرایم پزشکی در سازمان نظام پزشکی تهران

نقض قانون به مواردی اطلاق می شود که افراد یک حرفه یا شغل مقررات و آیین نامه های سیستم ها را نقض کنند. رعایت این قوانین برای حفظ سلامت و ایمنی افراد آن حرفه در نظر گرفته می شود.

وقتی پزشک در طول مراحل درمان رفتاری را انجام می دهد که باعث آسیب به بیمار می شود و این آسیب ناشی از اشتباه پزشک است، این رفتار برای پزشک مسئولیت ایجاد می کند. و مصدوم یا بیمار علاوه بر مطالبه غرامت از مراجع قضایی می تواند برای اعلام تخلف پزشک به سازمان نظام پزشکی نیز مراجعه کند. و پزشک مورد نظر باید پاسخگوی رفتار خود در آن مرجع باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، می توانید با گروه وکلای کیفری ژیوار تماس بگیرید و با وکیل جرایم پزشکی صحبت کنید.

آدرس سایت سازمان نظام پزشکی: https://irimc.org/

مجمع عمومی سازمان نظام پزشکی

مزایای مشاوره حقوقی با وکیل پزشکی در تهران

مزایای مشاوره حقوقی جرایم پزشکی این است که قبل از اقدام قانونی از مسائل حقوقی مرتبط و موارد احتمالی مطلع خواهید شد. زیرا ممکن است موارد زیادی در پرونده جنایی شما پیش بیاید. بنابراین منظور از مشاوره حقوقی تخصصی گروه وکلای کیفری ژیوار، صحبت با وکیل در جرایم پزشکی و وکیل در قصور پزشکی می باشد. همچنین می توانید از یک وکیل کیفری پزشکی بخواهید تا روند عملی دادگاه ها را برای شما توضیح دهد.

خدمات گروه وکلای کیفری ژیوار به شرح زیر است:

خدمات گروه وکلای کیفری ژیوار

وکیل پزشکی در تهران و خدمات قابل ارائه

وکیل کیفری متخصص در دعاوی پزشکی یا وکیل جرایم پزشکی می تواند بهترین راه حل ها و خدمات حقوقی را در همه زمینه ها به شما ارائه دهد، از جمله شکایت از پزشک خاطی، جراح زیبایی، سهل انگاری یا بی احتیاطی پزشک و غیره مواردی مانند:

 • مشاوره حقوقی تخصصی برای شکایت از پزشک.
 • اطلاعاتی در مورد نحوه اثبات خطای پزشکی و سهل انگاری پزشک
 • انجام مراحل رسیدگی به جرایم پزشکی در دادگاه.
 • پیگیری مستمر شکایت شاکی یا موکل در کمیسیون پزشکی مستقر در نظام پزشکی.
 • پیگیری مستمر شکایت موکل در دادسرای جرایم پزشکی.
 • اعتراض به نظر کمیسیون پزشکی و کلیه دستورات صادره از مرجع قضایی مانند دادسرا.
 • تدوین لایحه و انجام دفاعیات مؤثر در پرونده کیفری جرایم پزشکی. چه از جانب پزشک باشد و چه بیمار.

گروه وکلای کیفری ژیوار مستقر در تهران می باشد. گروه وکلای ما با تشکیل دپارتمان تخصصی دعاوی پزشکی به ارائه خدمات حقوقی در زمینه جرایم پزشکی پرداخته اند. با استفاده از وکلای پایه یک دادگستری تخصصی جرائم پزشکی در تهران آماده ارائه خدمات به شما هموطنان عزیز می باشیم جهت مشاوره با وکیل جرایم پزشکی در تهران یا وکیل کیفری در تهران یا وکیل در خیابان فرشته تهران با ما تماس بگیرید.

نمونه شکواییه ایراد صدمه بدنی غیرعمدی ناشی از کار:

نمونه شکواییه ایراد صدمه بدنی غیرعمدی ناشی از کار

سوالات متداول در باب وکیل پزشکی تهران

در این بخش مفتخر به پاسخگویی سوالات متداول در باب وکیل پزشکی تهران می باشیم:

 • بهترین وکیل پزشکی تهران کیست؟ وکیل پزشکی تهران فردی است که به بیماران آسیب دیده مشاوره حقوقی می دهد. پس از توضیح شکایت از پزشک برای بیمار می تواند از بیمار وکالت بگیرد و از پزشک شکایت کیفری کند. در این صورت بیمار احساس راحتی خیال می کند و وکیل اقدامات قانونی را انجام و پیگیر پرونده می شود.
 • مزایای مشاوره حقوقی با وکیل پزشکی تهران چیست؟ مزایای مشاوره حقوقی تخصصی و دقیق با وکیل جرایم پزشکی این است که قبل از اقدام قانونی از مسائل حقوقی مرتبط و موارد احتمالی مطلع خواهید شد. زیرا ممکن است موارد زیادی در پرونده جنایی شما پیش بیاید.
5/5 - (2 امتیاز)

2 دیدگاه ها

 • سلام وقت بخیر خواهر بنده بدلیل انجام جراحی زیبایی لیپوماتیک فوت شدن پزشکی قانونی علت فوت رو آسیب به کلیه ذکر کرده ولی متاسفانه به علت لابی قوی بین پزشکان و کمیسیون پزشکی جواب واضحی به ما نمیدن یعنی اصلا اجازه صحبت کردن نمیدن خواهش میکنم منو راهنمایی کنید ممنون.

  • شما منتظر نظر کمیسیون پزشکی باشید در صورتی که نتیجه به ضرر شما باشد میتوانید به نظریه کمیسیون پزشکی اعتراض نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.