وکیل کیفری شخصی می باشد که دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، جعل سند، فروش مال غیر، ترک انفاق و سایر امور را اقامه می دارد. در این محتوا که متعلق به گروه وکلای کیفری ژیوار می باشد مبحث وکیل کیفری بررسی می گردد.

پیشنهاد می کنیم حتما ویدیو را تاپایان ببینید.

 

وکیل کیفری گروه وکلای کیفری ژیوار

 گروه وکلای کیفری ژیوار متشکل از وکلای دادگستری و کارشناسان حقوق جزا و جرم شناسی تخصصا در بخش کیفری و حقوق جزا فعالیت می نماید. وکیل کیفری خوب علاوه بر تخصص در حقوق جزا و تسلط به نظریه های حقوق جزا و فقه اسلامی بایستی تجربه کافی نیز نسبت دعاوی جزایی داشته باشد.

تشریفات آیین دادرسی کیفری و بخش نامه های سازمان های زیر نظر دادستانی همچنین آرای وحدت رویه در امور کیفری، همه و همه، برای وکیل کیفری بسیار اهمیت دارد. به روز بودن و تحقیق و مطالعه برای وکیل کیفری با تجربه هم امری ضروری و لازم است.

وکیل کیفری با سابقه و با تجربه هم نیاز به استمرار مطالعه دارد. وکالت در امور کیفری نیاز به حس مسئولیت پذیری دارد. وکیل کیفری خوب باید عناصر مادی و معنوی جرم را خوب بشناسد و از آنها نهایت استفاده را ببرد؛ چه در دفاع از منم و چه در تعقیب متهم.

وکیل تضمینی کیفری

وکیل تضمینی کیفری مطلقا نتیجه پرونده را تضمین نمی نماید. اساسا قبول هیچ پرونده ای اعم از کیفری یا حقوقی به شرط نتیجه نیست. چون ریش و قیچی دست قاضی است و فقط وکیل می تواند در دفاع و یا پیگیری شکایت کوتاهی و قصوری نکند.

وکیل تضمینی کیفری نهایت کاری که می تواند انجام دهد توافقی با موکل در خصوص حق الوکاله نماید. یعنی هر زمان حکم متعاقب تلاش وکیل منجر به نتیجه مطلوب و توافق شده گردید مستحق حق الوکاله گردد که معمولا در دعاوی حقوقی رایج است. پس وکیل کیفری تضمینی دروغی بیش نیست. وکیل کیفری تضمینی را بیشتر کارچاق کن ها برای فریب شخص مستأصل و زبان دیده بکار می برند تا به عبارتی متقاضی را سرکیسه کنند.

بهترین وکیل کیفری

بهترین وکیل کیفری به علاوه موارد فوق و تخصص‌ های ذکر شده به دلیل تعدد پرونده های کیفری آشنایی نسبی نیز به قضات دادسرا و دادگاه های کیفری دارد. این شناخت نسبی در نحوه دفاع و طرح شکایت مؤثر است.
گروه وکلای کیفری ژیوار برخوردار از تیم وکلای علاقه مند به امور کیفری و جزایی است. وکلایی بسیار مسئولیت پذیر، متعهد و متخصص در این بخش هستند. آنها خوب می دانند که چگونه از متهم دفاع کنند و چگونه حقوق تضییع شده شاکی را استیفاء نمایند. نباید فراموش کرد که قاضی نیز بمانند ما اشتباه می کند. پس بسیاری از اتهام ها ناروا و بسیاری از احکام نابجا می باشد.

جهت مشاوره و یا اعطای وکالت کلیک کنید.

مشاوره حقوقی

وکیل کیفری خوب در تهران

وکیل خوب در تهران وکیلی است که به وکالت در پرونده های کیفری اشراف بسیار زیادی داشته باشد. وکیل خوب تهران به دلیل کثرت پرونده های موفق کیفری مشهور است. وکلای ژیوار از آنجا که کیفری کار هستند و به صورت کمیسیونی و مشاوره ای پرونده ها را تعقیب می نمایند و تمام پرونده های آنان کیفری است بهترین هستند. برای پیدا نمودن وکیل خوب در تهران حتما به دفتر وکالت این گروه تخصصی مراجعه نمایید.

وکیل جرا و جرم شناسی

وکیل جزا و جرم شناسی وکیلی است که به حقوق جزا و جرم شناسی تسلط کافی دارد مضافا نیز تجربه و سابقه وکالت در پرونده های کیفری دارد. همانطور که می دانید وکالت بسیار متفاوت از علم حقوق است. ممکن است شخصی در مطالعات آکادمی و دانشگاهی بسیار متخصص و دارای دکترای حقوق جزا و جرم شناسی باشد ولی در کسوت وکالت وکیل موفق و کارآمدی نباشد.

آنچه در وکالت شامل طرح شکایت و دفاع مهم تلقی می گردد، تجربه است. به همین جهت قبل از اینکه وکیل دادگستری به درجه پایه یکی برسد باید دوره کارآموزی را طی کند. این نشان می دهد که وکالت امری علی حده از تخصص در حقوق جزا و جرم شناسی است.

وکالت در جرا و جرم شناسی

وکالت در جزا و جرم شناسی به عبارتی وکالت در پرونده های کیفری و جزایی با توجه به آثار و نتایج حکم از اهمیت شایانی برخوردار است. چراکه حکم ناشی از پرونده های جزا و جرم شناسی می تواند نتایج زیانباری برای خانواده ها داشته باشد؛ که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • گسستگی خانواده
 • ففر
 • فساد و فحشا
 • تنزیل شأن اجتماعی
 • بی اعتباری در بازار
 • وکیل جزایی
 • و غیره

وکیل جزایی و عموما وکلای جنایی و پرونده هایی با حبس های سنگین بین 5 تا 20 سال حتما باید نسبت به دادسرا و مقام قضایی که پرونده در آنجا مطرح است شناخت کافی داشته باشند. وکیل جزایی برای دفاع لازم است قبلا چندین جلسه با موکل داشته باشد. اگر موکل در زندان باشد در زندان چند بار ملاقات حضوری داشته باشد. سپس وکیل جزایی باید پرونده را مطالعه دقیق کند و از آن بسیار حرفه ای نکته برداری کند. از ایرادات شکلی تا ایرادات ماهوی، اقاریر ‌و اعترافات، اظهارات شهود، تحقیقات محلی و میدانی، گزارش مامورین در صحنه جرم و وضعیت خانوادگی و دیگر موارد که از لوازم یک دفاع درست می باشد.

وکیل جزا و جرم شناسی در تهران

با توجه به شرح فوق و اهمیت وکالت در امور جزا و جرم شناسی تهران، وکیل جزایی و جنایی حتما باید پرونده را از هر حیث و جوانب مختلف بررسی نماید. بهرحال، وکالت جزایی امری بسیار مهم است و هر وکیل نباید به خود اجازه دهد که بدون تجربه وکالت پرونده جزایی را به عهده گیرد. وکالت در امور جزا و جرم شناسی را می توانید به وکیل جزا و جزم شاسی تهران در گروه وکلای کیفری ژیوار بسپارید که تحت سرپرستی قاضی بازنشسته در امور کیفری مدیریت می گردد و وکلای این گروه اعم از وکیل جزا و جرم شناسی تهران نیز متخصص در پرونده های جزایی هستند.

وکیل جزا و جرم شناسی در تهران

وکیل دعاوی کیفری

وکیل دعاوی کیفری، فردی است که چیرگی و تسط کافی بر انواع موضوعات و جرایم کیفری را دارد. یک وکیل کیفری لازم است مراحلی را طی نماید که عبارت است از:

 • سپری نمودن تحصیلات خود در دوره دانشگاه یا تحصیلات حوزوی
 • قبولی در آزمون کانون وکلا، که اصولاً روز جمعه اولین هفته آذر ماه هر ساله برگزار می گردد.
 • خبر جویی در ارتباط با عدم اعتیاد به مواد مخدر و مشروبات الکی از سوی پزشکی قانونی و عدم سوء پیشینه وی.

پس از پشت سر گذاشتن مراحل فوق می تواند به عنوان کار آموز وکالت شناخته شده و راه خود را نیز ادامه دهد. در نهایت بر طبق علایق خود به رسیدگی پرونده های کیفری می پردازد.

پرونده های کیفری

وکیل کیفری در پرونده هایی به اشتغال می پردازد که نیازمند طرح دعاوی کیفری است. از این جهت وکیل می تواند با طرح به موقع دعوای کیفری در دادگاه از حقوق شاکی دفاع کرده و حق او را نیز از متهم بستاند.

 اغلب حقوق کیفری در برگیرنده جرائمی است که همراه با ستیزه جویی و تند خویی می باشد و احساسات فرد را نیز تحریک می کند. پس به هنگام طرح دعاوی کیفری لازم است پرونده را به وکیل کیفری که دارای غلبه کافی بر احساسات خود است واگذار کنیم.

انواع جرایم کیفری

انواع جرایم کیفری عبارتست از:

از جمله جرایم کیفری است که فرد می تواند در هر یک از جرایم فوق از حق داشتن وکیل در دعاوی کیفری بهره مند شود. از این جهت لازم است وکیل در دعاوی دارای اطلاعات مکفی در زمینه هر یک از جرایم فوق باشد.

مطابق اصل 35 قانون اساسی جمهوری اسلامی

در همه دادگاه ها طرفین دعوی حق دارند برای خود وکیل انتخاب نمایند. اگر توانایی انتخاب وکیل را نداشته باشند باید برای آنها امکانات تعیین وکیل فراهم گردد. از این جهت تمام شهروندان در داخل کشور حق انتخاب وکیل را نیز دارا هستند. در صورت عدم توانایی برای آنها وکیل تعیین می شود. شاکی در دعوای کیفری می تواند به وکیل پایه یک دادگستری مراجعه کند. سپس در ارتباط با پرونده با وی مشورت نماید. او می تواند ادامه روند رسیدگی به پرونده کیفری را به وی واگذار کند. زیرا بنا بر حساسیت موضوع در جرایم کیفری می تواند دارای خسارت های جبران ناپذیری برای هر یک از طرفین باشد.

بنابراین; شاکی در دعوای کیفری می تواند به وکیل پایه یک دادگستری مراجعه نماید. سپس در ارتباط با پرونده با وی مشورت کند. او می تواند ادامه روند رسیدگی به پرونده کیفری را به وی واگذار کند. زیرا بنا بر حساسیت موضوع در جرایم کیفری می تواند دارای خسارت های جبران ناپذیری برای هر یک از طرفین باشد.

روند پیگیری پرونده توسط وکیل کیفری

روند پیگیری پرونده توسط وکیل کیفری

یک وکیل به جهت رسیدگی به پرونده ابتدا به دادسرا مراجعه می کند. (دادسرا یک بنیادی در دادگستری است که در حیطه قضایی هر شهرستان با همراهی دادگاه ها به انجام اموری چون شناسایی جرم، متهم، اقامه دعوی کیفری می پردازد.)

وکیل در امور کیفری با هر یک از اجزای دادسرا (دادیار، بازپرس، معاون دادستان و دادستان) برخورد کرده و مباشرت می نماید. از این جهت باید قدرت برقراری ارتباط را داشته باشد. طرح دعوی در پرونده های کیفری غالباً عموم جامعه را تحت تأثیر قرار می دهد. همچنین در حیطه جرایم غیر قابل گذشت جای می گیرد. چرا که موجب سلب آسایش و آرامش از تمامی جامعه می شود و تنها به یک فرد آسیب وارد نمی کند.

تصمیم قاضی در دعوای کیفری غالباً (تبعید، شلاق، اعدام، قطع عضو، حبس) است. از این جهت در دعاوی کیفری به مدت زمان بیشتری نیاز است تا پرونده به نتایج مطلوبی برسد. وکیل دعاوی بایستی تمام تلاش و قدرت خود را در جریانات پرونده کیفری به کار گیرد. او می بایست در راستای عدم پایمال شدن حقوق شاکی قدم گذارد.

گروه وکلای کیفری ژیوار

گروه وکلای کیفری ژیوار دارای بهترین وکلا در حیطه انواع دعاوی کیفری اعم از موارد زیر است:

 • انواع کلاهبرداری
 • تحصیل مال نامشروع
 • تصرف عدوانی
 • خیانت در امانت
 • جعل و استفاده از سند مجعول
 • و غیره

به همراه سابقه درخشان در طول فعالیت های خود، می توانند راهنمای شما عزیزان باشند.

سؤال از وکیل کیفری

سوال از وکیل کیفری درباره واقعه ای است که می تواند عنوان مجرمانه داشته باشد و یا اساسا عنوان مجرمانه نداشته باشد. اما در نظر مردم مجرمانه تلقی گردد. سؤال از وکیل کیفری باید در بردارنده تمام جوانب اتفاق افتاده باشد. پس قبل از سؤال از وکیل کیفری حتما سؤالات و جزئیات واقعه را بنویسید و سپس از او بپرسید. تا بتوانید پاسخ مناسب دریافت نمایید.

وکیل کیفری در تهران

به هنگام انتخاب وکیل کیفری تهران توجه داشته باشید یک وکیلی را اتخاذ نمایید که ابتدا داری اطلاعات کافی در زمینه انواع دعاوی کیفری باشد. تهران شهر بزرگیست و متأسفانه در شهر بزرگ میزان حیله و نیرنگ بیشتری به چشم می خورد. وکالت نیز از آن دور نیست.

خدمات گروه وکلای کیفری ژیوار به شرح زیر است:

خدمات گروه وکلای کیفری ژیوار

توجه داشته باشید به هنگام انتخاب وکیل در شهرهایی همچون تهران و کرج نهایت دقت را به عمل آورید. لذا زمان و هزینه خود را به درستی به منظور احقاق حق صرف کنید. گروه وکلای کیفری ژیوار با همراهی بهترین وکلاء که دارای سابقه درخشان در ارتباط با دعاوی کیفری هستند. بنا به درخواست شما عزیزان می توانند حلال پرونده های کیفری شما با بهترین روش و کمترین زمان نیز بدون حضور تان در دادسرا باشند.

سوالات پرتکرار در باب وکیل کیفری تهران

در این بخش مفتخر به پاسخ گویی سوالات پرتکرار در باب وکیل کیفری در تهران می باشیم:

 • بهترین وکیل کیفری در تهران کیست؟ بهترین وکیل کیفری تهران کسی است که تجربه لازم را در باب مسائل کیفری، از جهت تسلط بر مباحث کیفری و پرونده داشته و تخصص لازم را کسب کرده باشد. تجربه و تخصص نیز در اثر سال ها کار قضایی و وکالتی بدست می آید. افزون بر آن مساله مهم، دارابودن دانش حقوقی لازم و به روز بودن آن نیز می باشد.
 • وکیل کیفری باید دارای چه ویژگی های باشد؟ دانش حقوقی لازم، تجربه کاری، پیگیری پرونده، لوایح متقن و مستدلی ارائه دهد. در صورتی که مولف کتاب حقوقی هم باشد خیلی خوب است.
 • آیا دوست دارید کار پرونده خود را به بهترین وکیل تهران بدهید؟ گروه حقوقی آساک با داشتن وکلای با تجربه و قضات بازنشسته و اساتید دانشگاه؛ توانایی این را داشته و دارد که بهترین خدمات حقوقی را ارائه دهد.