وکیل کیفری متخصص امور جزایی

 پیشنهاد می کنیم حتما ویدیو را تاپایان ببینید

 
 

وکیل کیفری

 گروه وکلای کیفری ژیوار متشکل از وکلای دادگستری و کارشناسان حقوق جزا و جرم شناسی تخصصا در بخش کیفری و حقوق جزا فعالیت می نماید.
وکیل کیفری خوب علاوه بر تخصص در حقوق جزا و تسلط به نظریه های حقوق جزا و فقه اسلامی می بایست تجربه کافی نیز نسبت دعاوی جزایی داشته باشد.
تشریفات آیین دادرسی کیفری و بخش نامه های سازمان های زیر نظر دادستانی همچنین آرای وحدت رویه در امور کیفری، همه و همه، برای وکیل کیفری بسیار اهمیت دارد.
به روز بودن و تحقیق و مطالعه برای وکیل کیفری با تجربه هم امری ضروری و لازم است.

وکیل کیفری با سابقه و با تجربه هم نیاز به استمرار مطالعه دارد.
وکالت در امور کیفری نیاز به حس مسئولیت پذیری دارد. وکیل کیفری خوب باید عناصر مادی و معنوی جرم را خوب بشناسد و از آنها نهایت استفاده را ببرد؛ چه در دفاع از منم و چه در تعقیب متهم.

 
 لینک مقاله را به اشتراک بگذارید:
www.jivarlaw.com
criminal-law
 

بهترین وکیل کیفری

بهترین وکیل کیفری به علاوه موارد فوق و تخصص‌های ذکر شده به دلیل تعدد پرونده های کیفری آشنایی نسبی نیز به قضات دادسراها و دادگاههای کیفری دارد. این شناخت نسبی در نحوه دفاع و طرح شکایت مؤثر است.
گروه وکلای کیفری ژیوار برخوردار از تیم وکلای علاقه مند به امور کیفری و جزایی است. وکلایی بسیار مسئولیت پذیر، متعهد و متخصص در این بخش هستند. آنها خوب می دانند که چگونه از متهم دفاع کنند و چگونه حقوق تضییع شده شاکی را استیفاء نمایند.
نباید فراموش کرد که قاضی نیز بمانند ما اشتباه می کند. پس بسیاری از اتهام ها ناروا و بسیاری از احکام نابجا می باشد.

 
جهت مشاوره یا اعطای وکالت کلیک کنید:

نیاز به وکیل

 

وکیل دعاوی کیفری

وکیل دعاوی کیفری، فردی است که چیرگی و تسط کافی بر انواع موضوعات و جرایم کیفری را دارد. یک وکیل کیفری لازم است مراحلی را طی نماید که عبارت است از:

 • سپری نمودن تحصیلات خود در دوره ی دانشگاه یا تحصیلات حوزوی.
 • قبولی در آزمون کانون وکلاء، که اصولاً روز جمعه ی اولین هفته ی آذر ماه هر ساله برگزار می گردد.
 • خبر جویی در ارتباط با عدم اعتیاد به مواد مخدر و مشروبات الکی از سوی پزشکی قانونی و عدم سوء پیشینه وی.

پس از پشت سر گذاشتن مراحل فوق می تواند به عنوان کار آموز وکالت شناخته شده و راه خود را نیز ادامه دهد.

 در نهایت بر طبق علایق خود به رسیدگی پرونده های کیفری می پردازد.

 
جهت ارتباط با وکلای ژیوار روی لینک کلیک کنید:
https://www.jivarlaw.com/free-consultation

تماس با ما

 

وکیل کیفری در پرونده هایی به اشتغال می پردازد که نیازمند طرح دعاوی کیفری است. از این جهت وکیل می تواند با طرح به موقع دعوای کیفری در دادگاه از حقوق شاکی دفاع کرده و حق او را نیز از متهم بستاند.

 اغلب حقوق کیفری در برگیرنده جرائمی است که همراه با ستیزه جویی و تند خویی می باشد و احساسات فرد را نیز تحریک می کند. پس به هنگام طرح دعاوی کیفری لازم است پرونده را به وکیل کیفری که دارای غلبه کافی بر احساسات خود است واگذار کنیم.

وکل دعاوی کیفری گروه وکلای ژیوار

انواع جرایم کیفری

 • قتل.
 • خیانت در امانت.
 • جعل.
 • سرقت.
 • انواع کلاهبرداری.
 • رابطه نامشروع.
 • تهدید.
 •  توهین و افترا.

از جمله جرایم کیفری است که فرد می تواند در هر یک از جرایم فوق از حق داشتن وکیل در دعاوی کیفری بهره مند شود. از این جهت لازم است وکیل در دعاوی کیفری دارای اطلاعات مکفی در زمینه ی هر یک از جرایم فوق باشد.

مطابق اصل 35 قانون اساسی جمهوری اسلامی

در همه دادگاه ها طرفین دعوی حق دارند برای خود وکیل انتخاب نمایند. اگر توانایی انتخاب وکیل را نداشته باشند باید برای آنها امکانات تعیین وکیل فراهم گردد. از این جهت تمام شهروندان در داخل کشور حق انتخاب وکیل را نیز دارا هستند. در صورت عدم توانایی برای آنها وکیل تعیین می شود. شاکی در دعوای کیفری می تواند به وکیل پایه یک دادگستری مراجعه کند. سپس در ارتباط با پرونده با وی مشورت نماید. او می تواند ادامه ی روند رسیدگی به پرونده کیفری را به وی واگذار کند. زیرا بنا بر حساسیت موضوع در جرایم کیفری می تواند دارای خسارت های جبران ناپذیری برای هر یک از طرفین باشد.

وکلای دعاوی کیفری

بنابراین; شاکی در دعوای کیفری می تواند به وکیل پایه یک دادگستری مراجعه نماید. سپس در ارتباط با پرونده با وی مشورت کند. او می تواند ادامه ی روند رسیدگی به پرونده کیفری را به وی واگذار کند. زیرا بنا بر حساسیت موضوع در جرایم کیفری می تواند دارای خسارت های جبران ناپذیری برای هر یک از طرفین باشد.

روند پیگیری پرونده های کیفری

یک وکیل کیفری به جهت رسیدگی به پرونده ابتدا به دادسرا مراجعه می کند.

( دادسرا یک بنیادی در دادگستری است که در حیطه ی قضایی هر شهرستان با همراهی دادگاه ها به انجام اموری چون شناسایی جرم، متهم، اقامه ی دعوی کیفری می پردازد.)

وکیل در امور کیفری با هر یک از اجزای دادسرا (دادیار، بازپرس، معاون دادستان و دادستان ) برخورد کرده و مباشرت می نماید. از این جهت باید قدرت برقراری ارتباط را داشته باشد. طرح دعوی در پرونده های کیفری غالباً عموم جامعه را تحت تأثیر قرار می دهد. همچنین در حیطه ی جرایم غیر قابل گذشت جای می گیرد. چرا که موجب سلب آسایش و آرامش از تمامی جامعه می شود و تنها به یک فرد آسیب وارد نمی کند.

تصمیم قاضی در دعوای کیفری غالباً (تبعید، شلاق، اعدام، قطع عضو، حبس ) است. از این جهت در دعاوی کیفری به مدت زمان بیشتری نیاز است تا پرونده به نتایج مطلوبی برسد. وکیل دعاوی کیفری می بایستی تمام تلاش و قدرت خود را در جریانات پرونده کیفری به کار گیرد. او می بایست در راستای عدم پایمال شدن حقوق شاکی قدم گذارد.

وکلای دعاوی کیفری ژیوار

گروه وکلای کیفری ژیوار

دارای بهترین وکلاء در حیطه ی انواع دعاوی کیفری اعم از:

 • انواع کلاهبرداری
 • تحصیل مال نامشروع
 • تصرف عدوانی
 • خیانت در امانت
 • جعل و استفاده از سند مجعول
 • و غیره

به همراه سابقه ی درخشان در طول فعالیت های خود، می توانند راهنمای شما عزیزان باشند.

 

جهت عضویت در اینستاگرام ژیوار کلیک کنید

instagram

 

وکیل کیفری در تهران

به هنگام انتخاب وکیل کیفری در تهران توجه داشته باشید یک وکیلی را اتخاذ نمایید؛که ابتدا داری اطلاعات کافی در زمینه ی انواع دعاوی کیفری باشد.

تهران شهر بزرگیست و متأسفانه در شهر بزرگ میزان حیله و نیرنگ بیشتری به چشم می خورد.

وکالت نیز از آن دور نیست.

توجه داشته باشید به هنگام انتخاب وکیل در شهرهایی همچون تهران و کرج نهایت دقت را به عمل آورید.

لذا زمان و هزینه خود را به درستی به منظور احقاق حق صرف کنید.

گروه وکلای ژیوار با همراهی بهترین وکلاء که دارای سابقه ی درخشان در ارتباط با دعاوی کیفری هستند.

بنا به درخواست شما عزیزان می توانند حلال پرونده های کیفری شما با بهترین روش و کمترین زمان نیز بدون حضور تان در دادسرا باشند.

 
جهت عضویت در کانال تلگرام حقوقی کلیک کنید

تلگرام حقوقی